reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Witajcie,
niestety dzieciaczki u mnie chore , auto nie dostało przeglądu i okupuje warsztat więc jestem całkiem uziemiona;-)Antek miał w weekend gorączkę pod 40 stopni. Teraz już całe szczęście
trochę ponad 37.Nasze szkraby dzień zaczynają od 6 rano i są na tyle absorbujące , że poleżeć się nie da. Mamy takie marzenie z M żeby raz choć do tej 9 pospać całą noc bez przerwy.. takie małe marzenia

Wika i nie ma szans na pracę? Karmienie skończyłam przesuwając je w czasie , z czasem rezygnując z każdego po kolei. Ni chciałam brac żadnych leków i tak po około 3 tygodniach się udało. Parę razy lekko musiałam odciągnąc , ale źle nie było
Calogera śliczności!!!!

Jak u Was po weekendzie?
 
reklama
Hej laseczki;-)

Mmona tak karmie cycem. Jestem w szoku ze sie udalo bo Patryka nie karmilam dlatego ze mleka nie mialam a on szybko przyzwyczail sie do butli wiec nawet nie bylo jak walczyc o mlenio. a Ty karmisz czy karmilas?
A Twoja cora jest sliczna! I jak pieknie stoi. Duzo mowi oprocz "da". A do chodzenia sie bierze?

Martolinka gratuluje zabkow i zycze zdrowka Twoim skarbom. Fajnie ze tak gladko poszlo Ci odstawienie cyca ja sie boje co to bedzie jak bede chciala odstawic u Dominika.

Wika masz lenia ? ja tez obiadu dzis nie robie no ale na dwor wyszlismy

Qcz kochana Ty mi sie tam nie podawaj ;-)!

Calogera jak sie czujesz? jak Michalek? Natalka sliczna jest i jak ja fajnie widac na zdjeciu:-) przytylas juz cos?

Lazurek przykro mi z powodu babci:-( ja juz nie mam nikogo z dziadkow.
Co do tego jedzenia w nocy to ja bym uwazala . W ciazy z Dominikiem o 1 w nocy potrafilam popcorn robic bo takie mialam zachciewajki zreszta w nocy mi sie najlepiej jadlo a teraz jak sie obudze to tylko mysle o jedzeniu. Przyzwyczailam sie niestety a kg ida w gore z predkoscia swiatla
Jak sie czujesz?

Sowinka jak babcia? A Ty duzo przytylas?

Agnieszka czekam na obiecane zdjecia

Syneczki Marcelinka wczoraj skonczyla 3 tygodnie moj Dominik dzis 10 ale ten czas zapitala. Jak sobie radzisz z dziecmi? i jak to jest byc mama 3 lobuziakow? Jaka jest Marcelinka?

Trina duzo zdrowia
 
Czesc kobietki. Jakos dotarlam. Dzis sie zloscilam od rana przez te niemieckie banki, wlasciciel starego mieszkania tez w koncowym rozliczeniu raz mi wplaca pieniadze na konto, raz wyplaca, potem znow wplaca nie wiem za co, ehhhh..... Jestem zmeczona dzisiejszym dniem....
Co do jedzenia w nocy to juz nie jem, szybko mi przeszlo :tak: Za tydzien mam wizyte u lekarza, a w przyszla srode jedziemy do Polski na 4 dni.
Dzis nie mam sil, jutro popisze wiecej, wybaczcie moje zmeczenie....
Milego wieczorku Wam zycze i Waszym brzdacom :tak:
 
Ali wyszły 2 jedynki na dole . Nie muszę mówić , że było to okupione jękami , marudzniem małej. bardzo cierpiała biedaczka...
Witajcie,
niestety dzieciaczki u mnie chore , auto nie dostało przeglądu i okupuje warsztat więc jestem całkiem uziemiona;-)Nasze szkraby dzień zaczynają od 6 rano i są na tyle absorbujące , że poleżeć się nie da. Mamy takie marzenie z M żeby raz choć do tej 9 pospać całą noc bez przerwy.. takie małe marzenia

