reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Tak się właśnie zastanawiam bo od kilku dni zauważyłam , że mała ma czkawkę nawet 3x dziennie. Wcześniej to tak raczej sporadycznie się zdarzało... I że tak zapytam to nic dziwnego , że tak często je miewa ?

aaa i właśnie jak się dostać do fb grupy ? ;-)

Ja w ogole rzadko teraz czuje czkawke, ale Celinka to miala co chwile. Czkawka cwiczy przepone i plucka, co jest przydatne po narodzinach
 
reklama
Ja na razie też nie zauważyłam żadnej siary, ale baloniki mam, matka się śmieje, że bliźniaki bym nimi wykarmiła :-p sutki też swędzą i wyschły strasznie.

Mamusia synka, mi też czasami mała tak nogę wystawi, że brzuch idzie w poprzek. Na większe figle już raczej nie ma miejsca, więc bez obaw.

Motorhead, nam też czkawka dolega, z reguły rano, w środku dnia i wieczorem. Możesz spytać się swojego lekarza, co o tym sądzi. Moja prowadząca twierdzi, że to normalne.

Dzisiaj na wizycie okazało się, że moja szyjka macicy przygotowuje się do porodu. Jeżeli zacznę rodzić za 2 tygodnie, to już będzie w terminie! Przede mną ostatnia morfologia, badanie moczu i USG. Nareszcie koniec z porannymi wyprawami do laboratorium :-)
 
Mamusi synka i Jagna - teksty swietne :-) Kacper jak niechcący wpadnie do sypialni a ja akurat bez biustonosza to tylko zasłania ręką usta i hihocze :-D. A ostatnio to nawet mój mąż jest dobry..Złapał mnie za cyca i mówi "moja mleczarnia" bueheheheeh:-D
 
Mamusi synka i Jagna - teksty swietne :-) Kacper jak niechcący wpadnie do sypialni a ja akurat bez biustonosza to tylko zasłania ręką usta i hihocze :-D. A ostatnio to nawet mój mąż jest dobry..Złapał mnie za cyca i mówi "moja mleczarnia" bueheheheeh:-D
U nas w domu latanie w staniku to norma. a tez się nie kryje przed młodą z cyckami, w końcu za parę lat ona tez je będzie mieć;-);-)

Ale coś mnie kłuje z prawej strony na dole. chyba młody leży główką w dół:tak: Oby:-D
 
Gratuluje wszystkich udanych wizyt i oczywiście nadal kciuki zaciśnięte za wszystkie kolejne!!! :tak:

flower188 mnie ostatnio piersi ani nie bola ani nie drętwieją, wiec nie pomoge. Kciuk zaciśnięte, żebyś za niedlugo wyszla!

Koreczek może uda się żebyście już wszyscy pojechali razem, ja na twoim miejscu od razu jak by mój dostal prace tez bym pakowala walizke!

Moniqaa badanie GBS robi się zazwyczaj pod koniec ciazy, wiec może jeszcze będziesz mieć. Mnie dzisiaj tez tak bardziej brzuszek twardnieje. Nic trzeba będzie wiecej lezec.

muniuś ja tez jak mój przyjdzie do domu już nic nie jestem w stanie zrobic, chodz ostatnio nawet jak go nie ma hehe ;-)

nifla szok, ze tak zaproponowali. :szok: U mnie jak kiedys zapomnieli zrobic jakiegos badania i musieli pobierac jeszcze raz to nawet przepraszam było ciezko powiedziec…:wściekła/y:

mamusia synka mi się tez wydawalo, ze moja się przekręciła, bo jakos tak inaczej ruchy czulam, ale okazalo się ze nadal jest glowka do dolu tylko plecki ma teraz z innej strony. Zobaczysz jutro. ;-)

motorhead czkawka to normalna rzecz. Malenstwo cwiczy pluca.

My tez już jestesmy po wizycie. Maja wazy 2040g i jest nadal glowka do dolu. Szyjka na szczecie od ostatniej wizyty bez zmian czyli 2,5 cm i nadal zamknieta. :tak: Tylko cisnienie troche za wysokie i mam dodatkowe badania zrobic. :baffled: Oprocz tego mam zrobic liste badan po 35 tygodniu i nastepna wizyta 19.02 czyli prawie w 37 tygodniu. :szok:
 
monisia - a widzisz mówiłam idź na spacer a tak robotnicy i babcia przyczynili się do wzrostu ciśnienia zapewne, mała ułożona, waga ok - tylko się cieszyć :tak:
 
susi no raczej babcia i fachowcy nie pomagaja z cisnieniem. :baffled: Chociaz powiedzialam babci co mysle i sie obrazila i teraz mi schodzi z drogi hehe A fachowcow widze mam nadzieje ostatni tydzien ;-)
 
reklama
Do góry