reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Ja to tam teraz czytam co mi w ręce wpadnie:-) Czasem trafi się w miarę ambitna lektura, czasem wręcz przeciwnie:-) Ale co tam, tony opracowań i większość literatury pięknej polskiej i powszechnej mam za sobą. Maron wie pewnie az za dobrze o czym mówię:-D:-D:-D A swoją drogą tak mnie natchnęło::-D Maron jak wspominasz gramatykę historyczną? Też tak miło jak ja?:-D:-D
Mój Demon zawsze atakuje duuużo większych i starszych od siebie. Szczególnie upodobał sobie skakanie na barana staremu owczarkowi moich rodziców. Nie myślałam, ze to możliwe. A jednak! Ubaw po pachy, chociaż szkoda staruszka, bo schorowany już jest.:-(
 
reklama
Lelek – to co prawda 23dc, a cykle mam tak 28/29 dniowe, tak że faktycznie mogło być za wcześnie, choć przeczytałam, że takie testy mogą wykryć 6-dniową ciąże, i tym się troszkę zasugerowałam. Choć… ehhhh… póki co nastawiam się, że ciąży nie ma, cóż trudno mało komu udaje się za pierwszym razem.
A tych książeczek nie znam ;-) ale muszę poczytać w necie, może warto przeczytać :-D ooooo ja też uwielbiam kryminały :-D i horrory :-D

Livastrid – właśnie o to chodzi… nie ma co myśleć i się zamartwiać, ale każda z Nas by to robiła :-) Mi chodzi o to byś nie panikowała :-) o moim cyklu piszę wyżej ;-)

Nieme nooo nie liczą się książki naukowe :-p
 
szybko test robilas, Truskawcia. Ja robilam takim, ktory na 4 dni przed @ moze dac 53 % szansy, ze sie jest w ciazy. Tak naprawde to powinno robic sie najwczesniej w dniu okresu. Beta bylaby bardziej wiarygodna niz domowy, ale to chyba tez za szybko;-)

panikowac nie panikuje, po prostu wolalabym miec dziecko niz np stawic sie na zabieg:tak:
 
No to Liv jest jeszcze nadzieja... taka ciupcia malutka ale jest :-D Swoją drogą wczoraj kupiam dwa testy :-D tak na wszelki wielki... więc w razie czego jeszcze jest :-) Na pewno wszystko będzie w porządku, a i tak będę trzymać za Was &&&& :-) I nie myśl o rzeczach nierealnych (zabieg) ;-) Będzie dobrze :-D
 
danao gramatyke historyczna razem ze staro-cerkiewno slowianskim wspominam bardzo dobrze :-) swietny doktor prowadzil i bardzo przystojny :-) ahhh Marceli wszystkim dziewczynom sie podobal :-D poza tym swietnie tlumaczyl i naprawde sie przykladalam :-) za to zle wspominam gramatyke opisowa, dla mnie czarna magia :wściekła/y: nawet mialam poprawke z tego przedmiotu :-p
a jesli chodzi o czytanie, no coz malo czasu mam teraz, ale tez uwielbiam czytac :-D
bardzo lubie wspolczesna literature, literature piekna, historyczna...wszystkiego po troche
 
Ostatnia edycja:
hmmm nurtuje mnie pytanie i zapomnialam ze najlepiej staraczek pytac;p
chodzi o to dziewczyny po jakim czasie od tulaskow najlepiej zrobic test?
termin @ mam na 16 maja ale nie wytrwam tyle czekac. i chcialabym wiedziec ale nie wiem czy to nie za szybko. minely jakies 2 tyg dopiero z hakiem
 
hmmm nurtuje mnie pytanie i zapomnialam ze najlepiej staraczek pytac;p
chodzi o to dziewczyny po jakim czasie od tulaskow najlepiej zrobic test?
termin @ mam na 16 maja ale nie wytrwam tyle czekac. i chcialabym wiedziec ale nie wiem czy to nie za szybko. minely jakies 2 tyg dopiero z hakiem

jak termin masz na 16 to na Twoim miejscu nie robilabym szybciej niz 14-go. Chyba, ze tempe mierzysz i jak od skoku masz juz 16 dzien wysokich to mozesz robic. Powodzenia:tak:
 
jak termin masz na 16 to na Twoim miejscu nie robilabym szybciej niz 14-go. Chyba, ze tempe mierzysz i jak od skoku masz juz 16 dzien wysokich to mozesz robic. Powodzenia:tak:

nie pomyslalam o temp. kurcze etraz dlugo nie meirzylam. ale moze jak pomierze teraz kilka dni i zobacze wzrost to cos bedzie znaczyc;p hehe dzikei;p
 
reklama
u mnie jest niesttey inaczej. ja podczas owulacji mam gigantyczne skoki i spadki! doslownie zygzaki. wiec jak temp utrzyma sie w miare jednostajnie bedzie to dla mnie sygnal.a el jakos nie ludze sie mocno.
 
Do góry