reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
to chyba już ankieta była w tej sprawie i wszystko jasne- trzeba tylko połączyć tak jak mówi Ewa i po sprawie.

-------------------------

eeeeeeeeeeeee...już załatwione, więc nieaktualne:-)
 
A ja już się pogubiłam :(
Jutro postaram się nadrobić...

Dzisiaj wizyta u lekarza. Mam nadzieję, że wszytko będzie OK.
 
hej hej
Fajnie że stary jest na starym miejscu:)
Dziewczyny jestem mega mega przeziębiona bore jakieś leki ale to totalnie nie pomaga:angry: od poniedziałku leże i nic nie chce mi przejść mało tego chyba wszystko przenosi się do gardła:baffled: wrrr.... malutki też mniej się rusza od kiedy mam to przeziębienie...

Nie mam sił na nic więcej pozdrawiam was i mam nadzieję że czujecie się 10000000000% razy lepeij ode mnie;-)
 
Kainkas, smaka mi zrobilas ta galaretka:(

A ja bym chciała napisać coś dziewczynom niektórym. Nietaktownie było to zrobione z przeniesieniem tego forum na zamknięty, to było trochę nie fair, więc przepraszam za to, w mojej osobie oczywiście. Głupio mi tak trochę więc....
 
reklama
Do góry