Martolinka gratki dla Ali, szkoda tylko, że tak się musiała męczyć:eek: zdrówka dla dzieciaczków i szkoda, że tak wyszło z autem:eek: wiesz ja to teraz nie mogę narzekać, bo odkąd Bart ma swój pokój to wiele nocy już mam przespanych bez wstawania, co prawda nie do 9, ale czasem do 8 się zdarzy:tak: heh no, ale u mnie tylko Bart, a jak Paulinka się urodzi to zaś pewnie masakra będzie z dwoma Łobuzami:-p życzę, żeby Wasze marzenie szybciutko się spełniło:-D

U mnie chyba zapalenie pęcherza, wystraszyłam się, bo pociekło,ale okazało się że to nie wody:tak:
tylko humor mi popsuł jakiś buc w aptece, któremu się dziś śpieszyło, a mi się PIN pomylił i musiałam wprowadzać go jeszcze raz (pierwszy raz od kilku lat mi się taka omyłka przytrafiła:zawstydzona/y:)

Calogera to super, że to nie były wody i że już jesteś spokojniejsza:tak: jak Michaś zdrowy już?? Kochana, a takimi bucami to Ty się nie przejmuj, bo taka pomyłka każdemu może się zdarzyć, a tym bardziej kobiecie w ciąży;-)

nam własnie wychodzi ząb - dolna prawa dwójka najprawdopodobniej. Już widać jej koronę:) Mały strasznie niespokojny przez to.

Qcz gratki ząbka dla Kubusia, tylko szkoda, że te maluchy muszą się tak męczyć:eek:

Ech, a mi sie wirus przyplatal i chyba mam zapalenie krtani, bo zaniemowilam. Nie musze chyba piisac, ze chlopaki zadowolone, bo nikt im nie truje, ze maja sprzatac itp

Trina jak zdrówko??? Lepiej już??? Możesz mówić???


Sowinka, dobrze, ze babcia ma dobry humor:tak: już pewnie po zabiegu?? W. na długo zjechał do domu??

od 21.12 idę na wychowawczy i muszę podjechać do US po zaświadczenie o dochodach, zeby sprawdzić czy łapiemy się na zasiłek....
Sowinka jak babcia? A Ty duzo przytylas?

Bunny, Wika Babcia już po zabiegu, kilka dni leżała w szpitalu, a już dzisiaj na szczęście wypuścili ją do domu:tak: czuje się dobrze i humor też ma jak to moja Babcia:-p

Wika Wacek był w domu od wtorku wieczorem, aż do dziś, więc dłuuuuuuuuuuuuugi weekend był super:-D teraz już chyba zjedzie gdzieś pod koniec listopada i to już będzie koniec roboty w Austrii, ale to się jeszcze okaże:tak: wykorzystałam obecność Wacka i pojechaliśmy do IKEI i mam już prawie wszystko co potrzeba, zostały tylko kosmetyczne rzeczy do kupienia, ale to chyba przez intenet zrobię:tak:

Bunny tak dokładnie to nie wiem ile przytyłam, bo na początku oczywiście schudłam, ale od wagi początkowej to jakieś 5kg mi przyszło:eek:
 
Ostatnia edycja:
Hej laseczki
Czytam Was każdego dnia ale nie starcza już czasu na skrobnięcie kilku zdań. W czasie gdy mała śpi mam tyle rzeczy do ogarnięcia że nie wiem za co się zabrać w pierwszej kolejności a że młoda dama postanowiła ostatnimi czasy drastycznie skrócić długość swych drzemek, biegam wówczas jak kot z pełnym pęcherzem.

Lazurku jeszcze raz gratuluję tym razem świetnych wieści z wizyty.
Bunny fakt, jeszcze niedawno odliczaliśmy dni do terminu i popatrz Domiś 10 tygodni a Marcelka 3 tygodnie. Nim się obejrzymy będzie już z nami Paulinka, Natalka i bobasek Lazurka :-D
Martolinko wstawię oczywiście tylko muszę wygospodarować cosik czasu na to przedsięwzięcie co wierz mi jest mega trudne.
Bunny z trójką ubaw po pachy, pełno miłości a momentami i złości. Chłopcy postanowili pokazać siostrze jak się walczy :eek: nie musze wspominac że skończyło się to wielkim rykiem, guzami i krzykami? Mają momentami dziwne pomysły choć w ich mniemaniu to dla dobra i edukacji siostry :-p Dnie mijają nie wiem kiedy nawet, a o 22 jestem totalnie wykończona choć jeszcze niedawno byłam 100% nocnym markiem.

