reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Mrwowkaa ja też nie wykorzystuje mojego stanu..ale ostatnio normalnie do lekarza ogolnego stalam w kolejce i jak wyszlam to kobiety na mnie ze jak jestem w ciazy to sie do ginekologa chodzi a nie ogolnego! a ja ze przeziebienie to nie sprawa ginekologiczna :wściekła/y:. Do porbrania krwi tez zawsze czekam w kolejce, jestem na zwolnieniu wiec jakoś specjalnie mi na czasie nie zalezy...ale jak bylam na glukozie to musialam byc przed 8! i na glukoze czy w ciazy czy nie sie nie czeka w kolejce, to tez mnie obrzucily spojrzeniem.... Kiedys jak starsza pania wpuscilam w kolejce to mi sie oberwalo..i zauwazylam ze ostatnio to czesciej wlasnie młodziez jest w takich sytuacjach uprzejma...a najgorsze takie pod 70tke babcie...
 
Masiosia... je jestem z Warszawy, ale mam bardzo dobra koleżankę, która mieszka w Kalwarii Zebrzydowskiej i jej maż ma firmę robiącą meble. U nas w mieszkaniu robił wszystko i naprawdę jesteśmy zadowoleni. A okolice Kalwarii dobrze znam, bo jeździłam do niej prawie co roku od 18 roku życia,

My z Tadziem wczoraj byliśmy u lekarza, dostał antybiotyk, znowu zawalone gardło, jedno ucho też zainfekowane, nie mówiąc o oczach. Rano jak wstaje ma zwyczajnie posklejane ropą rzęsy. Masakra to usunąć.

Ja wczoraj byłam u lekarza, wszystko ok, choć powiem Wam, że strasznie pobolewa mnie dół brzucha i często dostaję takiej kolki, że muszę zwolnić.

Generalnie mam zły nastrój, mam wrażenie, że ze wszystkim jesteśmy sami z mężem i nie ma na kogo liczyć.
 
Hej dziewczyny

Ewa, Frankowi na pewno przejdzie za jakis czas i pojawia sie wesole poranki :-)

Aneta, dobrze ze rumience znikaja. Moze to rzeczywiscie 3dniowka, ktora w polaczeniu z zabkowaniem daje takie dolegliwosci? Obserwuj ja jeszcze.

Mamusiu synka, oj te tesciowie... z tym wozeniem tez mialam problem, ale znacznie wczesniej. Moj jadac za granice dal mi swoj samochod, no i musialam byc na kazde zawolanie tesciow. Zapalenie oskrzeli ja padam na pysk, bo goraczki mnie wykanczaja, mam uczulenie na jskis zwiazek ktory jest w tabletkach przeciwgoraczkowych imam rwotoki z nosa, a oni dzwonia do mnie zebym ich zawiozla gdzies tam, s pozniej gdzies tam. Czy ktos zapytal jak sie czuje? Oczywiscie ze nie, bo po co, ja to taksowka jestem :-/ odstawilam im samochod i niech sobie radza :-D

Jejku cos mialam jeszcze odpisac, a tyle tego bylo, ze zapomnialam :sorry:

Ja od wczoraj umieram, biegunka, wymioty, okropny bol brzucha, plakalam jak glupia tak bolalo :-( aa dzisiaj juz od 5:30 nie spie, bo Lena tak kopie non stop praktycznie, do tej pory. Dobrze, ze czuje ruchy, bo chyba bym zwariowala. I jeszcze zas krew z nosa mi leciala, nawet kichnac nie moge :-(

Sasiedzi, no tak sa i ci wredni, w kazdym sasiedzctwie tacy sie znajda, a zwlaszcza takie w wieku srednim, te ktore 3 razy w tygodniu chodza do kosciola i modla sie w pierwszej lawce zaraz przed oltarzem, one to sa tak madre, to sa takie znachorki, ze patrza na normalna kobiete w ciazy i juz widza co bedzie dalej, jak dziecko sie urodzi, jaki porod bedzie, jakie dziecko wagowo sie urodzi... duzo by opowiadac. Najlepiej to olac tak po prostu, bo ja mysle ze te osoby,kore plotkuja najwiecej, sa tak naprawde biedne. Bo nie maja swojego zycia w ogole, zero pasji, hobby, brak pracy czy cokolwiek innego sprawia ze interesuja sie zyciem innych, bardziej ciekawym i pasjonujacym.
 
Wiecie, kto ustępuje miejsca w autobusach/tramwajach?
Kobiety w wieku 30-40 lat. Takie, które niedawno rodziły albo będą rodzić.

Cała reszta nagle robi się głucha, ślepa, a czasem jeszcze bezczelna.

Ja mam luz w sumie tylko w naszych mięsnym osiedlowym sklepie, bo tam mnie znają i czy jestem w ciąży, czy z dziećmi - zawsze wołają bez kolejki. A jak się jakaś stara baba drze, to kierowniczka wychodzi i mówi, żeby się drzeć przestała, bo jak ona miała 20-kilka lat, to sobie kobiety wózki pożyczały, żeby je w kolejkach poprzepuszczali, a jak się coś nie podoba, to zawsze może wyjść; ona tu jest kierowniczką i ona decyduje kogo obsługiwać i w jakiej kolejności ;)

No :)
 
Mroowka ja też brzucha nie wykorzystuję :) tak jak pisałam, czuję się w miarę ok i jak mogę to stoję/czekam. Tylko mi chodzi o same zasady i tak sobie testuję ludzi i jeszcze mnie nic dobrego nie spotkało z ich strony :-p Nie chcę się narażać innym i zazwyczaj grzecznie czekam w kolejce, ewentualnie staram się iść do laboratorium wcześniej tak, żeby jeszcze nie było tłumów. To samo jak idę do kościoła to staram się iść wcześniej, żeby usiąść itp. W niedzielę byłam w Ikei i stałam grzecznie w kolejce dla uprzywilejowanych ;-)
 
Ewa, bo taka prawda jest. Najgorsi sa wlasni ci starzy ludzie, marudy, bo oni oczekuja zeby miejsca im ustapic, a jak ktos inny potrzebuje, to pierwsi dra mordy, ze tak brzydko powiem. Najnormalniejsci to wlasnie 30 lat okolo i niektzorzy i mlodsi sa wychowani, ale te staruszki zwlaszcza w przychidni to szczyt chamstwa jest, ja juz sie przekonalam o tym.
 
reklama
Ja również brzucha nie wykorzystuję ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żeby ktoś tak z siebie mi ustąpił miejsca w kolejce - ostatnio babka się tak pchała wózkiem sklepowym przy kasie notorycznie wjeżdżając mi w Dupę (z dużej litery bo dupa mała nie jest;-)) że sama ją przepuściłam.
Współczuję wszystkim chorowitkom :-(

Któraś pisała o bólu brzucha, też mnie tak dziwnie na dole bolało ginka sprawdziła, kazała zrobić mocz i wyszły bakterie bo furaginie wszystko ok
 
Do góry