reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Może wywołam burze na forum ale ja mam bulwers jak w kolejce do lekarza przepychają się panie co to w służbie zdrowia przepracowały ileś tam lat - ja pracuję w urzędzie i nigdzie w innych urzędach mnie w kolejce nie przepuszczają ani też nie będą, moja mam pracowała w handlu i też w sklepach w kolejce stoi. WRRRR nerwa mam od razu:wściekła/y:
 
reklama
Mamusia, niekoniecznie. Ja po 1,5 godz. na oksy miałam 2 cm rozwarcia ledwo. A godzinę później Aniela była na świecie :)
Zależy jak na nią oksy działa :)
 
Ozila modnisia będzie z córuni :) Już 25 par ma, to ja się zastanawiam co będzie za rok czy dwa ;)
Duża garderoba z pewnością się przyda :)


Kamaa my pewnie tez bysmy nie mogli się zdecydować... Jednakże mąż wrócił z pracy, zdrzemna się... póżniej mnie wpakował (bo samameu to już cieżo :p) w samochód i stwierdził, że jedziemy kupić jakieś łóżeczko.
Potem jak to facet w sklepie narzekał, że ile można wybierać... Tak więc skończyło się wybieranie i musiała paść szybka decyzja ;)

Z tym ustępowaniem w kolejce... to ja wczoraj stanęłam w kasie pierwszeństwa w IKEI... To wszyscy nagle postanowili niebo podziwiać... Jeden chłopaczek (na oko coś koło 18-19lat) tylko raczył zauważyć.
Jak już się wystałam, w tej długiej kolejce.. dochodzę do kasy, a tu myk jakaś babka przede mnie, bo ona musi z kolejki pierwszeństwa skorzystać i głaszcze się mi po niedużym brzuchu...
No ale mnie wkurzyła... mogłaby tak spojrzeć, że nie tylko ona w ciąży... Mąż miał ze mnie ubaw, bo co jak co brzuch mam już spory, więc go ładnie jeszcze wypięłam i mówię, że w takim razie ustawiamy się wielkością brzuchów :D No co łóżeczko, wanienka i reszta tych kurdupelków lekka nie była a ja już miałam dość stania :p

Apropo kolejek to miałam jeszcze motyw w Auchan... kasa pierwszeństwa pusta... No to ja banan i kierunek kasa... Już dochodzę, a tu uprzejmy, siwy starszy pan myk przede mnie i z zadowoloną mina zwyciężcy się rozpakowuje... Kasjerka grzecznie mu coś powiedziała... no ale Pan jakby nic nie słyszał...


Ewula_m mnie właśnie te gumki w wanience i na podstawie wanienki przekonały. Cieszę się teraz podwójnie skoro mówisz, że się to sprawdza :)


Nieznajoma1991 jak już będziesz coś wiedziała to daj znać...
Trzymamy kciuki, byś szybciutko poczuła się dobrze &&&&


Megi Pegi
dobrze, że po wizycie wszystko OK :)
Mnie czasem też pobolewa w dole brzucha... ale myślałam, że to przez to, iż Mały się tam kręci - bo jak położę tam rękę to czasem czuję wiercenie...
 
ja sie kiedys z jedna taka-pielegniarka pozarłam u gina na NFZ, miałam numer 24 a kolejka w cholere, wlasnie wszedł numer 14, miała wchodzic dziewczyna 15 i przyłazi jakas paniusia i sie pyta ktory numer wszedl, wszystkie babki jej mowią ze teraz 15 bedzie wchodzic na to ona, ze o to fajnie bo ja mam 10 i teraz ja, no jak mnie zgrzalo i mowie jej grzcznie ze po 14 jest numer 15 a 10 to byl dawno temu.......a ta drze na mnie gebe a potem ja w labie na pobraniu krwi spotkalam :baffled::baffled::baffled::baffled:na szczescie pobieraly 2 panie i poszłam do tej drugiej :-)
 
Ewa ale nie oksy, na razie czopek i zastrzol....oksy chyba pozniej bo po jej skurcze jak szyjka zamknieta i 2 cm......... mi tez wywolywali czopkiem i zastrzykiem..........
 
ja sie kiedys z jedna taka-pielegniarka pozarłam u gina na NFZ, miałam numer 24 a kolejka w cholere, wlasnie wszedł numer 14, miała wchodzic dziewczyna 15 i przyłazi jakas paniusia i sie pyta ktory numer wszedl, wszystkie babki jej mowią ze teraz 15 bedzie wchodzic na to ona, ze o to fajnie bo ja mam 10 i teraz ja, no jak mnie zgrzalo i mowie jej grzcznie ze po 14 jest numer 15 a 10 to byl dawno temu.......a ta drze na mnie gebe a potem ja w labie na pobraniu krwi spotkalam :baffled::baffled::baffled::baffled:na szczescie pobieraly 2 panie i poszłam do tej drugiej :-)

To u nas tez tak było, wiec zrobili tak ze wywiesili kartke ze jak ktoś nie bedzi epilnowal numerka i się spozni to musi wtedy przyjść przed koncem przyjmowania pacjentów. ;-)
 
Aha, bo ja zrozumiałam, że ma 2 cm rozwarcia, a to 2 cm szyjki!
Też miałam czopek - przy Anieli nawet dwa ;) I jakiś zastrzyk na koniec, bo miałam parte, ale 9 cm i musieli szybko rozciągnąć ;)
Bo u mnie wody odpływają, a organizm sobie leży i czeka aż mu każą się kurczyć, bo sam się nie wysila ;)
 
Ewa mi tez odeszły wody a rozwarcia i skurczy 0 :-(

Agnis no to jest logiczne, ze po to wisi ta kartka, kazdy ma jakas ustalona godzine przyjscia a nie kazdy jak chce i jak mu pasuje przychodzi....
 
Dziekuje Katrine

W ogole tak rozmawiamy o lekarzach i przypomniala mi sie bardzo smieszna sytuacja jak ostatnio na wizycie bylam :-D

Lenia mam i nic mi sie dzisiaj nie chce, czuje sie choro ....
 
reklama
samantaa zrobione:biggrin2:
Joasia gratuluje kolejnego tygodnia :biggrin2:
katrine ja też liczę tak wg tego 2. schematu. A najlepiej jak sie podaje tyg. ale jak ktoś nieobeznany zawsze pyta o miesiace :tak:.
Kasiak-l zgadzam się z Tobą w 100%!:tak:

No zabieram się za piernik, trzymajcie kciuki żeby zakalca nie było :zawstydzona/y:
 
Do góry