reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Moniqa - Ja doskonale wiem, że wujek google to niezbyt dobry doradca, ale jak widać niestety podanie antybiotyku nie gwarantuje, że młody wyjdzie z tego bez zakażenia... Nie martwię się już bo i tak nic nie poradzę :no:
Grzecznie biorę macmiror i będę się modliła o zdrowie dla mojego synka.
 
reklama
Kainkas ja do szpitala wezmę ze 3 pajace i body bo pytałam lekarki i tam ubieraja dzieci w szpitalne ale w razie uczulenia na te ich detergenty to można zabrać ze soba albo mężowi przygotować.

Moniqaa Agnis chodziło chyba o płyny do płukania ze nie dodaje bo różnicy w tym czy proszek czy płyn do prania z tej samej firmy weźmiesz za bardzo nie ma ja tez piorę dziecięce płynami.

Mieszkanie dla Młodych trzeba mieć wkład własny aby dostac ten kredyt i to wcale nie mały wkład a do tego tak jak Alesia pisała dochody wykazać umową o pracę lub włąsną działalnością.
 
No to wróciłyśmy z wizyty u mamy najedzone i zrelaksowane. Trochę w drodze powrotnej nam tyłki zmarzły bo jakiś dziwnie silny mróz chwyta. Aż nogi z zimna czerwone miałyśmy!
Nikusia – tak spytałam o ten spływ bo myślałam ,że to jakiś większy organizacyjnie. Kajaki to my u nas na przystani sobie wypożyczamy sami i po jez. Drwęckim pływamy wtedy. Z resztą mój teść ma łódkę z silnikiem więc częściej ostatnio na łódce bywaliśmy niż na kajakach. Wokół mojego miasta to z 7 jezior jest więc jest gdzie pływać. Z resztą pewnie kojarzysz skoro tak często jeździcie w „swoje” miejsce.
Jo_asia – Wierchomla tym razem ;) Mam nadzieję, że będzie im tam fajnie
Malpawzoo – i kolejne świetne wiadomości z wizyty – super
Koreczek – brak słów na Twoją mamę , dziewczyny Ci już świetnie wytłumaczyły zasady wynajmu, musicie ustalić na co Was w tej sytuacji stać po prostu. Życzę powodzenia i odcięcia się od mamy na jakiś czas chociaż bo nie pomaga Ci wcale tylko swoim zachowaniem pogrąża konflikt między Wami.
Jagna – lista dzieci, które zaczynają obowiązek szkolny uzgadniana jest z urzędem miasta z odpowiednim wydziałem
Nifla – szok normalnie jakiś – zachód jakiś u nas?? Minister zdrowia cuda czyni??
 
BB+fejs=cały dzień przed kompem! jej nie da się nadgonić normalnie! A fejs jaki aktywny od wczoraj :szok:

a propos-wrzuciłam zdjęcie z synkiem siostry i wszyscy myślą, że to moje dzieciątko już :-D czytanie ze zrozumieniem- bardzo przydatna umiejętność
 
chyba żelazo zaczęło robić swoje bo qpy brak :-( już mnie to męczy............




Dziewczyny jutro mam wizyte i chyba ostatnie zwolnienie dostanę..........i Gwiazda cos pozycje zmieniła bo brzuch mi się zrobil hmmmm taki rozlazły w poprzek....................
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry