reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Dobry wieczór, ale dziś miałam dzień...! :-D:-D:-D
Właśnie oglądam "Położne", bo nagrane mam na dysku, aż mam łzy w oczach, a zaraz jak Was doczytam wezmę się za ten odcinek "Kobiety na krańcu świata" co wrzuciła Mamusia.
Po obiedzie zadzwonili do Zbyszka koledzy; dwóch takich najlepszych jeszcze z czasów technikum, bardzo ucieszyłam się, że przyjadą do nas, bo są przesympatyczni :tak: Przyjechali delikatnie "zrobieni", bo już zdążyli bar zaliczyć (jeden z nich mieszka w Tychach i rzadko tu przyjeżdża), no i oczywiście z alkoholem, to popili, pojedli, brali mnie do tańca, a wytańczyłam się za wszystkie czasy do hitów disco polo :-):-):-) Jeden z nich uczył mnie tańczyć, bo ja nigdy jeszcze na weselu nie byłam i nie bardzo umiem takim stylem jak się tańczy na weselach...
Uśmiałam się, ale potem już nie było mi do śmiechu, bo ten co mnie tańczyć uczył tak się wyskakał, że po zejściu z "parkietu" wymiotował :no:
No dobra, każdemu się zdarza w sumie, cieszyłam się na ich wyjście, Zbyszek poszedł z nimi, by jednego odwieźć autobusem nie tak całkiem blisko, no, ale zmogło chłopaka, a na taksówkę nie chciał wydawać i teraz jadą sobie, Zbyszek jeszcze wziął moją kartę płatniczą i mam nadzieję, że nie będzie niespodzianek dziś :tak: Chłop i tak rzadko mi się gdzieś wypuszcza to niech idzie, ale kontrola jest, za jakieś pół godziny zadzwonię lub napiszę co tam i jak tam, on wie, że jak nie odpisze lub nie odbierze to pakuję się w taksówkę i jadę go szukać, aż znajdę :-D:-D:-D Bat musi być, nie ma co.
Okay, a teraz Was doczytam...
 
Hej dziewczyny po weekendowo
Za oknem - 10 stopni , w dzień temperatura wacha się w graniach -5-7.Coreczka ciagle w domu katar jej znika ale kaszel się pojawil i ja przy kaszlu dusi, temperatury brak , w nocy kaszel ja budzi, antybiotyk konczy nam się we wtorek :/
Wczoraj bylam na filmie Pod mocnym aniołem , mi fillm się podobal, pokazal dramaturgie alkoholika , może film bez jakiejś chronologii ale wg mnie godny obejrzenia a rola Wieckiewicza - no coz zagral na wysokim poziomie za co gościa szanuje .... Film można porownac do Wszyscy Jestesmy Chrystusami ale w jednym filmie pokazana jest rodzina a w drugiej sam alkoholik ...

Co do forum niestety nie idzie zamknąć całego dzialu, zostało nam przeniesienie się do dzialu zamkniętego tak gdzie Monius jest Moderatorem

Monius jak się zgodza inne forumowiczki mogłabym być drugim moderatorem :)) w dziale zamnkietym, - Wiadomo trzeba napisac liste kogo by tam brakowało i ten watek porzucić i tam się przenieść , to już kwestia waszego dogadania


Ciesze się ze Aneta w końcu się odezwala , wspolczuje jej rozlaki z coreczka ale mam nadzieje ze zaniedlugo się zobaczą , najważniejsze jest to ze Anetka ma na kogo liczyc w sensie sąsiadki a sama jest pod opieka lekarzy...

My dziś z mezem zlozylismy lozeczko, ja wyprałam pościel i niech się teraz wymraza na balkonie, nie wiem czy dobry pomysl zrobiłam ale wyprałam tez pokrowiec z materacyka z gryka :/ Z białego mi wyszedł poszarzaly :/ W najbliższym czasie będę czyscila polki i szafke do lozeczka i zaczna ukladac co nieco a w lutym będę szykowala torbe i oczywiście zakupowala co jeszcze potrzebuje

