reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Secreto, już leżałam chwilę jak Nusia spała :) No i odpoczywam - przecież nie pracuję ;)
Tv bym pooglądała, ale na naziemnej nic nie ma, a innej nie mamy.
Poza tym jak się od 8 lat ogląda tylko konkretne filmy albo programy, to ciężko się wkręcić w byle co, co leci akurat teraz :/

Idę po herbatkę :)
 
Ewa86 ten gadzet widziałam u znajomej fajna sprawa, dzieciatko je np. jabłuszko a mama ma pewność ze się nie zakrztusi fajna sprawa dla tych dzieci którym tez zabki wychodzą , lepiej ssac jabłuszko niż gryzc np. grzechotke- jedyny minus tego ze ciężkie do mycia :)
 
Witam, ja spalam do 12 prawie. Obudzila mnie listonoszka, przyszla przesylka do znajomych wiec zanioslam. Teraz chodze wwciekla,bo kolezanka zadzwonila ze byla u pediatry z corka i na Wroclaw do szpitala jada. Od kilku dni mierzyla malej cukier i dziecko ma cukrzyce, cholera by to wziela,bo mala ma juz dosc chorob na karku. Jestem wsciekla mala ma refluks, cos z zastawkami i jeszcze teraz ta cholerna cukrzyca. Ale na czczo 150, a 2 godziny po posilku cukier 190 to nie jest normalne. Musialam sie wygadac. Zaraz lece na usg, doczytam jak wroce. Buziaki
 
Jagna biedne dziecko ;/ 3-mam kciuki za USG.

Przeżyję to, że teraz muszę sikać co 15minut :p ALE teraz muszę dojść do Wc w ciągu kilku sekund masakra :szok:
 
q.wa jak ja dzis napuchłam, nie tylko na trzasnietym palcu, buzia mi napuchla ze czuje taka naciagnieta skórę i na paluszkach tez skora naciagnieta................... chciałabym juz urodzic bo przeciez za chwile bede miala 3 brody...............


jagna czekamy na wiesci.....


marcia u mnie w 33+1 Mala wazyla ciutke ponad 2200g wiec twoj synek bardzo podobnie wazy :-)


jakas zamulona jestem chyba ide sie przespac..............
 
Ostatnia edycja:
mamusia synka a może przez to białko w moczu? ja mam tylko nogi spuchnięte ale nadrabiają za wszystko inne..:wściekła/y:


ja czuję u siebie poród do 2 tygodni ;/
 
reklama
Secreto czuj czuj, ja to Ci strasznie zazdroszczę tego porodu, chciałabym mieć to wsio za sobą :-( A Ty masz już wszystko dla bąbelka? ;-)
Ewa ja kupiłam ten "gryzak" do owoców dla Matiego, mega obleśna sprawa jak dla mnie, zbędny wydatek, jak Ty piszesz, że ktoś to chwali to w szoku jestem, fuuu.
Kamaa niezły ten Twój sąsiad, no no, kurcze u mnie to jedynie zasrane gołębie, które co chwila przeganiam z balkonu :szok:
Nie doczytuję Was teraz, potem to zrobię, za dużo tego :-D
 
Do góry