reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Pusia zdjecia fajniutkie. No i ja też teraz tylko kilka, a może wieczorkiem coś jeszcze wrzucę.​

na huśtawce:

na łączce:

na polance w lesie:

Miłego popołudniowego weekendowania. Szkoda że juz sie kończy laba i leniuchowanie.​

Śliczna modelka na zdjęciach :tak::tak:

My wróciliśmy właśnie z Aqua Parku i z zakupów. Na basenie było super Kacperkowi sie bardzo podobało. My sobie nie popływaliśmy bo z Kacprem byliśmy w basenie o głębokości 0,5 m więc trochę nie za głęboko :-D:-D hihi. Woda cieplutka naprawdę czadowo. Musimy kupić Kacperkowi rękawki do pływania tylko to muszą być takie mniejsze - może gdzieś na allegro znajdę (na nauce pływania dostaje takie rękawki i super sobie z nimi radzi).

No tak więc dzień udany. niedługo trzeba będzie kapać Malucha , ciekawe czy znowu nie będzie mógł zasnąć :baffled:

 
reklama
witam po weekendowo, my bylismy cały czas po za domem, a wczoraj na koncercie IRY i w Ogrodzie Botanicznym, jutro foty. Pogoda dopisała więc nie siedzielismy w domu. zreszta widzę ze wy też nie.
 
Pusiu dla Twojego słodkiego Półroczniaka najlepsze życzenia. Aby zawsze był pogodny i uśmiechniety!

My wczoraj również próbowaliśmy do ZOO. Ale nie było mowy o zaparkowaniu auta gdziekolwiek. Więc był spacer po Parku Szczytnickim.​
 
zień Dobry

:angry::crazy::wściekła/y::crazy::angry:


NOCKA BYŁA MASAKRA !!!!. Od godziny 12 w nocy Kacper sie obudził i do godziny 5:30 nic tylko cycek a jak nie cycek to ryk ... usnął dopiero koło 6 i to na nie całą godzinkę. Normalnie nie widzę na oczy nie mam siły i mam wszystkiego dosyć. w nocy to aż mi z niemocy łzy poleciały :-(.

anielap w imieniu Kacperka Dziękuję :tak:
kurcze przez tą nockę normalnie nawet zapomniałam :baffled:

 
Witam po weekendzie :-)
U nas minal rodzinnie......tez spacerowalismy w miare mozliwosci bo ja nie czulam sie rewelacyjnie....dopiero dzis juz prawie kataru nie ma.
Wczorajtez m.in bylismy na lodach..........i kupilismy spodnie i spodniczke ciazowa :dry:.......się kurka w spodnie nie mieszcze :zawstydzona/y:......brzuch mam jak balon :szok:
I jeszcze wczoraj rozmontowalismy poleczke w meblach i przelozylismy tv wyzej na meble.....a na stoliku rtv stoja misie mlodego - Kuba non - stop chcial stac przed samym telewizorem, boje sie ze sobie oczy zepsuje........o wiecznym zaslinieniu ekranu nie wspomne :sorry2:
Poza tym chyba zawalu dostane - ciagle wlazi na naroznik i inne meble :crazy:
Wrrrrrr........i opanowal otwieranie wszystkich zabezpieczen na szafkach i szufladach :angry:

Dziewczyny - wszystkie zdjecia super....dzieciaczki urocze jak zwykle, mamusie zadowolone i usmiechniete...bardzo sie ciesze ze nmilo spedzilyscie czas :tak:
PUSIA - wspolczuje nocki....wiem co czujesz, nie raz przerabialam :no:
Buziaki dla polrocznego Kapselka ;-)
ANIELAP, KASIA, GINGEROS, BETI, BARA, GOSIEK, MIAUCZUS, AGNIESZKA - pozdrawiam serdecznie....mam nadzieje ze nikogo nie pominelam ;-)
 
Czesc, ja tez witam po weekendzie!!!

Chociaz pogoda była rozna my wyladowalismy w Walimiu, okolice Głuszycy- dziewczyny polecam, zabierajcie pociechy i do sztolni na wycieczke:))

a wczoraj na maratonie kolo Opola, kibicowac mojemu tacie:p :blink: dziadek na starosc odnowil hobby i jezdzi rowerem w maratonach:-):-) a tak ogolnie to fajna sprawa taki maraton, jezdza tam cale rodziny (w róznych kategoriach) chociaz ja chyba balabym sie. Trasy z opowiesci nie sa takie proste.
aneta23 u mnie pewnie tez sie pojawi ten problem bo mam niziutkie meble i tv:/

Mam nadzieje ze wszytskie wypoczete i zadowoloe po weekendzie:)
 
czesc
mieszkam na Vivaldiego i znalzienie blisko pediatry jest chyba niemozliwe;-) a na osidlu Gaj znajde jakiegos wmiare dobrego pediatre
ps. nie mam na klawiaturze polskich znakow i shift cos tz nie dziala ...wiec jest bez znakow wymagajacych uzycia tgo klawisza..;-):-)
 
a tu jeszcze wklejam moje zdjęcie z córcią - bo coś się tamto co wkleiła skasowało
1928068050.jpg
 
aneta i pusia - współczuję wam, nocka nie przespana, biegający maluszek i mamcia w ciaży - oj biedulki.....
:baffled:a moj Mirek ma newe hobby :crazy: - wkłade palce do buzi i prowokuje wymioty :szok: - i mu się podoba, ze ja biegam za nim i krzycze, ze tak nie wolno robić - szaleniec
 
reklama
Witajcie dziewczyny!
Ja w zasadzie na krótką chwilę.​

Kasiu jak pierwszy dzień w pracy? Czekamy na wrażenia.​

Kurka, mąż mi tu włączył jakiegoś antywirusa i strasznie mi się muli komp...:wściekła/y: Nie wiem czy uda mi sie wysłać posta.​

Moja Zuzka nabiła pierwszego tak poważnego guza. Wcześniej to takie maleńkie były. A teraz limo na pół czoła. Wszędzie się wspina, no i stawia już pierwsze kroczki przy meblach.​

Chociaz pogoda była rozna my wyladowalismy w Walimiu, okolice Głuszycy- dziewczyny polecam, zabierajcie pociechy i do sztolni na wycieczke:))
A byliśmy, byliśmy. Wogóle to razem z m zwiedziliśmy już chyba wszystkie zamki i inne fajne miejsca na Dolnym Śląsku.​

czesc
mieszkam na Vivaldiego i znalzienie blisko pediatry jest chyba niemozliwe;-) a na osidlu Gaj znajde jakiegos wmiare dobrego pediatre

Mia mam koleżankę czerwcóweczkę na Vivaldiego to jutro mogę zapytać gdzie tam są jacyś dobrzy pediatrzy i dam Ci znać:-)​

:baffled:a moj Mirek ma newe hobby :crazy: - wkłade palce do buzi i prowokuje wymioty :szok: - i mu się podoba, ze ja biegam za nim i krzycze, ze tak nie wolno robić - szaleniec

:szok::szok::szok:
Czego te nasze szkraby nie wymyślą:no:
 
Do góry