Słyszę stękania dobiegające z łóżeczka. Córeczka dba bym nie siedziała za długo przy komputerze ;-)
 
hej ;)

Ja na szybciiocha.... od kilku dni nie jem słodyczy i od wczoraj ćwiczę treningi Ewy Chodakowskiej... dzisaij dałam radę ćwiczyć 20 min i PADAM!!!!! Zero kondycji u mnie, zero!!!! Ale sie zawzięłam i będę ćwiczyć codziennie:tak:

Martolinka, szans na pracę jako n-l niemieckiego nie ma żadnych:no: Dyrektorka mi powiedziała , ze po tych 3 latach byłyby godziny ale z angielskiego... no ale ja nie znam angielskiego no i tutaj nie ma studiów podyplomowych tylko musze zrobić normalne studia!!!!

Calogera, piękne zdjęcie Natalki :)

lecę, bo Iguś mnie woła do układania puzzli...


 
Wika - a zawsze sie mowi, ze nauczycieli jezykow brakuje :dry: A co do cwiczen, to ja tez bym chciala, ale sie zabrac nie moge. A skad masz jej cwiczenia?
lazurek - super, ze wszystko ok. No i zdradz w koncu termin!
syneczki - na pewno masz wesolo z taka gromadka :cool2: A chlopaki niech cwicza, zeby pozniej siostre bronic.
agnieszka - to juz koniec remontu?
Sowinka 5 kg? Zazdroszcze......
bunny - a Patryk zazdrosny?
martolinka - a Ty juz nie karmisz?
calogera? - jak Michas? Zdrowy?

jajuz mowie, ale z chrypa. A poza tym kopiuj-wklej, nic nowego. Jesien przyszla i nic mi sie nie chce....
 
Hejka :-)
Sowinka super, ze weekend sie udal :tak: My dopiero po Nowym Roku bedziemy kupowac rzeczy dla bobaska, bo u nas jest tez tak, ze szukamy wiekszego mieszkania i mam nadzieje, ze znajdziemy w miare szybko :tak: Meble do pokoju dzieciecego juz tesciowa oznajmila, ze nam kupi :-)
Syneczki tez mi wlasnie wszyscy mowia, ze szybko mi minie do porodu :tak: A my juz nie mozemy sie doczekac :-)
wika silna wola to juz polowa sukcesu :tak:Ja mam nadzieje, ze nie przytyje jakos wyjatkowo duzo...:sorry2:
trina ja mam termin na 12 czerwca :tak: Juz nie pracuje czwarty tydzien, dostalam zwolnienie do 1 maja, wiec sie lenie w domku :-) Tez mi sie nie chce jak mam czasem cos na miescie zalatwic tak jak dzis, ze musialam rano i po poludniu pojsc na spotkania.

Jak sie urodzi synek to bedzie Xavier, a jak coreczka to Julia :-) I beda miec po dwa imiona najprawdopodobniej. Ja dzis juz mam lepszy humor, mam nadzieje, ze szybko nie minie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Trina, z youtube :tak: Jest kilka szok treningów i wybiera sie 3 i trzeba je 3x powtórzyć.. czyli to wychodzi jakieś 45 min ćwiczeń... na początek może być 30 min... ja dzisiaj wytrzymałam 20 min

Aga, bardzo mądra decyzja odnośnie staranek:tak:

Lazurek, dostałaś zwolnienie ciągiem do maja??

Lece spać, bo dzisiaj na nogach jestem od 5.30:wściekła/y::szok::no:
 
reklama
wika tak, dostalam zwolnienie ciagiem do 1 maja :tak:Powiedzialam lekarzowi, ze pracuje w fabryce, ze tam jest niezdrowe powietrze, ze musze rowerem dojezdzac itd... Nawet nie musialam nic wymyslac, od razu mi napisal ;-) Jeszcze chcial mnie podrzucic swoim autem do pracy, zebym oddala to zwolnienie :-) Normalnie to rzadki przypadek, zeby tu dali mi takie zwolnienie, ale to sprawdzony lekarz i u niego nie ma z tym problemu :tak:

Ja tez lece spaciu, bo tez wczesnie wstalam, glowa mnie w dodatku boli od dluzszego czasu :-(
Spijcie dobrze.
 
Do góry