reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Ewa – jak uda mi się naturalnie i bez zzo (choć powątpiewam) to będę chciała na takim bloku porodowym gdzie sale są na wypasie i darmo – przyszpitalny dom narodzin, ale jak nie to w nawet nie wiem ilu osobowe są sale, bo jak rodziłam na Inflanckiej to potem mnie przenieśli gdzie z tymi laskami leżałam i we 4 byłyśmy, a jak jest na żelaznej to szczerze mówiąc nie wiem - może któraś z dziewczyn powie...? :tak:Pomijając ten fakt, nawet jak będę sama na sali i będę miała takie warunki jak tam w tym domu narodzin to i tak chcę do domu JAK NAJSZYBCIEJ, dość w szpitalu się należałam w dzieciństwie i poprzedniej ciąży :no: Przygotuję Zbyszkowi rzeczy jakbym miała zostać jednak dłużej, a tak to spakuję się na te paręnaście godzin...zawijka i do domku :tak: A jak okaże się, że Zbynio będzie w pracy czy coś to w taksówę i tyle mnie będą widzieli, o! :tak:Już się bałam, że tylko ja mam takie dzikie pomysły na tym forum i nigdy się z tym nie wychylałam, a tu ot niespodzianka, nie jestem sama :-D

Carri – mój mówił mi w 5 miesiącu, że mogłoby już się urodzić i byłoby z głowy, haha :-D Ja wczoraj miałam uderzenia gorąca takie dziwne, ale przeszło tylko przeleżałam jak ten wół prawie cały dzień :baffled:

Marcia – ja nie mam dostępu niestety nie mogę zobaczyć, dobrze wiedzieć, że coś takiego jest :dry:

Alesia – w Factory może?
 
Zobaczcie co wymyśliłam w Photoscap'ie :-D:-D:-D Dużo mnie naraz :-):-) Fotki z dzisiaj w nowym dresie :tak:
monisia.jpg
 

Załączniki

  • monisia.jpg
    monisia.jpg
    48 KB · Wyświetleń: 61
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry