reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

cześć dziewczęta, wróciliśmy z terapii, odstawiłam Ignaca do przedszkola i postanowiłam że na judo dziś nie idziemy. Mam trochę wyrzutów sumienia, bo to jednak trening i trzeba to robić regularnie, ale po prostu nie mam już siły. Tym bardziej że my wszędzie zachrzaniamy pieszo, ewentualnie tramwajem, a wczoraj dosypało śniegu więc chodzi się okropnie, zwłaszcza z nadruchliwym dzieckiem za rękę. Jutro jeszcze dni otwarte w szkole, zakupy i może goście na weekend, w postaci rodziców Rafała więc w poniedziałek z wyczerpania albo urodzę albo padnę trupem.
nikusia, jak to ferie, a w mazowieckim nie są od połowy lutego?
jagna, i co pomalowałaś Celince buziaka?
mamatek ja to zawsze drzwi przytrzymywałam swoim cielskiem. Skoro wózek lekki to wystarczy go lekko popchnąć i pojedzie
carri, ja mam piżamę do karmienai ze spodniami, nie kupowałam jej po prostu miałam w domu taką na guziczki, ale nie wiem czy w szpitalu w spodniach raz że będzie wygodnie, a dwa czy pozwolą.
ewa, ty jako przyszła mama trójki maluchów powinnaś dostać jakiś dodatek, za pracę w trudnych warunkach :tak:

CO do zamkniętego, to my na sierpniówkach 2008 też mamy zamknięty i po prostu moderatorki załatwiły to tak że przenieśli nam wszystko z tego głównego wątku (czyli u nas byłby to marzec 2014) od początku + jeszcze jakieś wątki ze zdjęciami, kontaktami itd.
 
reklama
Tak myślałam, że z tym wózkiem to nie ma jakiegoś sprytnego myku :) Dzięki za wskazówki - Ewa i Alesia.
Ewa, ależ Nuśka jest rozkoszna!

Co do wątków, to ja chętnie będę pisać na zamkniętym, tylko że nie mam dostępu.
 
Alesia, zgadzam się z tym dodatkiem ;) Na razie to się zabieram za prawo jazdy ;)

A z tą piżamą to do domu się przyda - do szpitala nie ma co brać :)
 
Jaspis wiec udanej imprezki :)

Ewa86 dzis maja mnie zrobic moderatorka watku prywatnego wiec moe tam sie przeniesiemy , bo mi tez juz ciezko i fc i watek zamkniety i tutaj chcialoby sie byc wszedzie ale sie nie da

Pizamki do karmienia mam tzn mam 3 koszule ale po domku chcialabym wlasnie taka pizamke ze spodniami

Alesia nie spisz sie z tym urodzeniem , faktycznie odpoczynek Ci sie nalezy bo ty ciagle zaganiana jesteś

Ja jak wspomniałam od administratorki dostałam wiadomość ze tych watkow nie idzie zamknąć i nie idzie przenieść nic bo prosiłam już o to

Zaraz mykam, mala mi mało spala ide dac jej drugie danie , podwieczor się odezwie do Was
 
jestem
mam wreszcie wyniki badań ale nie do konca jestem pewna czy ten HBS jest dobrze zrobiony....dziewczyny kaie badania w kierunku HBS macie zrobic? bo przez to zamieszanie ze zgubionymi wynikami nie wiem czy nie ma w wynikach pomyłki........


Kurczak odebrany z przedszkola, ciacho kupione można weekend zacząć z herbatką z lisci malin :-D
 
Secreto - sama się zastanawiam skąd się te bakterie w moczu teraz nagle biorą...i problemy z zapaleniem pęcherzy..nie dość,że tu często czytam o tym problemie, to teraz jeszcze ja i kolezanka ze szkoły rodzenia też...dziwne


Mamusia - u nas rano jak wychodziłam było na zewnątrz + 7! a we wtorek chyba - 12...ta pogoda jest nienormalna!


Ewa - też mam czasem takie dziwne skoki - nie wiem czemu, może dzidziuś czasami uciśnie jakiś splot nerwowy albo większe naczynie krwionośne i dlatego tak jest?
 
ja teraz bede robila hbs - mialam robiony na poczatku ale ginka mowila ze trzeba powtorzyc - na skierowaniu mam hbs antygen, gbs juz mam.
 
hahaha przynajmniej toxo mam dobry wynik................ale w dupie to mam, juz wiecej nie płacę i nie mam zamiaru czekac nastepnego tygodnia na wyniki......
 
reklama
Do góry