reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

czesc dziewczynki
znowu jestem :) choc juz na dobre z irlandii, to jednak sercem - z wami :)
co tu duzo mowic, wiele sie zmienilo w moim zyciu, nowy kraj, nowe miasto, nowi ludzie... na poczatku bylo mi troche smutnawo i tesknawo, ale teraz juz sie chyba porzadnie zadomowilam. a co najwazniejsze - zadomowil sie tytus.
co by wam tu poopowiadac? wynajmujemy domek, calkiem fajny, a przede wszystkim w zielonej i spokojnej dzielnicy. miasto jest zreszta cale sliczne i atmosfera tu taka, ze sie opowiedziec nie da - wszyscy usmiechnieci, bezinteresowni. sasiedzi pytaja czy cie nie podrzucic, jak cie mijaja samochodem... mowie wam - fajnie jest.
zamierzalam poszukac pracy juz teraz, ale w wakacje bylo bardzo trudno, pelno studentow z polski i hiszpanii, wiec sobie troche odpuscila, szczegolnie ze na dniach musze jechac do lodzi zaliczyc sesje. ale potem ostro sie biore za szukanie roboty. na razie zyjemy z pensji pawla i nie musimy jakos straszliwie oszczedzac, ale dodatkowa kasa zawsze sie przyda, a ja jak posiedze dluzej w domu, to zwariuje :)
kurcze, musze podejrzec zdjecia z waszego lodzkiego spotkania... buzka
 
reklama
MARIANECZKA, jak dobrze sie wreszcie odezwałaś.
Supe, ze dobrze Wam sie układa.My na razie zostajemy.
Artur ma lepsza prace, lżejszą i lepiej płatną.
Zostajemy, przynajmniej na razie.
Jesli bedzie gorzej wyemigrujemy do WAS ;).
Jak mozesz to pisz częsciej co u Was.
Przesyłamy wam na wyspę garść buziaków.
 
a my już w domku...w Gdyni,a więc wklejam kilka fotek
img5707mb2.jpg

 
Magialenno!
Widzę ,że nawet mój mąż załapał się na jedno zdjęcie. Nausea nie miała racji Jasiek nie był jedynym facetem w krótkich portkach. ;D:D
Zdjęcia superatowe.

Nauseo!
Napewno świetnie dasz sobie radę ze wszystkimi obowiązkami, musisz tylko złapać rytm. Ja w ciebie wierzę .

Pozdrawiam wszystkie łodzianki. Przesyłam całusy dla dzieciaczków. ;D
 
reklama
Agata B. pisze:
Agawa nie wiesz co się porobiło na wcześniakach?? tam już nikt się nie odzywa. ten wątek chyba umiera :(

Agatko - wcześniaczki dorosły więc i rodzice przenieśli się na inne fora tematyczne.. nie pozwolimy umrzeć wątkowi i będziemy go renimować choćby we dwie :)
 
Do góry