reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

a mi sie uwidzialo ze dzis - dobrze ze sie nie wybralam.

mamusiu to odpoczywaj do wizyty
secreto myslalam ze wczesniej ten termin ci wyznacz no ale w sumie dobrze dla dziiecka. ja tez pewnie bede miala po 20 ...ehh a to bedzie skonczony 39 tc... obym tylko wczesniej nie urodzila :)
 
reklama
kainkas mój lekarz cały czas mówi, że nie chce żeby się potem pediatrzy czegoś czepiali :dry:nie mam wskazań do cc, które by zagrażały dziecku więc twierdzi, że tak będzie bezpieczniej

Joasia faktycznie to mam i to jednak antybiotyk :)

Mamusia synka mój ginekolog zawsze jest pozytywnie nastawiony i optymistyczny :p zobaczymy czy dotrzymam
 
Ostatnia edycja:
Secreto no mi się wydaje że to antybiotyk ale bezpieczny w tej ciąży brałam go raz ale z MIłoszem to z 5 razy bo co chwila mi coś w moczu wyskakiwało także spokojnie możesz łykać. A co do cc to moja gin mi tez mówiła że tak tydzień przed terminem sie wyznacza i ja mam mieć ok 3 czy 4 marca i mam zamiar doczekać.
 
dzień dobry!!!
Brak magnezu daje w moim organizmie o sobie znak... noc do bani, ze skurczami łydek, zgagą i sikaniem co godzina :cool:

MONISIA -
super wiadomości!!! Ja obecną wizytę 13 lutego też już w 37 tyg :-)

KAMAA -
NIE ważne czy ogarniasz, dzięki za wiadomości, waga piękna i obyś spokojnie dotrwała do terminu!!!

ALESIA -
mnie też jest mega ciepło...ale teraz przy - 10 i tak silnym wietrze jaki mamy na Mazowszu, przeszywa do szpiku kości...To za skarby świata bez ciepłego sweterka nie wyjdę :no:

MałaMama - Pokój Filipa super, ja u Domiśka planuję pasy tyle, że szaro zielone!!!

MAMUSIASYNKA - &&&&&&&&&& ZA WIZYTĘ!!!

SECRETO - Ale super waga Poli!!! Ja to już nawet nie myślę o tym co się w tej Polsce wyprawia. Dobrze, że się za te kontrole wzięli... nareszcie!!!

czuję się dziś jakby mnie coś przejechało :confused2: ledwo siedzę, na oczy patrzę i w ogóle ledwo oddycham... A dziś mam jeszcze zebranie o 17-stej... MASAKRA. U nas zima na całego, w nocy wiatr tak wiał, że drogi mega zawiane... Do tego minus 11 stopni... a ja jutro muszę sama do stomatologa jechać...:dry:
NIECH MNIE KTOŚ DOBIJE :confused2::-(

A WEŹCIE mi linka podajcie do zamkniętego bo miałam w zakładkach ale nic się nie działo to wywaliłam i teraz za cholerę znaleźć nie mogę :cool:
 
Nikusia pogoda fatalna u mnie też zimno jak w... :no:
a z tego co widzę to lekarze z uśmiechem na ustach przyjmują to co się stało z bliźniakami i kontrole mają gdzieś :eek:
 
reklama
Witajcie dziewczyny:)


Dziś znów sie nie wyspałam, bo cały czas sie wierciłam w nocy i obracałam sie z boku na bok, a mały szalał i szalał.
ahh mam bol pleców straszny :( ze nie idzie juz wytrzymac.
No ale bedzie juz tak do konca i musze wytrzymac.
Pojawiły sie u mnie pierwsze rozstępy.. pod piersią lewą i troche na udzie lewym.. oby nie było tego za duzo :p jak to zobaczyłam jak to wygląda to sie przeraziłam ;))


Życzę udanych wizyt i dobrych wyników badan :)


Buziaki :*
 
Do góry