reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
BARAjestesmy sasiadkami bo ja mieszkam w Mydlicach koło Piszkawy.Ja rodziłam w Trzebnicy wszystko było ok trwało krótko bo 9godz,połozne i lekarze mili ale nie spodziewałam sie ze to taki ból
 
Gosia jestem w szoku :szok: :szok: a kiedy rodziłaś swojego dzidziusia? No to musimy sie umówić na spacerek:-D pozdrawiam bardzo
 
Ola24 dopiero teraz weszłam na ten watek dość dawno tu nie zaglądałam. Jak będziesz miała ochote na spacer to daj znać na priva chętnie sie spotkam.

żyrafa79 co tam u ciebie? jak córeczka sie chowa?

Mona2903 gratulacje!!!!

No i witam serdecznie wszystkie nowe dziewczyny na forum.

Gosia81
zapraszam na forum czerwówek2006
 
Ja w Piszkawie mieszkam od 2005 roku, bo przeprowadziłam sie do męża, a Zuzię urodziłam w listopadzie 2006, ale świat jest naprawdę mały:-) pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki z Dolnego Śląska
 
reklama
Do góry