reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
nooo pięknie:confused::confused: wczoraj ostatnia, dzisiaj pierwsza:szok::szok:

Anastazja, śniłaś mi się dzisiaj:-):-):-):-) przyjechałaś rowerem do mnie... siedziałyśmy w kuchni, piłyśmy herbatkę i rozmawiałyśmy:-D:-D:-D

Martolinka,
wpadnij chociaż na chwilkę powiedzieć co i jak u Ali........
 
Witajcie,

Antoniusz mi się pochorował .. i mnie coś gardło drapie. Zostały dla niego syropki po ostatnim razie i się kuruje . Mi pozostaje syrop z cebuli;-)

Mała Alusia wazy 2600 g.
wink2.gif
wisi głową w dół już i miejmy nadzieję , że nic się do porodu nie zmieni. Z USG wychodzi na starszą - termin na około 10 kwietnia , ale mam się zupełnie tym nie sugerować. Blizna po cięciu w super stanie , nic się nie dzieje. Wyniki moczu , krwi ok. Ciśnienie w normie , obrzeki delikatne . Wciąż wysokie AFI =21 , ale nie zwiększa się i na usg nic niepokojącego nie widać. Mam tylko przykazanie żeby w przypadku pierwszych skurczy, czy odejścia wód jechać od razu na porodówkę, bo gdy AFI wysokie trzeba być od razu pod kontrola.
Kolejna wizyta za 3 tygodnie- mocz, krew do badania i posiew

Rozczochrana, Calogera i inne mamy aniołków- macie takie super wsparcie od Waszych nienarodzonych dzieciątek. Wierzę , że nad WAmi czuwają i nie pozwolą zrobić krzywdy
 
Hej :)

Wpadam poczęstować serniczkiem:-):-)

Rozczochrana :-:)-:)-:)-:)-(
[*] dla Oliwierka
Martolinka, nooo wspaniałe wieści :-):-) Szykujesz się teraz na SN czy CC??


a mnie masakrycznie boli od rana głowa.... apap nie daje rady:no::no:

 
witajcie:-)
przepraszam ale nie nadrobie wszytkiego ehh
dziewczyny piekne macie brzuszki az mi teskno do mojego :-D
martolinka duza juz Aluska :-) Ada wazyla na tym etapie prawie tyle samo :-)wiesz mi na ostatnim USG wyskoczyl termin porodu na 5 lutego i tak tez sie stalo :-p heh a na tym najbardziej miarodajnym usg miedzy 12-14 tc wyszedl mi termin 4 lutego
 

Martolinka, nooo wspaniałe wieści :-):-) Szykujesz się teraz na SN czy CC??



Mam szanse na SN I CC takie same. Wolałabym uniknąć cesarki. Mam związane z nią nieprzyjemne wspomnienia. Liczę na poród z M;-)Z Antkiem na tym etapie już zaczynało się zatrucie ciążowe a teraz cisza wiec może może
martolinka duza juz Aluska :-) Ada wazyla na tym etapie prawie tyle samo :-)wiesz mi na ostatnim USG wyskoczyl termin porodu na 5 lutego i tak tez sie stalo :-p heh a na tym najbardziej miarodajnym usg miedzy 12-14 tc wyszedl mi termin 4 lutego

Maron to jeżeli termin z ostatniego usg pokryje mi się z rzeczywistym porodem święta spędzę w szpitalu;-) jakos przeżyję- byle nie przenosić;-)Muszę poszukać mojego pierwszego usg

Antonio cały wekend chorował i gorączkował. Miałam juz dość.. dziś już lepiej , ale za to ja kaszlę jak stary gruźlik. Jeżeli do jutra nie przejdzie idę do lekarza, bo urodzę od samego kaszlu
 
reklama
Calogera Stodal mogę brać? Próbowałam syrop dla cieżarnych *spam* , ale połączenie czosnku , cebuli , miodu i innych specyfików jest dla mnie smakowo nie do przyjęcia;-)
 
Do góry