reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Hej dziewczyny, tylko o mnie...

Strasznie się martwie, bo biorę leki na nadciśnienie a dzisiaj o 11 miałam ciśnienie 140/100 a tabletke rano bralam... w głowie mi się kręci, mało nie padlam dzisiaj.... już nie wiem co robić, brzuch mi się obniżył... ech no nie wiem...

Miłego dnia

No nareszcie się odezwałaś Monia! Mama Cie tam nie stresuje przypadkiem ze znowu ciśnienie w górę?
Kiedy masz wizytę teraz?
 
reklama
No nie pospalam....
Juz sie obudzila

Munius ale sie usmialam :D
A przed badaniem krwi zawsze jem... Nieraz mam wizyte 14-15 to bym nie wytrzymala :szok:

Witaj nikusia :) mieszkalam w Brzegu jakies 2 lata z moim pierwszym m :sorry:

Tez jestem ciekawa co u mrowki :tak:

Mamusia ja? Ok 164-165 :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam was! :-)

Ja tez dzisiaj strasznie się nie wyspalam. :-(W nocy jakos nie mogłam spac, bo caly czas mnie nogi i kolono bolaly i się przewracalam z boku na bok i musieliśmy wstac wczesnie żeby jechac ustalic z gosciem od kuchni wszystkie szczegóły. Teraz pozostalo już tylko czekac na meble i sprzet! :-D
Dzisiaj idziemy wreszcie podejzec nasza gwiazde. :-) Mamy usg na 17 i nie mogę się już doczekac! Mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze i ciekawi mnie ile nasze maleństwo już wazy! :tak:A jutro nas czeka wizyta u mojej gin, mam nadzieje, ze z moja szyjka nie bedzie tragedi i ze sie znow nie skrocila.

Gingerka Tzrymam mocno kciuki!!!! I oczywiście, ze cie pamiętamy, choc dlugo nic nie pisalas.

Weronika* kciuki zaciśnięte za glukoze! :tak:

Agnis w zyciu bym nie powiedziala, ze to jest peruka! Super wygladasz! :tak:
Mi tez sporo poszlo w biust i teraz tak naprawde chodze tylko w sportowych stanikach, bo one jako jedyne sa dobre i nie gniota. ;-) Musze się w najbliższym czasie na jakies stanikowe zakupy wybrac.

motorhead Jeśli chodzi o wage to ja mam na razie 6,5 kg na plusie, ale ja zaczynalam z duza nadwaga, wiec nie mogę sobie pozwolic żeby za duzo przytyc.

secreto wlasnie z tego powodu ja wogole nie chodze teraz na żadne zakupy. ;-)Mysle, ze te ubrania, które mam już mi do konca starcza i będę się pozniej po porodzie martwic hehe

ewa86 z tym, ze nikt wam nic nie powie to nie zawsze… Mój kuzyn w tym roku miał kolende i miał nastepujaca sytuacje. Lezala przez caly dzien koperta przygotowana dla księdza, a ze ma dwojke malych dzieci to jedno z nich wyciaglo pieniadze z koperty i dali niechcący pusta księdzu. I ksiądz jak już wyszedl to po 10 min zapukal jeszcze raz do drzwi i się upomnial, ze koperta była pusta! No ale zawsze ktos taki się trafi i nie ma się co zrazac! Ja tez jestem takiego zdania, żeby poszukac dla siebie idealnego rozwiązania i tez mysle podobnie jak ty tylko niestety jest tez sporo takich przypadkow z cennikiem itp. i ja takie przykłady osobiście doświadczyłam np jak bylismy w parafii meza po zaswiadczenie do slubu. No ale coz, po takich doświadczeniach przestalam chodzic do danego kościoła i wybrałam inny, wiec da się!

muniuś takie napinanie, to sa wlasnie skurcze przepowiadające i twoja macica cwiczy po prostu do porodu. Ale wazne jest żeby przy takich skurczac odpocząć, poleżeć troche żeby się nie nasilaly, tak mi powiedziala gin.
Co za facet! :no:

AnetaNorwegia przystojniaczek! ;-)

Mrowkaa i jak tam dzisiaj się czujesz? Pojechalas do szpitala?

Nastka-83 kciuki zaciśnięte za wizyte! :tak:

Agnis83 kciuki zaciśnięte za jutrzejsza wizyte! :tak:

Josek <przytulam> Ja tez teraz tak troche uwieziona siedze w domu…

susi to zycze jak najwięcej sily na dzisiejszy dzien!

ewa86 Kciuki za wizyte i szyjke! :tak:Ja tez mam nadzieje, ze u mnie jest w porzadku, okaze się jutro. I duzo zdrowka dla Nuski, żeby do nastepnego tygodnia była zdrowa!

mamusia synka odpoczywaj duzo i ostatnio cos często masz podwyższone cisnienie, może warto by o tym porozmawiac z lekarzem, bo na tym etapie może skakac?

kasiak-l oj tez nie cierpie robic przelewow za rachunki…. :no:
U nas dzisiaj sa resztki z wczorajszej pizzy na obiad, ale jeśli robie cos na dwa dni to zazwyczaj jakies mieso w sosie i wtedy tylko swieze dodatki gotuje żeby nie było to samo, np. jednego dnia ziemniaki a drugiego ryz albo kasza.

nikusiaa85 Witaj u nas! :-D

Koreczek jeśli masz nadal wysokie cisnienie, weź kolejna tabletke! Ja tez zazywam Dopegyt i u mnie dopiero jak zarzywam 4x1 mam normalna i moja gin mówiła ze można i do 4x2 dojsc i nie będzie problemu! Mialam na początku mniejsza dawke, bo 2x1 to tez mialam takie skoki a od czasu jak biore 4 razy dziennie jest idealnie. A dla dziecka bardziej niebezpieczne jest nadciśnienie niż te tabletki!

Milego dnia wam wszystmi zycze i nie przemeczajcie sie za bardzo!!! :-)
 
Koreczek jak się żle czujesz i martwisz do idz na IP niech sprawdzą.

Nikusiaa witamy nową mamę.

Muniuś no to na niezłego palanta trafiłaś z takimi szkoda dyskutować bo tylko można się niepotrzebnie zdenerwować twój mąż był i tak opanowany mój to by rozniósł takiego.

Kasiek daj koniecznie znać jaki ten album bo mi się one bardzo podobały ale inaczej jak ktoś na żywo zobaczy.

Nieznajoma ja też w fazie zakupów jestem robie listy co mi8 jeszcze brakuje i kupuję apteka gemini zamówienie za 400 zł zrobione ale ja już wszytko tam zamawiałam butelki smoczki leki witaminy hurtowo. Ostatnio też szlafrok taki bawełniany na allegro zamwiłam o taki *MUZZY* LEKKI SZLAFROK 100% BAWEŁNIANY ŚLICZNY r.M (3786044428) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Przed chwilą przejżałam pieluchy flanelowe i tertrowe oraz ręczniki dla dzidzi i nic z tych rzeczy nie muszę kupować.
 
Koreczek ja bym chyba jednak na jakąś wizytę poszła do przychodni albo od razu do szpitala. Nie stresuj się tylko please!

Też zastanawiałam się co u Mrówki ale także u CzarnyLoczek, farfalla, flower no i oczywiście kotti2 - pozdrawiam Was jak podczytujecie.
 
reklama
Do góry