reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

My tez życzymy owocnej pracy nad pracą.
Kamilek w przedszkolu ma impreze pt "Choinka noworoczna".
No i dostał role kominiarza.:-)
Problem w tym ze nie za bardzo wiem jak go przebrać.
Po za tym ze musi miec cylinder, to nie moge sobie przypomnieć jak wyglada kominiarz.
Tragedia.W dodatku moje zdolnosci manualne są godne pożałaowania:-) .
Cóż do 13 grudnia jest jeszcze troche czasu.
Jakbyscie miały jakies pomysły to piszcie, bo mnie inwencji twórczej brak.
 
reklama
Mamusiaagusia!

Kominiarz występuje w czarnym uniformie. Marynarka zapinana na dwa rzędy guzików, dodatkowe atuty kominiarza to czarny cylinder i sznur zakończony szczotką ( do rzepychanai kominów) plus drabina. :-)

Napewno uda ci się wymyślić super strój dla Kamilka.
 
start.jpg
image14021.jpg
dkom.jpg

jak Ci się podobają kominiarze?? :-D mnie bardzo :-D :-D
 
tak sobie myśle ze taki uniform trudno Ci bedzie zdobyc (chyba, ze umiesz szyć) więc moze wystarczy zwykła czrana koszula z czarnymi guzikami, zeby ich nie było widać i naszyć na niej 10 złotych guzików po bokach :-D co Ty na to?
 
Zdjecia są super :-) .
Właśnie myślałam o czarnych spodniach i czarnej koszuli.
Cylinder mu zrobie z brystolu, szczotke dostanie taką dużą, do mycia butelek.
Gorzej z linką.I te guziki.
Moze musiałabym kupić.
Powiem Wam ze jest to KAmila pierwszy publiczny występ, i mam chyba wiekszą tremę niż on.Chciałabym zeby dobrze wypadł i dobrze wygladał.
To jest kwestia Kamila " wiwat, wiwat juz idziemy za kolede dziekujemy na ten nowy rok. Co by Was juz nie bolałao głowa ani bok"
Dokładnie nie wiem, bo to on mówi po przyjsciu z przedszkola.Ja z pania na ten temat jeszcze nie rozmawiłam.W kazdym razie Kamilek zamiast powiedziec ze za kolede dziekujemy mówi " za holender":-) .
Poprawiamy go zawsze ale on uparcie powtarza swoje.I najprawdobodobniej na przedstawieniu tez tak powie.
Dziekuje Wam serdecznie za zdjecia.Na pewno mi sie przydadza.Zawsze to lepiej miec cos przed oczami niz tak z pamieci wymyslac.
Buziaczki dla WAs.:-)
 
Wygląda na to ,że wszystkie Łodzianki cierpią na brak czasu. Cisza panuje na naszym wątku jak makiem zasiał.

Mamusiaagusia!

Jak tam prace nad strojem dla Kamilka?

Pozdrawiam wszystkie mamusie z Łodzi i okolic.:-)
 
reklama
Do góry