reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
serdeczne gratulacje:)suuper,fasolkowy 2010 rok zaczety;)
Dziekuje bardzo i mam nadzieje ze szybko wiecej fasolek sie pojawi;-)
Hej,

Ren - ogromne Gratulacje!!!

Podeślij troche fluidków i pozarażaj dziewczyny fasoleczkami :-)
dziekuje bardzo:tak: i posle posle fliudki:tak:
A my po śniadanku,mały właśnie przysypia

Maggie co u Was??
i jak spi Maly Lobuziak?;-)

A tu posylam fliudki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Mmm, Ola obyscie teraz mialy szczesliwe cykle
 
Dziekuje Ci bardzo:-)
a jak tam samopoczucie?

...życzę Ci także Ren zdrowych i spokojnych 9 miesięcy :happy2:
...a moje samopoczucie dobrze,dziękuję :tak:Dolek już minął,czasami mam takie dni że szkoda gadac.
Teraz przymierzam się do zakupu lustrzanki,chcemy z mężem trochę pozwiedzac także będę mogła robic to co lubie no a nie długo zaczynami staranka o rodzeństwo dla synka;)
 
...życzę Ci także Ren zdrowych i spokojnych 9 miesięcy :happy2:
...a moje samopoczucie dobrze,dziękuję :tak:Dolek już minął,czasami mam takie dni że szkoda gadac.
Teraz przymierzam się do zakupu lustrzanki,chcemy z mężem trochę pozwiedzac także będę mogła robic to co lubie no a nie długo zaczynami staranka o rodzeństwo dla synka;)
najwazniejsze ze wiekszosc dni masz dobre samopoczucie i humorek, a czasem jak siezdarzy gorszy dzien to przynajmniej sie wspomina te lepsze, ale mimo to oby tych gorszych dni jak najmniej;-)
To napewno w czasie tych wypraw nabierzesz energi do zycia codziennego, a staranka neich beda owocne ;-)
ale wybor lustrzanki bedzie raczej trudny bo teraz na rynku jest ogromny wybor:szok: daj znac jak juz cos wybierzecie :-)
 
najwazniejsze ze wiekszosc dni masz dobre samopoczucie i humorek, a czasem jak siezdarzy gorszy dzien to przynajmniej sie wspomina te lepsze, ale mimo to oby tych gorszych dni jak najmniej;-)
To napewno w czasie tych wypraw nabierzesz energi do zycia codziennego, a staranka neich beda owocne ;-)
ale wybor lustrzanki bedzie raczej trudny bo teraz na rynku jest ogromny wybor:szok: daj znac jak juz cos wybierzecie :-)

Ren dziekuję :)
Dam znac koniecznie jak tylko coś wybiorę a jak na razie czekam na luty bo od lutego zaczynają się wyprzedaże i pojawi się całkiem nowy sprzęt także jak tylko coś kupię wkleję foto.
Pozdrawiam
 
reklama
WITAM:-)
No i jednak jakaś mała zazdrość weszła w Dominisiu a dlaczego bo jak w nocy karmiłam Alanka(sobie zawsze do łóżka go biore)i tak sobie śpimy nie kiedy razem i wtedy Dominiś nic jak tylko płakac zaczął a dlaczego bo chciał isć do mnie spać i tak sobie spałam z dwójką dzieciaczków:blink:
tak zrobilismy i jest jest druga kreseczka :laugh2: woow ale jeszcze trudno w to uwierzyc
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!zaczynamy rok fasolkowy :-D
 
Do góry