reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Hej dziewczyny:)

Lazurek
- ciesze sie, że juz z tobą i z maleństwem lepiej:) Sprawdzałaś płeć w kalendarzu chińskim? Mnie sie sprawdziło. Pamiętam mój poczatek ciązy jak o 20 już spałam, bo było mi niedobrze, albo jak nie umiałam patrzec na wędliny, jadałam tylko serek topiony i zółty ser:-D

martolinka -dobrze, że ząbki już wyszły. Moja Madzia marudziła tylko w nocy. Wsumie 3 noce miałam nieprzespane bo budziala sie co pół godziny,15 minut. Mój M miał akurat nocki więc mu się upiekło:-)

Sowinka - z doświadczenia wiem ze w tym szpitalu są naprawde dobrzy lekarze:) Zdrówka dla Babci.

Wika pytałaś o Madzię. Nie mam na co narzekać jak narazie (odpukać) :-D Nie marudzi przy jedzeniu, je wszystko co jej damy. W niedziele sie usmiałam, jadła sobie swój obiadek razem z nami. Jak tylko pochyliałam sie nad swoim talerzem to ona na cały głos "DA" - czyt. mama daj mi jeść. Odkąd skonczyła 4 miesiące przesypia całe noce. Jest wesołym i pogodnym dzieckiem. Czasem mamy tylko problem z drzemkami w ciągu dnia. Bo jak spi 2 razu to ok, a jak 1 raz to wieczorkiem troszke pomarudzi:) Nachwaliłam się oby jej sie nie odmieniło.

Madzia oczywiście to córusia tatusia - i woła ciągle tata i tata, do mamy jej nie spieszno:-(
Poniżej przedstawiam moją Madzię:)
Bunny - co z Dominikiem?

Jak wasze plany na pozostałą część tygodnia? Mamy pracujące macie piątek wolny? Szykuje się wam długi weekend?
Ja jeszcze nie wiem wszystko zależy od tego czy sie kontrola z US pojawi.

Miłego dnia :-):-)
 

Załączniki

  • 28d1b6a3db.jpg
    28d1b6a3db.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 23
  • 28d1b6a3db.jpeg
    28d1b6a3db.jpeg
    44,7 KB · Wyświetleń: 25
reklama
mmona pewnie, ze sprawdzalam plec i wychodzi, ze dziewczynka :-) Gdyby tak bylo, tez by byla coreczka tatusia :-D Ja szczerze nie mam zadnego przeczucia co do plci, ale mam za to juz brzuszek wieeeeekszy i piersi tez sie juz powiekszyly :tak: Co do brzuszka to chyba bede miala ogromny skoro juz widac, ze mnie troche wywalilo :szok: U mnie jeszcze miesiac taki przelomowy i mam nadzieje, ze potem bede sie lepiej czula :tak: Coreczke masz sliczniutka i super, ze juz Ci tak ladnie spi w nocy :-)

Wlasnie, gdzie jest Bunny ???? :confused:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
lazurku wypiłam sobie żubrówkę z sokiem jabłkowym;-)mmm pychota , ale nie będę Cię szczuć!!!
Calogera zdrówka więc dla WAszej dwójki!! Antek też coś pokasłuje więc od jutr do poniedziałku będzie w domu
Kwiatuszek nieustannie trzymam kciuki za 2 kreski dla Was...;-)
MMona , ale super mała sobie stoi :) szok :tak:

U mnie nic nowego. M w piątek do pracy więc jako takiego długiego weekendu nie będzie;-)
 
Czesc kobietki :) Cos cichutko sie zrobilo. Ja juz po sniadanku, leze w lozeczku i staram sie zebrac, zeby pojsc pod prysznic :) Dzis od 15:00 Wojtek ma juz weekend az do poniedzialkowego popoludnia i ciesze sie , ze ten weekend bedziemy mogli spedzic razem, a nie jak poprzedni... Teraz juz dobrze sie czuje, chociaz rano czasem mnie zbiera na wymioty, ale jak narazie cisza :) Piszcie jak u Was dlugi weekend sie zapowiada :)
 
Lazurko, bardzo się cieszę, że u Ciebie ok. Oby tak dalej.
Martolinka, nam własnie wychodzi ząb - dolna prawa dwójka najprawdopodobniej. Już widać jej koronę:) Mały strasznie niespokojny przez to.
 
Ech, a mi sie wirus przyplatal i chyba mam zapalenie krtani, bo zaniemowilam. Nie musze chyba piisac, ze chlopaki zadowolone, bo nikt im nie truje, ze maja sprzatac itp
 
hej :)

Sowinka, dobrze, ze babcia ma dobry humor:tak: już pewnie po zabiegu?? W. na długo zjechał do domu??

Martolinka,
gratki dla Ali:tak: Skończyłaś karmić z dnia na dzień, czy wcześniej ograniczałaś karmienia?? jak przygotowania do maratonu??

Mmona, Madzia jest śliczna

Calogera
, dobrze, ze pojechałaś to sprawdzić :) Zdrówka dla Michałka :) Jak Mały reaguje na brzuszek??
Poprosimy o zdjęcie brzuszka!!!!

Qcz, wyszedł już ząbek Kubusiowi??
Trina, zdrówka dla CIebie i oby reszty rodziny nie dopadło....

Bunny
, jak z Dominikiem??? Pytałaś lekarki o ten ząbek>???

u mnie dzisaij dzień lenia.... nie poszlam z dziećmi na spacer, nie posprzątałam, obiad z wczoraj:-p:-p:zawstydzona/y::zawstydzona/y: nic mi się nie chce......

od 21.12 idę na wychowawczy i muszę podjechać do US po zaświadczenie o dochodach, zeby sprawdzić czy łapiemy się na zasiłek....
 
reklama
Witajcie dziewczyny
biggrin.gif


Przepraszam że ostatnio mało jestem z wami ale przestawiłam się na zupełnie inny tryb życia i mało czasu na komputer teraz mam lecz myślę o was cały czas i staram się podczytywać i napisać od czasu do czasu
yes2.gif

Ogólnie wszystko jest super.Zmieniłam wygląd pokoju gościnnego na zupełnie inny niż pisałam wam wcześniej.
Jeśli chodzi o staranka to zdecydowaliśmy z mężem że nie będziemy ustalać jakieś tam daty rozpoczęcia bo tak na prawdę zawsze coś na drodze może stać więc ustaliliśmy że jak będzie to będzie a jak nie to trudno.Jak nie teraz to za rok,dwa czy trzy...Jestem spokojna,zajmuję się teraz Alankiem.Potrzebuje on mnóstwo uwagi bo w szkole nauki co raz to więcej.
Jesień za oknem już na całego,mało wychodzimy z domu bo zimno na dworze ale spędzamy czas ze znajomymi u nas i na wyjazdach u innych.
A ostatniego listopada bawimy się halloweenowo-andrzejkowej imprezie u znajomych
biggrin.gif
Stroje są więc teraz czekamy:)


Pozdrawiam was wszystkie.
Będę zaglądała w miarę możliwości.Buziaki
 
Do góry