reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

reklama
Hej Babeczki,

ja zamilkłam na chwilę, bo nie mieliśmy netu, mam nadzieję, że już wszystko będzie działać.
I jak - spotkałyście się Dziewczyny nad tą rzeczką ?;-)
Ja narazie nie mogę się pisać na ploteczki, bo moja starsza córka się wyleczyła, za to przeszło na młodszą i mnie jeszcze bardziej też rozłożyło :crazy:

emi6,

ja już pisałam o tych spotkaniach - każdy piątek od godz.16 do 18 lub 19 za dodatkową opłatą są spotkania mam z dziećmi w Veranda Center na Bourghes Boulevard, niedaleko meczetu na Gladstone Street.
 
Witam:-)nie spotkałyśmy się bo Emi coś wypadło ,może w tym tygodniu uda sie wyjść.Tak to jest z tym choróbskiem jak zlapie to 2 tyg. z głowy.Mój młodzy syn jest na cycu to jak narazie my wszyscy chorowaliśmy a jego ominęło.:tak:Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i może spotkamy się wszystkie;-)Pozdrawiam:-)
 
no wlasnie wypadlo mi cos . Ale jak Ci pisalam to mozemy sie spotkac w ten piatek mi pasuje bo moj maly mial jakis wirus ale w sumie jednodniowy bo juz jest okej:). Ale wiesz na rzeka to mialas na mysli tam gdzie sa te wszystkie labedzie?? bo ostatnio mnie tam gesi zaatakowaly .Wic moze tam nad rzeka za asda tam sa barieki takie??
 
Cześć dziewczyny!Trochę mnie tutaj nie było ale czas nadrobić zaległości :)Mam propozycje dla mam 2,3 latków/latek.Od jakiegoś czasu chodzę z moja Zuza na rytmikę (a właściwie jeździmy).Narazie jest nas tylko trzy mamy i trzy dziewczynki.Fajnie by było jakby było nas więcej.Wiadomo-im więcej dzieci tym weselej.Aha zapomniałam wspomnieć że rytmika prowadzona jest po polsku, dzieci uczą się piosenek, tańczą,są pokazywanki i jest naprawdę fajnie.Jedyna bolączka to własnie to że jest nas troszkę mało.Mam nadzieję, że znajda się jakieś zainteresowane mamy.Pozdrawiam!
 
saszka,

no niestety moja córcia jest za mała - ma 16 miesięcy... Ale pomysł fajny. A gdzie te zajęcia się odbywają ?
 
hej dziewczyny, szybkie pytanie- czy tu na basenie trzeba miec czepek?:eek: tak od dluzszego czasu kompletuje wszystko dla mnie i dla mlodej i probujemy sie wkoncu wybrac zeby sie wymoczyc..:-D
i byla ktoras z was moze w Sawtry na basenie?? z hampton mam tam niedaleko i nie wiem czy zamiast centrum nie wybrac sie wlasnie tam
 
reklama
Witam wszystkie mamuski jestem na forum pierwszy raz. Co do rytmiki byłabym zainteresowana mam 2-letnia córcie.Jesli mozesz napisz gdzie odbywa sie ta rytmika ,jakie koszta? Dzieki i pozdrawiam:-)
 
Do góry