reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Z tego co wiem ceny zależą też od tego czy opiekunka ma kwalifikacje tzn czy kształci się pedagogicznie, jeśli tak to około 10 zł. Wszystko też zależy na ile godzin dziennie i jak daleko trzeba jechać do dziecka, nio i w jakim wieku dziecko. Byłam opiekunką przez kilka lat, ale ostatnio za 3 lata temu. Jak ktoś potrzebuje opiekunki tylko raz na jakiś czas lub może dziecko dowozić do mnie to zapraszam, chętnie zajmę się dodatkowo jakimiś szkrabami zanim wrócę do zawodu, jestem przedszkolanką.
 
reklama
Takhisis, już dawno mała nie robi kupy w "gatki", zaś jeśli chodzi o siusiu, to ciągle robimy postępy. Jestem z niej bardzo dumna, bo większość wczorajszego siku trafiało do nocnika. Myślę, że na pierwsze urodziny kupię jej majteczki :-)
chcieć to móc!
 
np za spodenki cena ok 10-14 zł przy czy w stanie idealnym i same markowe. bluzeczki ok 5-7 zł, bodziaki i rampersy. śpiochy ok 5-7 dość drogie ale same w idealnym stanie. Ja kupiłam 2 pary ogrodniczek jedne materiałowe jedne dżinsowe, spodnie dla starszego takie bawełniane w krateczkie idealne na wiosnę, rampersika i jeszcze jedne dżinsy a i jeszcze słodkie butki dla maluszka i w sumie zapłaciłam ok 60 zł.
Komis się mieści za biedronką koło hali strzegomskiej. Na samym rgu przy wjeździe od tyłu na parking biedronki. Bardzo dobrze widoczny, dlatego wpadł mi w oko.
 
Cześć dziewczyny. Widzę, że wątek naprawdę się rozwija...aż miło tutaj zajrzeć. Chodzicie na spacerki w taką pogodę? Ja obserwuję pogodę na pogodynce i jak tylko temperatura robi się przyzwoita to wychodzę. Dzisiaj byłam z synkiem 40 minut o 13 i nie było tak źle.


To prawda mrozno jest bardzo, az kreci w nosie. My tez chodzimy na bardzo krotkie spacerki, albo na dluzsze do kulkolandów albo spotykamy sie ze znajomymi.

Dziewczyny, mam pytanie. Moze orientujecie sie gdzie w miescie dostane żywność ekologiczna? Chodzi mi glownie o świeże owoce i jarzyny. Znam sklep w Renomie i stoisko w Auchanie. Może któraś z was widziałagdzies jeszcze?

Pozdrawiam i miłego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to gratulacje dla julci, pełen podziw dla was obu, chyba tez zacznę jednak tati sadzać bo już próbowałyśmy, ale brat mojego męża stwierdził ze przeginam i stwierdziłam, że może faktycznie.ale jednak spróbuję na nowo
 
Do góry