reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Witajcie :)
Wstałam o 8 ale sobie lezałam, bo mi zimno.. i jakas choroba mnie bierze, gardło boli, mam chrypke i głowa mnie boli drugi dzien.. :( chyba do lekarza musze isc.
A tak poza tym to zle sie czuje boli mnie wszystko od piersi w dol :(( i to coraz bardziej.
chyba wczoraj sie troche przemeczylam, bo ukladałam w szafkach...

Trzymam kciuki za wizyty i wyniki badan!! ;)

Flower.. wszystko bedzie ok:)

Pozdrawiam
 
reklama
Mamusia faktycznie koszulka fajna i elegancka i super jeansy na moja pannę, bardzo kolory mi się podobają:-D
Nieznajoma odpocznij dziś i może wypij soku z malin i zjedz czosnku jak dasz rade.

Ciekawe o której mój mąż wstanie;-)
 
łeb mnie nawala, jakies ciśnienie do bani chyba jest :-( i moje na ciśnieniomierzu tez do kitu :-(

jagna chyba w poniedziałek podjade do Lidla pewnie bedą dzikie tłumy..........i te koszule chyba tez sobie kupie, koszul nigdy za wiele :-D jeszcze ten zakiet, ktory bedzie od 30.01 mi sie podoba- szary ale teraz musialabym chodzic w rozpietym .............



a tak wogóle strasznie mi sie ostatnio wielki brzuch zrobił :-D rośnie jak na drożdzach, mocno mnie wybrzuszyło w ciagu 3 ostatnich dni.........
 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry!!!

Mnie synek dziś pospać nie dał, od 8 rano takie fikołki, że musiałam wstać po czym on wpadł w błogi sen... a nie sorry :sorry2: ma obecnie czkawkę :tak::-) I moja dolna część ciała też ją ma!!!

JAGNA- super strój na bal. Moja ma 6 Lutego i mówi, że za anioła się przebierze :eek:

SUSI - a nie wiem czy Cię pytałam z jakiej części mazur pochodzisz???My co roku praktycznie jak nie weekend to wakacje na mazurach spędzamy :-)

MAMATEK - Maluch przybrał na wadze, i to się liczy. No na temat szkoły rodzenia ja już kiedyś się wypowiadałam ;-)po raz kolejny nie żałuję, że nie chodzimy :cool2:

EWA - No niby duże te nasze pociechy...ale za to Ty na bieżąco jesteś...Ja się przyznam, że po 9 latach od porodu to już zapomniałam jaki to ból, że o wszystkich innych atrakcjach związanych z obecnością takiego maluszka w domu nie wspomnę ... :sorry2:

MROWKAA - &&&&&&&& ZA EGZAMIN!!!!

MAMUSIASYNKA -
To chociaż masz objawy, że może coś siędziać... a jak ja bezobjawowo i wyszło, że od wczoraj macmiror 500 bo coś wyhodowano :confused2: a ja zupełnie nic, ba nawet gin jak pobierał wymaz mówi, że wydzielina OK!!! WIĘC O CO KAMAN :eek:

MARCIA - &&&&&& za stan Twojej szyjki!!!

FLOWER - TRZYMAJ SIĘ KOCHANA!!!!!

KIMKIM - &&&& ZA WIZYTĘ,
czekamy na dobre wiadomości!!!

Co do brzuszka to ja nadal spokojnie w swoją kurtkę rozm. M włażę...ale majtki na tyłku jakoś się już nie mieszczą :zawstydzona/y::sorry2::confused2:
Dla odświeżenia wstawiam na brzuszki moje 34 tyg i 3 dni szczęścia... Ja dziś do Kauflandu się wybieram... kupię ostatecznie potrzebne rzeczy i zapinam torbę. A jeszcze żelazko mnie woła :shocked2:
 
Hej dziewczyny;-)
Dziś jakoś późno zabieram się za bb:szok:
Ale przynajmniej sprzątanie mam z głowy bo się ze wszystkim obrobiłam...ale jeszcze mała sprzeczka z rana z mezem i mam doła trochę...:-(
W sumie trochę moja wina, bo wiecie on się martwi o mnie a ja jak glupia skacze po krzesłach i poprawiam firanki lub zwlaczam grzyba nad oknem...a on się stresuje ze spadne i się na mnnie dziś wydarł aż się poryczałam,.... no potem przeprosił... I on mówi poczekaj az wroce i to zrobie,...no ale ja nie lubie w syfie zyc itd. musze mieć na glanc...no co poradze....:baffled:

Ide po jakąs herbatke i zabieram się za czytanie...

Udanych wizyt jeśli ktoś ma. Ja mam jutro :tak:
 
Ja mam w karcie wpisane ale mam wpisane że jest wskazanie do cc ale do rozważenia przez ginekologa więc w razie czego mam otwartą drogą do sn :)

Trzymam kciuki za wizyty !! i za Flower!
 
WItam:)
Wczoraj nie miałam popołudniu jak zaglądac tutaj a tyle produkujecie że nie dam rady nadrobić. Na 17 poszliśmy do kolegi MIłosza z przedszkola i tam było spotkanie z jego 3 kolegami i ich todzicami myślałam że maź 2 godz zejdzie ale chłopaki się sobą nacieszyć nie mogli i wyszliśmy dopiero po 21. Po powrocie do domu padłam ze zmęczenia ale Miłek szczęśliwy.

Flower kciuki zaciśniete za ciebie oby to nie była cholestaza i zaraz cię z tego szpitala wypuścili.

Kasiulek i kasaiak za was też trzymam &&&&&&&&&&& oby jak najdłużej w dwupaku i może was niedługo wypuszczą.

Mamusia synka u ciebie jak nie urok to sra........ czy to poprostu takie uroki końcówki ciąży ale ja aż tak w poprzedniej nie miałam. Trzymaj sie kochana.

Secreto zdrówka dla męża i oby cię nie zaraził uważaj na siebie.

Marcia trzymam &&&&&&&&&& za twoją szyjkę.

Kimkim powodzenia na wizycie.

Mamatek ja przy pierwszym dziecku miałam cc ze względu na wadę wzroku -6 i -5 co prawda nie jest ona wskazaniem ale moja pani gin powiedziął zemiała pacjętki którym po sn wzrok się pogorszył więc ja poszłam do znajomej okuliski i ona wypisała mi wskazania do cc teraz już nie muszę się martwić bo jedna cesarka jest wskazaniem do nastepnej. Przy tamtym porodzie zastanawiałam się czy jednak nie sn ale mój mąż przemówił mi do rozsadku że jak mi się wzrok jeszcze pogorszy to juz wogóle kroku bez okularów/soczewek nie zrobię.
A co do Talki to ja lubie jego styl piania ale zawsze trzeba wziąć poprawke że koloryzuje, ubarwia.

Nieznajoma zdrówka życzę.

Agnis mąż ma racje zakaz skakania po krzesłach drabinach itp.

Zmykam sie myc bo jeszcze w piżamie siedzę leniuch ze mnie straszny no i za prasowanie trzeba się później wziąc.:eek:
 
reklama
JOASIA - :eek::eek::eek: No ale co Ty piszesz????
Moja siostra ma taką wadę wzroku -7 i -6 I OBOWIĄZKOWO CC ( TAKA WADA JAK NAJBARDZIEJ JEST WSKAZANIEM DO CC)
Lekarz nawet cienia nadziei na SN jej nie dał :no::no: cała trójka przyszła na świat przez CC.
SZCZERZE...ja bym się bała SN przy tak wysokiej wadzie wzroku :-(
 
Do góry