reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Kobitki kikutek odpadł Alankowi:-D

no właśnie widze że są jakieś zakłucenia co mam nadzieje że jutro go zobacze a jak nie to jeszcze raz zrobie go:tak:

ooo to na pewno Kacperek szczęśliwy:-)
KINGUŚ już napisałam na innym wątku co tu napisze że trzymam kciuki aby wasze plany się zrealizowały bezproblemowo:tak:
woow super :-)
Dziewczyny pytałyście co u Nas. Miałam czuja a po dupie mnie chciałyście lać. Mały mial mieć dziś szczepienie ale ma żółtaczke. Musimy zrobić badanie moczu.
o kurcze to nei fajnie, oby szybko badani zrobili i oby szybko wyszedl z tego
 
Patrysiu brawo dla Alanka:tak:

Kinia mam nadzieje,że będziesz do nas zaglądać.Życze Ci jak najlepiej:-)

Maggie,a jak Igorek sie czuje? Co teraz z tą żółtaczką,ma być mały w domu?
 
O kurcze Maggie to dlatego wymiotował?

Maggie,a jak Igorek sie czuje? Co teraz z tą żółtaczką,ma być mały w domu?

o kurcze to nei fajnie, oby szybko badani zrobili i oby szybko wyszedl z tego
Przepraszam ale wykorzystałam drzemke na prasowanie.

A więc nie wiem czy dlatego wymiotował bo zapomniałam powiedzieć lekarce.
Z zaleceń to mam mu zrobić to badanie moczu i 10.02 kontrola. Codziennie będzie przepajanie glukozą. Ta żółtaczka może być spowodowana np. bakteriami w moczu albo przez karmienie cycem. Zobaczymy po wynikach co i jak.

Ale dziś był ważony i mierzony. Ma już 56 cm i waży 4450 gram. W 3 tygodnie przybrał 950 gram. :blink:
 
Przepraszam ale wykorzystałam drzemke na prasowanie.

A więc nie wiem czy dlatego wymiotował bo zapomniałam powiedzieć lekarce.
Z zaleceń to mam mu zrobić to badanie moczu i 10.02 kontrola. Codziennie będzie przepajanie glukozą. Ta żółtaczka może być spowodowana np. bakteriami w moczu albo przez karmienie cycem. Zobaczymy po wynikach co i jak.

Ale dziś był ważony i mierzony. Ma już 56 cm i waży 4450 gram. W 3 tygodnie przybrał 950 gram. :blink:
Acha,kurcze od karmienia tak może być??:dry:
Ale ślicznie przybrał na wadze:-)
 
Przepraszam ale wykorzystałam drzemke na prasowanie.

A więc nie wiem czy dlatego wymiotował bo zapomniałam powiedzieć lekarce.
Z zaleceń to mam mu zrobić to badanie moczu i 10.02 kontrola. Codziennie będzie przepajanie glukozą. Ta żółtaczka może być spowodowana np. bakteriami w moczu albo przez karmienie cycem. Zobaczymy po wynikach co i jak.

Ale dziś był ważony i mierzony. Ma już 56 cm i waży 4450 gram. W 3 tygodnie przybrał 950 gram. :blink:
Dobrze ze ladnie rosnie :blink: o oby szybko wyszedl z tego Kochany Brzdac
ale w zyciu bym nei pomyslala ze od karmienia piersia moze cos takiego byc:shocked2:
 
Witam!
No widzę, że dziś się dzieje na wątku bardzo dużo.

Przede wszystkim Ren OGROMNE GRATULACJE dla Ciebie i życzę samych spokojnych dni przez następne 9 miesięcy:-D

Maggie to bardzo niefajnie, że Igorek ma żółtaczkę. Ja się nie znam ale bardzo jest niebezpieczna taka żółtaczka dla maluszka? Mam nadzieję, że nie. Za to pięknie rośnie w siłę ten Twój synuś.

Patrysiu brawo dla Alanka:tak:

Kinia na pewno podjęliście dobrą decyzję ale zaglądaj do nas czasami:tak:
Paulinko jak tam poszukiwania samochodu?
 
Nawet znośnie chociaż na prawdę muszę sobie wykombinować jakąś nową pracę bo ta mnie już baba wkurza. Tylko, że u nas jest ciężko z pracą. Teraz czekam na pismo z GUS-u bo od 01.02 rusza moja firma właściwie to mój M będzie się tym zajmował ale firma będzie na mnie.
 
reklama
Nawet znośnie chociaż na prawdę muszę sobie wykombinować jakąś nową pracę bo ta mnie już baba wkurza. Tylko, że u nas jest ciężko z pracą. Teraz czekam na pismo z GUS-u bo od 01.02 rusza moja firma właściwie to mój M będzie się tym zajmował ale firma będzie na mnie.
Może coś znajdziesz:tak:
A moge wiedzieć jaka to firma czy nie bardzo:zawstydzona/y:
 
Do góry