reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ja tak jak nikusia sprzatam kilka dni przed swietami bo w tempie w jakim u nas sie brudzi to jakbym zaczela sprzatac 2-3 tyg wczesniej to mialabym podwojna robote tylko...
 
reklama
Dzień dobry płodne Robaczki :tak::*

Co kupujecie swoim ukochanym mężczyznom pod choinkę? Ja mam problem z tym i nie mam kompletnie pojęcia co mu kupić :szok:
Co do fb, ja też za nim nie przepadam i mam nadzieję, że zostanie tak jak jest :tak:

Marcia - no niestety, ja też coś spać nie mogę, a potem chodzę zamulona jak zombie.

Mamusia synka – ale słodki ten Twój Kurczaczek, no takie piękne słowa każda mama chciałaby słyszeć! :-D Co do maluszka Twojej koleżanki zdrówka dla niego, tak go szkoda, a co ona przeżywa to mogę sobie tylko wyobrazić i nie życzę tego największemu wrogowi :-(
Nieznajoma - ja też tak czasem mam, że mały się nie rusza, ale z tego co czytałam to te nasze maluszki sporo śpią, nie martw się, na pewno będzie dobrze, a nakryłaś coś na brzuch żeby było ciemno? Może puść muzykę na telefonie i połóż na brzuchu?

Mrówka – cieszę się, że u Twojej maleńkiej mróweczki wszystko w porzadku, a karczowaniem bobra to mnie rozbroiłaś :laugh2:

Ewula – ginekolog postraszyła mnie trochę, wiesz, podejście psychologiczne, bo bardziej w głowę wchodzi. Jak to albumy wklejane? W sensie, że bierzesz zdjęcie i wklejasz na klej?

Agnis – niezłe paczki z pracy dostajecie, full wypas i nie jakieś głupoty jak zazwyczaj dają :-D

Małpawzoo – mi też zimą nie rosną włosy na nogach, bardzo rzadko muszę się tam depilować, a latem to co chwila, także chyba obie jesteśmy dziwolągi :happy:

Jaspis – dzięki, ale nie ma co podziwiać, doczytywałam to wszystko codziennie po godzince, nieraz dwóch i tak w parę dni udało się w końcu.

Koreczek – to Ci Pani z opieki niezłą suprise zrobiła, a powiadają, że piątek 13 to pechowy dzień, choć słyszałam od kogoś, że szczęście przynosi, w Twoim przypadku to drugie się zgadza. U mnie przygotowań do świąt praktycznie nie ma, bo remont w domu, wszędzie ten biały pył po szpachli się roznosi co chwila co umyję jest z powrotem, ale do niedzieli mamy zamknąć się z całą kuchnią to pokażę Wam co narobiliśmy. Poza tym już przeszło tydzień kuchenki nie mamy (tzn. przyszła, ale włożymy ją w blat jak skończymy malować, a nastąpi to jutro, bo oboje pracujemy i nie ma kiedy tego wszystkiego ogarnąć), piekarnik muszę zamówić i dziś się za to wezmę, tak więc z przygotowań co do jedzenia nie mam nic, a nic, prezentu swojemu nie kupiłam, bo jeszcze nie wiem co :baffled:

Secreto – a moje wicie gniazda jest tak już nasycone, że mam dosyć tego całego remontu i pierdzielniku, choć nie powiem, za niedługo idę malować ścianę w kuchni (muszę cokolwiek pomóc mojemu, bo on tak sam bidulek wszystko, aż mi głupio) :-p

Aneta – ale historia, o rany, daj spokój, aż mnie ciary przeszły po plecach. Dobrze się zachowałaś, trzeba sobie pomagać w potrzebie.

Kasiulekk – zielone, ale tańsze i podobno lepsze są Baby Dream z Rossmana (ja przy pierwszym synki nie używałam ich to nie miałam porównania, ale teraz kupię najpierw rossmanowskie).

Kamaa – a jaki film oglądaliście? Ja kupuję do 68, raczej parę sztuk mam większych, myślę, ze na razie nie ma sensu na wyrost kupować. Ja na paczki żadne nie czekam, bo taki okres, że ciężko z nimi i trochę się boję, bo kiedyś przed świętami poginęły mi :angry:
 
A właśnie 20 grudnia mamy wigilię w pracy, już nie mogę się doczekać, kasa przychodzi na konto w poniedziałek to już fryzjer na piątek rano ogarnięty tylko kosmetyczka mogłaby mnie jeszcze popieścić żeby jakoś wyglądać. Z tej oto okazji kupiłam sobie sukieneczkę fioletową (wpadającą w śliwkę) i nie mam pomysłu jakie buty do niej założyć :cool: sukieneczka.jpg
 

Załączniki

  • sukieneczka.jpg
    sukieneczka.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 35
muniuś jakiś szwezki kryminał zaczęliśmy, ale cieżko z tytułem :-D ale mi sie przysnelo w polowie... :-( nie wiem co na prezent mojemu m kupic...zawsze mam dylemat bo on nic nie chce :wściekła/y:!

nieznajoma
moze malenstwo znowu sie obróciło?
 
Witam i nie próbuję dziś nadrobić nawet. Dopiero weszłam do domu niedawno i zasiadłam do kompa. Więc tak samolubnie o sobie tylko dziś, wybaczcie.

Była dziś u mnie koleżanka, bo znalazłam ją na zastępstwo za siebie od pracy. I byłyśmy razem w przedszkolu na rozmowie i ją powoli wdrażałam. I wręczyłam dyrekcji zwolnienie- była bardzo i miła, kazała odpoczywać i mówi, że czekają na Leosia w takim razie :-) bardzo sympatycznie i już mi nawet smutno, że nie będę pracować i będę tęsknić za dzieciakami :-( we wtorek jeszcze wigilia pracowa i bye bye :-(

I jeszcze Wam coś napiszę- moja siostra jutro kończy 37tc juupppi. Była dziś na wizycie i Mały ma już 3400 i 49cm :szok: a tu jeszcze miesiąc został! (termin ma na 15 stycznia). Lekarz powiedział, że tak naprawdę to już się może rodzic na upartego ;-) ale niech sobie jeszcze mieszka w brzuszku co najmniej ze 2 tyg.
 
reklama
Kamaa – no właśnie mój też nic nie chce, cholercia, no, ale głupio tak, bo wiem, że on mi kupi coś, poza tym lubię go obdarowywać w różnym tego słowie znaczeniu :-D:-D:-D Czarne buty, hmm, no okay, ale jakie, bo nie wiem czy wytrzymam w restauracji na obcasach, poza tym kręgosłup może odmówić mi posłuszeństwa, a jak mój zacznie pić, to pewnie prędko nie wyjdziemy, bo teraz to zero spotkań ze znajomymi przez te remonty, on przemęczony, więc pewnie będzie balanga na sto dwa :-p

Katrine – dużego ma synka Twoja siorka, nieźle, ciekawe jaka będzie waga wyjściowa, a gdzie będzie rodzić (bo rozumiem, że też mieszka w stolicy)…? Xbox’a mamy, on lubi strzelanki to może coś mu znajdę…hmm, a wiesz w jakich sklepach mogą być takie gry tańsze?

Jagna – dzięki za podpowiedź, a jaką karocę kupiliście? ;-)



Zamówiłam prezentację Thermomix’a na przyszły tydzień jak już kuchnia będzie zrobiona, może mój się przekona, bo jak nie to na pewno nie pozwoli tyle kasy na to wydać, tylko teraz zastanawiam się czy to jest płatna ta prezentacja...? :confused2:
 
Do góry