reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Lusesita, 12 Grudzień 2008.

1. Lusesita

Lusesita Mama Adrianka i Iskierki

Drogie mamy!
    postanowilam zalozyc ten watek poniewaz zamierzamy z mezem starac sie w przyszlym roku o kolejna pocieche!
    Mamy nadzieje ze uda sie nam w maju!:-)
    Czy sa tu kobitki ktore rowiez planuja staranka na przyszly rok miedzy styczniem a grudniem;-);-);-)
    ZAPRASZAM!!!
    MOGLYBYSMY SIE TU WSPIERAC I RAZEM SIE CIESZYC LUB POCIESZAC!!!:-D

2. Agniesiak85

Agniesiak85 Fanka BB :)

Witam:tak::-D
    Jeżeli moje styczniowe testowanko wykaże I to na bank się piszę na następny rok:-D:tak::happy:

3. reklama
  4. Carri

Carri Fanka BB :)

To ja się wpisuje :-) My planujemy starac sie gdy bedzie cieplutko w przyszlym roku .....

5. Lusesita

Lusesita Mama Adrianka i Iskierki

ale szybki odzew!
    super ze juz nas 3!
    Carri przykro mi z powodu Twojej coreczki (*)
    Moze cos o sobie!
    Mam 22 lata i 2 letniego synka jestem z nim w domku i nie mysle z tego rezygnowac!Wczoraj minelo 3,5 roku jak jestem w stanie zaobraczkowanym nieczego nie zaluje!
    Teraz kolejnym moim i meza marzeniem jest siostrzyczka dla synka!
    Jestem z Dolnego slaska!
    To moze cos o was???:-)

6. Agniesiak85

Agniesiak85 Fanka BB :)

Hmmm....;-)
    My ślubowaliśmy 5.05.2007r. Dzieci jeszcze nie mamy... 2listopada stuknęły mi 23 latka:-D Starania o dzidzię rozpoczynamy bliżej świąt:happy:
    Mieszkam w woj.mazowieckim.
    Pozdrawiam!!:blink:

7. Kinga85

Kinga85 Gość

witam !
    Z mężem staramy się już od września tego roku o nasze drugie dziecko:) Jak narazie jeszcze nie zafasolkowałam ale mam nadzieje że w przyszłym roku mi się uda i również Wam! Trzymam kciuki mocno za was moje nowe koleżanki;-) i za siebie:-p

pozdrawiam!

8. mitemil

mitemil spełniona żona i mama

Witam!! Jestem z górnego śląska. Mam 23 lata i od 1,5 roku jestem mężatką. Miesiąc temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Obecnie @ spóźnia mi się tydzień, więc może coś z tego będzie, a jak nie to mam nadzieje, że w 2009 roku się uda, czego sobie i Wam życze :-)

9. Carri

Carri Fanka BB :)

No to teraz moja kolej....
    Mam na imie Iza , mam 23 lata .Jestem ze śląska :-)
    Jestem szczesliwa małżonką ;-) I jak tylko zrobi sie remont jaki mamy zaplanowany na przyszły rok bedziemy sie starac a te starania rozpoczniemy w lipcu ale juz od lutego bede robiła wszelkie badanka i bede sie przygotowywała do roli

10. reklama
  11. anian

anian Fanka BB :)

Witam

My staramy się od sierpnia....ale nic nie wychodzi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:teraz chyba muszę mieć przerwę więc od stycznia bierzemy się do dzieła:-p

O latach swych nie piszę, bo za stara tu jestem...szczęśliwą mężatką jestem już 6,5 roku a jeszcze szczęśliwszą mamą od 2 lat i 9 miesięcy:happy: a teraz już chcę moje kolejne szczęście mieć :-)

12. Haszitka

Haszitka może kiedyś...

To i chyba czas na mnie.

Ala 27 lat mąż po trzydziestce, razem jesteśmy 6 lat a po ślubie 3 lata i prawie 4 miesiące, do kwietnia staramy się o nasze pierwsze dziecko, mój M nie miał wcześniej dzieci.

@ ma przyjść w ŚWIĘTA:-p

Po nowym roku chyba zmienię lekarza albo obecnego tak zakręcę, ze wreszcie zacznie coś konkretnego robić w moim staraniu:wściekła/y:

Poleć forum