reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
jaspis kurcze nie wiem jaki rozmiar :confused: nie wiadomo jak duzy maluszek Ci sie urodzi....
Michelle miala 51cm ... teraz ma 13msc i smiga w kurtce 80 drugi miesiac:tak: juz 86 czeka , mysle ze bedzie ok na luty/marzec :confused:
kolezanka ma corke 5msc (9,5kg) i wszystkie ubranka i kombinezony na 74 :baffled:
 
Josek – a gdzie takie fajne majteczki kupiłaś? :-)

Aneta – przecudna ta żyrafa, a właśnie dałabyś jeszcze raz link do tej stronki, bo miałam tam co upatrzone, ale skasowałam historię przy czyszczeniu i nie mam już tej stronki :baffled:

Marcia – gdzie te zdjęcia, bo nie mogę tego znaleźć…jakiś temat nowy założyłaś czy o co cho? :no:
Jaspis - nie kupuj na wyrost, nie ma sensu, ja kupiłam do 62 i potem podokupuję resztę.
 
Jagna o coś takiego mi własnie chodzi. wolałabym by może spodnie były szare ale te tez fajne i niewiem co z rękawem bo jak Olinke urodziłam to tam był ukrop na salach dlamnie wiec chyba wolałabym krótki.

Muniuś kupiłam takie majtki w takim malusim sklepiku w moim malusim miasteczku. Kupie jeszcze jedne by zachować metke to wam wrzucę tu.

A teraz siku i spać :)
Dobranoc
 
Aneta, fajna żyrafka :D

Muniuś, u mnie w szpitalu są sale 2-os. z łazienkami, więc generalnie jest komfort, ale wiadomo - w domu lepiej. Od tego roku wprowadzili przepis, że jak poród naturalny i bez komplikacji, to można wyjść po 6 godzinach. Ja chcę dobę przeleżeć i przy pierwszym wypisie wychodzę, jeśli nic się nie będzie działo :)
Na drugim dzień w takim wypadku do domu przychodzi pediatra i ginekolog, więc luz :)
 
Dziękuje za rady. To był chyba zły pomysł z kupowaniem na wyrost. Wszystkie ciuszki mam kupione na 56 i 62, kilka na 68 (body i 2 pary spodni) i to mi na razie wystarczy:tak:.
Zmykam do wyrka. Spokojnej i przespanej nocki życzę.
 
Witam się wieczorowo ja na chwilkie do was zerkam i znikam cos mnie brzuch boli od 19 mnie laplo i tak mnie trzyma , boli i przestaje i znow boli i tak wkolko do tego czasem nachodzą mnie fale goraca a dzidzia szaleje Wzielam już nospe i zaraz mykam lezec...Ciekawe co to znaczy ??

Moniqaa masz racje lepiej wczesniej zaczac szykowanie i pranie i to na spokojnie niz w pospiechu wszystko na ostatnia chwilke

Kainkas ale masz duzego synusia :)) Moja malutka w dniu porodu tj 38 tydzien miala 3120

Ewa86 fajnie ze jest zaintresowanie z przedszkola twoja ciaza, super ze wiesz ze spokojnie zajmna sie coreczka jak bedziesz juz w szpitalu

Jagna ale sie Twojemu mezowi chyba juz spieszysz ,zeby Marcelek byl z Wami:)

Nikusia drobny dzieciaczek nie oznacza nic zlego, dobrze ze jest wszystko ok . Poza tym moj lekarz zawsze mowi ze usg moze sie mylic z waga o 0,5kg

Jaspis mam nadzieje ze po lekach wyniki bede lepsze, a tak poza tym to gratulacje ze z synusiem wszystko gra

Mroowka oj ja tez bym sie wkurzyla :/

Aneta piekne wam tam daja becikowe .... zyc i nie umierac :))
Slodka ta zyrafka !!

Josek gratulacje z udanej wizyty !! I trzymam kciuki zeby wam sie udalo przeprowadzic zanim urodzisz :))

Trzymajcie się kochane , miłego spokojnego wieczoru papap
 
reklama
Ewa ja bym sie bala wyjsc tak szybko chyba :tak: no nie wiem :D nawet nie pytalam czy u nas jest taka mozliwosc.
Ale w naszym szpitalu sa sale tylko 1osobowe i tatus tez moze spac albo mozna skorzystac z hotelu polaczonego ze szpitalem :tak:
 
Do góry