reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z hamburga

reklama
czesc dziewczyny:-)!!!tez jestem z hamburga(stellingen).mamusia jeszcze nie jestem ale to sie zmieni w styczniu:-)riba_1 wiem,ze jest cos takiego jak gimnastyka dla ciezarnych,pilates dla ciezarnych,szkoly rodzenia,basen jak najbardziej dodatkowo w taka pogode.ja narazie w ta pogode za leniwa jestem :-(.dziewczyny chcialam sie was zapytac o ginekologow do kogo?


pozdrawiam :happy2:
 
o kurcze riba_1 nie doczytalam ty juz pewnie dni liczysz do porodu a ja glupia baba z gimnastyka ci wyskoczylam hehhe powodzenia zycze w takim razie!!!
 
Lola - no juz jestem po :) chodzilam na basen dla ciezarowek - rewelka. co do ginekologow, moge polecic moja - Natalia Groudt - Billstedt
 
Ostatnia edycja:
riba_1 gratuluje synka!!!Zazdroszcze Tobie ze masz juz za soba:)Teraz to ja odliczem tygodnie:-).
Co do ginekologa to polecila mi kolezanka Kowalczyk Tomasz moze komus sie przyda ta informacja.szalu nie ma ale jak chlopa sie opierdzieli to przestaje traktowac prace rutynowo:-D.
 
dziewczyny ja mieszkam niedaleko hh w neumunster jakby ktoras chciala do dziecka cos to chetnie po taniemu odsprzedam albo za darmo dam tylko po niektore rzeczy by trzeba bylo przyjechać
mam no baby wippe troche zuzyta ale dobra z chicco albo takie drewniane z wiszącymi grzechoczącymi zabawkami tez ładne mam wozek dobry tylko kolo do wymiany. pozatym troszke ciuszkow by sie znalazlo. np na teraz na 68/74 jak ktoras by cos chciala to piszcie! :) ja mam synka wiec dla chlopczyka bedzie cos na pewno:)
 
riba ja sie zastanawialam nad trzema eppendorf,albertinen oraz elim krankenhaus.stanelo na ostatnim malutki przytulny i podobno mila atmosfera.no mam nadzieje,ze tak bedzie:tak: bo jak do tej pory nie myslalam o porodzie to im blizej tym bardziej trzese gaciami:-D.zapisalam sie na wanne ale w glebi serca licze na pda:tak:.

sugarbaby no ja spodziewam sie coreczki a wyprawka jest juz w pelni zakupiona wlacznie z detalami :)
 
aha noto szkoda. ale jakby ktoras cos potrzebowala to pisać dla takiego malego dzidzia to obojetne czy nosi rozowe czy niebieskie ciuszki moj duzo nosil rozowych bo rodzine mi pokupowali i takie i takie kolory
 
reklama
Do góry