reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Lusesita

Mama Adrianka i Iskierki
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2008
Postów
99
Miasto
dolny slaska
Drogie mamy!
postanowilam zalozyc ten watek poniewaz zamierzamy z mezem starac sie w przyszlym roku o kolejna pocieche!
Mamy nadzieje ze uda sie nam w maju!:-)
Czy sa tu kobitki ktore rowiez planuja staranka na przyszly rok miedzy styczniem a grudniem;-);-);-)
ZAPRASZAM!!!
MOGLYBYSMY SIE TU WSPIERAC I RAZEM SIE CIESZYC LUB POCIESZAC!!!:-D
 
reklama
ale szybki odzew!
super ze juz nas 3!
Carri przykro mi z powodu Twojej coreczki (*)
Moze cos o sobie!
Mam 22 lata i 2 letniego synka jestem z nim w domku i nie mysle z tego rezygnowac!Wczoraj minelo 3,5 roku jak jestem w stanie zaobraczkowanym nieczego nie zaluje!
Teraz kolejnym moim i meza marzeniem jest siostrzyczka dla synka!
Jestem z Dolnego slaska!
To moze cos o was???:-)
 
Hmmm....;-)
My ślubowaliśmy 5.05.2007r. Dzieci jeszcze nie mamy... 2listopada stuknęły mi 23 latka:-D Starania o dzidzię rozpoczynamy bliżej świąt:happy:
Mieszkam w woj.mazowieckim.
Pozdrawiam!!:blink:
 
witam !
Z mężem staramy się już od września tego roku o nasze drugie dziecko:) Jak narazie jeszcze nie zafasolkowałam ale mam nadzieje że w przyszłym roku mi się uda i również Wam! Trzymam kciuki mocno za was moje nowe koleżanki;-) i za siebie:-p

pozdrawiam!
 
Witam!! Jestem z górnego śląska. Mam 23 lata i od 1,5 roku jestem mężatką. Miesiąc temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Obecnie @ spóźnia mi się tydzień, więc może coś z tego będzie, a jak nie to mam nadzieje, że w 2009 roku się uda, czego sobie i Wam życze :-)
 
No to teraz moja kolej....
Mam na imie Iza , mam 23 lata .Jestem ze śląska :-)
Jestem szczesliwa małżonką ;-) I jak tylko zrobi sie remont jaki mamy zaplanowany na przyszły rok bedziemy sie starac a te starania rozpoczniemy w lipcu ale juz od lutego bede robiła wszelkie badanka i bede sie przygotowywała do roli
 
Witam

My staramy się od sierpnia....ale nic nie wychodzi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:teraz chyba muszę mieć przerwę więc od stycznia bierzemy się do dzieła:-p

O latach swych nie piszę, bo za stara tu jestem...szczęśliwą mężatką jestem już 6,5 roku a jeszcze szczęśliwszą mamą od 2 lat i 9 miesięcy:happy: a teraz już chcę moje kolejne szczęście mieć :-)
 
reklama
To i chyba czas na mnie.

Ala 27 lat mąż po trzydziestce, razem jesteśmy 6 lat a po ślubie 3 lata i prawie 4 miesiące, do kwietnia staramy się o nasze pierwsze dziecko, mój M nie miał wcześniej dzieci.

@ ma przyjść w ŚWIĘTA:-p

Po nowym roku chyba zmienię lekarza albo obecnego tak zakręcę, ze wreszcie zacznie coś konkretnego robić w moim staraniu:wściekła/y:
 
Do góry