reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Ja teraz nie wyobrażam sobie rodzić sn. Z wielką ulgą przyklasnęłam opinii lekarza :)
Dwa razy rodziłam naturalnie i.. wystarczy - jak to mówi mój lekarz.
 
Małpka, ja w 3 trym. powtarzałam tylko toxo. Poza tym morfologia, mocz. Będę mieć jeszcze paciorkowca. No i robiłam wymaz z pochwy, bo poprzednio wody mi przez bakterie odeszły, więc trzeba to kontrolować.
Całą resztę dodatkowych badań miałam w I trym. - te wszystkie tarczyce, kiły, hivy i inne takie ;)

Ewula, moja Mama rodziła najpierw sn, potem cc (ja :)) i potem sn. I spokojnie dała radę :) Trzymam kciuki, żeby Ci się udało urodzić tak jak chcesz!

***
Ja teraz czekam na wyniki wymazu do piątku i cała w nerwach jestem :/
 
co do badan to ja robiłam teras: gbs, powtarzalam hbs, wr, morfologia, analiza moczy i morfologia z grupą krwi - i to ma być komplet badan do szpitala już.

W czwartek mam wizytę to sie dowiem kiedy mi termin wyznaczy cc, tez sie boję zebym zdążyla dojechać jakby coś się zaczeło, bo hanie sn urodzilam bardzo szybko.

Ja cukrzyce miałam w pierwszej ciązy, teraz nie mam. Krzywa cukrowa robiona w 27tc wyszła dobrze.ale staram sie nie przesadzać ze słodkim, chociaż dzisiaj to zaszalałam:truskawki i banany z galaretką i bita śmietaną-deser przygotowany wraz z córą więc nie mogłam odmówić...
 
ja już sama nie wiem czy bym nie wolała odpłynąć:p ale myślę sobie ze w końcu ma się rodzić.moje dziecko i nie mogę być taka panikara i muszę chociaż udawać ze jestem dzielna:)

Ewa posiew wyjdzie dobrze :>ale ja też nie lubię czekać
 
wronka001 naprawde??? Ja w sumie tutaj nikogo nie znam choć mieszkam tutaj już od 7 lat. ;-)
Ja tez będę rodzic na ujastku i najpóźniej w 39 będą mi wywoływać. Może się spotkamy hehe

Babygg no to już nie dlugo zostalo! :tak: A z cukrzyca będzie dobrze!

Ewula_m ja tez troche w rozsypce jestem przez nasz remont. Miał się zakończyć do konca roku a tu konca nie widac. :no: Mam nadzieje, ze przynajmniej do konca lutego wszystko już będzie gotowe…

ewa86 kciuki zaciśnięte za dobre wyniki.
 
wronka001 ja mam nadcisnienie i niedoczynnosc tarczycy i moja gin powiedziala, ze nie chce zebym przenosila, bo moga byc z tego komplikacje, zwlaszcza ze tez chwile lezalam na ujastku na poczatku ciazy. Wiec jesli nie urodze do 39 tygodnia to ona mnie kladzie do szpitala na wywolywanie. Ale wolalabym zeby zaczelo sie samo, wiec od poczatku marca biore sie za pozadki generalne z myciem okien hehe
I fajnie jest miec kogos z dzieckiem w takim samym wieku w tej samej miejscowosci ;-)
 
reklama
ja w prawdzie już nie mieszkam w Dojazdowie ale mam tam rodziców więc tak jakbym mieszkała ;p jak będzie ciepło to możemy sie umowić z maluchami na spacer tylko jeszcze nie wiem w którym ty miejscu mieszkasz :)
 
Do góry