Pozdrawiam wszystkich z pod kocyka z goraca herbatka herbata3.jpg
 

Załączniki

  • herbata3.jpg
    herbata3.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 25
Ewa - no co Ty, po 7 piosenkach musiałam zrobić sobie przerwę :-D:-D:-D
Dzięki za polecenie tego blendera, bo właśnie czegoś takiego szukam, chyba, że Zbyszka namówię na Thermomix...hmm zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :tak:
Aneta - jak tam się czujesz? Wyszłaś już ze szpitala do domu czy jeszcze Cię trzymają...?
Nikusia – doczytałam, że pytasz o co chodzi z ulotkarzami, ale w sensie o co dokładnie pytasz? Do Ikei mamy 15-20 minut autem przez most jeśli nie ma korków, jak się trafią to już troszkę dłużej i jeden autobus, ale on jedzie od 40 minut do godziny :tak: Katrine to ma bliziutko :-):-):-)
Kainkas – doczytałam, że dodajesz kropelkę olejku herbacianego do prania, dobrze zrozumiałam? Jak tak to niezły patent, pewnie fajnie pachnie i dodajesz to do płynu do płukania w szufladce?
Marcia – no to widzisz, mój nie kupuje sobie drogich zabawek, bo mu szkoda kasy zawsze na wszystko i większość rzeczy twierdzi, że nie jest mu potrzebna…to ja kupuję raczej tak jak Twój mąż :-D:-D:-D
Agnis – jeśli chodzi o kolędę to naszego bloku nawet jeszcze na liście jeszcze nie ma, zatrzymała się na 5, a my pod 23 mieszkamy, więc chyba odbędzie się w lutym, jak nie w połowie lutego :confused:
Flower – eee no to Karolinka pokaże dziadkom co potrafi, no no! Trzymam &&&, pewnie świetnie wypadnie! :tak:
Mamatek – nie, nigdy nie byłam na wakacjach w takich krajach, ale chętnie bym się potargowała i przy okazji mile czas spędziła za granicą, hahaha :-):-):-)
Co do wózka to napisz, nie zaszkodzi, a może zejdą do takiej ceny...?
Mamusia – hahahaha zamieszkasz w kiblu, hahahaha niesamowita z tymi tekstami jesteś…! :-D:-D:-D
Moniqaa – 50 zł. zeszła to i tak dobrze :-D:-D:-D Casting sobie urządziła, jak szukałam mieszkania do wynajęcia to samo się działo i mówiłam, że ja w czymś takim nie uczestniczę i wychodziłam…co najciekawsze…u mnie w robocie niektórzy klienci takie akcje robią, mnie to nie spotkało, ale Zbyszka niestety tak, przyjeżdżał podpisać umowę, a tu już inny przedstawiciel na miejscu i też wychodził, bo my możemy dawać miesiące rabatowe i chyba liczyli na jakąś akcje w stylu „nie, ja pani dam więcej miesięcy gratisowych”…chorzy ludzie :baffled:
 
Carri - to pytanie kogo tam jeszcze nie ma, próbowałam znaleźć listę osób na tym prywatnym i jakoś nie mogę znaleźć takiej funkcji :no:
 
Muniuś, mnie nie ma na pewno, tzn. nie dostałam zaproszenia i nie widzę tego wątku. Jak dostanę, to mogę pisać tam:)
Pojawiła się na allegro oferta graco evo używka u mnie w mieście, ale nie licytacja tylko kup teraz, to nawet nie ma jak się targować, chociaż napisałam do sprzedającego czy można zobaczyć osobiście, no i osobiście to wiadomo, można próbować już coś negocjować:) A zobaczyć i tak bym wolała... Zobaczymy. I tak jest 100 zł tańszy niż ten z ogłoszenia z tablica.pl.
Wróciłam do domu po kościele, miałam nic nie jeść, ale złapał mnie okropny głód... wsunęłam trzy biszkopty, stwierdziłam, że bez sensu zapychać się słodkim i lepiej zjem kanapkę... zjadłam... a potem mi się przypomniało, że jeszcze mam pieguski, które upiekłam wczoraj, i zjadłam dwa... Ech. Dobrze, że jutro znów do pracy, przynajmniej zjadam tylko to, co naszykuję na cały dzień. A rano jeszcze usg u drugiego gina, ciekawe, ile Krzyś przybrał przez półtorej tygodnia. Myślę, że dużo, bo przestał kopać energicznie i się tylko rozpycha, więc może ma mało miejsca?

Też chcę kupić taki blender z parowarem, ale to przy wprowadzaniu pokarmów stałych. No i najpierw muszę się dowiedzieć, skąd dostać niepryskane warzywa - tzn. poza sklepami z żywnością ekologiczną, które są tak drogie, że już taniej kupić w słoiku...

Dobrej nocy!
 
Dziewczyny mam pytanie,pisalyscie ze wody maja slodki zapach.Ale taki skodki ze az mdli??? Nie wiem co jest grane ale od poludnia po powrocie ze spaceru mam wilgotna wkladke i bardzo mdlaco pachnie,taki slodki mdlacy zapach.
Narazie zobacze co w nocy,bo sie nie leje. Najwyrzej podjade do poloznej i lekarza jutro.
 
munius - tak dodaje do plynu krople olejku,podobno ma dzialanie antybakteryjne a np bielizny na narty nie mozna w plynie do plukania to sam ten olejek i jest spoko. co do listy osob z dostepem do zamknietego to mysisz do admina napisac zeby taka podali. sama chyba nie znajdziesz.


jagna - moze to.p prostu sluz...bardzo mokra ta wkladka?

mnie jakies swedzenie wzielo wiec znowu clotrimazolum w ruchu,ehh...

ogladam kwiatt pustyni na 1 - ciekawy film
 
reklama
Nie nie mokra az tak,tylko ze co zmienie to mokra. Moze spanikowalam nie wiem. Maly tez mnie kopie na dole po szyjce i pochwie,moze od tego mam wiecej wydzieliny. Zobacze rano, jak cos pojade na wizyte do lekarza zawsze lepiej sprawdzic.
Ja czytalam ta ksiaske jako nastolatka, jest super.
 
Do góry