reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z hamburga

Witam :)
mysle, ze jest nas tu bardzo duzo :) ja jestem tu od ponad 5 lat, nasze malenstwo przyjdzie na swiat w sierpniu.
jakie szpitale w HH polecacie??
pozdrawiam wszystkich :)
 
reklama
czesc,
polecam Ci AK Altona, tam rodzilam swoich dwoch synkow. Swietna i kompetentna opieka, super wyposazenie i co najwazniejsze oddzial opieki intensywnej dla noworodkow.
 
dziekuje za odp.

altona - to troszke daleko od nas.
slyszalam dosc dobre opinie o reinbek, wiesz cos o tym?? mieszkam na mümmelmannsberg :)
 
Niestety o Reinbek nic nie wiem, moze przejdz sie do tego szpitala i pobierz kilka folderow, lub poszukaj opinii w necie. Napewno cos znajdziesz. Mozesz rowniez zapytac swojego ginekologa, jaka klinike by polecal.
 
mojaa lekarka polecila mi go wlasnie, tylko mysle ze opinie matek sa lepsze :) dlatego wole popytac na forum.
ale musze pojechac tam, moze maja infoabend czy cos takiego
 
Ja jestem z Billsted a dokladnie za Bilsted niedaleko Mümmla. Moja kolezanka jest wlasnie w ciazy mieszka na mümmlu i zastanawia sie nad rodzeniem w Marienkrankenhaus gdzie rodzla pierwsze dziecko albo bliziutko nas bo w Bethesda Szpitalu na Bergedorf. Podobno ten szpital jest super.
 
moja polozna i moja gin odradzaly mi Marienkrankenhaus. powiedzialy ze jakies 2 lata temu to byl najlepszy szpital w hh, ale zminilo sie kierownictwo. i teraz jest dwoch glownych i ida na ilosc a nie na jakosc. bylismy na tym infoabend w reinbek i bardzo sie nam podoba. chyba zdecydujemy sie na ten szpital. ale bardzo dziekuje za informacje.
 
ja nie mam pojecia jak jest w Marien, bo mimio iz jestem z Billsted rodzilam na Harburgu i sobie chwale bardzo.
A jaka masz polozna, Polke?
Ja mialam Nowakowska super babka wlasnie pracuje w Marien
Ale z tego co wiem dziwczyny sobie bardz chwala ten szpital niedwno rodzila tam moja koleanka mi mowi ze super personel, opieka i w ogole
 
tak, moja polozna jest rowniez polka - Kaczmarek. swietna babka.
my jednak zostaniemy przy Reinbek. jesli chodzi o polozenie, to tam jest napewno ladniej:)
mam pytanie, czy dostalas moze jakas pomoc od miasta? caritas? diakonische werk?
 
reklama
Nie bo nic takiego sobie nie zalatwialam. Przez rok maialmy tylko wychowawcze 300 euro ni i kindergeld co miesiac
 
Do góry