reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

lena juz znacznie lepiej. Przez 4 miesiące ciągle wymiotowałam i spałam. Byłam juz na skraju wyczerpania. Dopiero w 17-18 tygodniu poczułąm się lepiej. Teraz już wymiotuję tylko rano ale nadal mam zawrotu głowy i omdlenia. Ogólnie tę ciąże przechodze duuuuuzo gorzej niz ta z Mackiem. Teraz ciesze się każdym dniem z lepszym samopoczuciem:-)

No to rzeczywiscie;)
Ja moja ciążę tak przechodziłam jakbym nie była;)Nic mnie nie bolało tylko pod koniec jak fest córcia kopala;0Ale za to ani razu nie wymiotowałam:)
A imionka już wybrane/??
 
reklama
Do połówkowego mała była małym. Po połówkowym okazało się, ze to dziewczynka. Bylismy w szoku:-D Chłopczyk miał być Boryskiem lub Ignasiem. Dla dziewczynki mamy większą listę imion ale króluja Liliana i Emilia. Jeszcze zobaczymy. Jutro mam wizyte u swojego gina (bo połówkowe miałam robione w programie prenatalnym w poliklinice na grobli, ze względu na wiek) to powiem żeby popatrzył między nogi....
 
Witam nową koleżankę!
U mnie wekend też z odwiedzinami rodzinki. Wszystko u nas dobrze, cała nasza rodzinka zdrowa i szczęśliwa.
Muszę powiedzieć że mojej Tati nawet wychodzi siusianie do tego nocniczka, tylko ja ją za rzadko wysadzam, ale zrobi się cieplej i mała będzie lżej ubrana i będzie łatwiej, ale jestem z niej bardzo dumna.
Na usg jeszcze się nie zapisałam, dam znać.
Pozdrawiamy i papa
 
Do połówkowego mała była małym. Po połówkowym okazało się, ze to dziewczynka. Bylismy w szoku:-D Chłopczyk miał być Boryskiem lub Ignasiem. Dla dziewczynki mamy większą listę imion ale króluja Liliana i Emilia. Jeszcze zobaczymy. Jutro mam wizyte u swojego gina (bo połówkowe miałam robione w programie prenatalnym w poliklinice na grobli, ze względu na wiek) to powiem żeby popatrzył między nogi....

Nam nasza mała żaba nie chciała się pokazać do samego porodu. Nóżki zaciskała :-D. I co najśmieszniejsze wybraliśmy imię tylko dla dziewczynki, bo nie mogliśmy dogadać się w sprawie imion męskich.
Tak więc została Julia Liliana :-)
 
Witam nowa mamusie :)

Za oknem piękne słońce a ja leże w tym szpitalnym łóżku i mam już dość... No ale jeszcze tylko niecałe 4 tygodnie i zaczną się wiosenne słoneczne spacerki z bąbelkiem :) Dostałam od koleżanki zdjęcie z pierwszym wiosennym bocianem :) Od razu mnie to jakoś napawa optymizmem :)
 
Witam nowa mamusie :)

Za oknem piękne słońce a ja leże w tym szpitalnym łóżku i mam już dość... No ale jeszcze tylko niecałe 4 tygodnie i zaczną się wiosenne słoneczne spacerki z bąbelkiem :) Dostałam od koleżanki zdjęcie z pierwszym wiosennym bocianem :) Od razu mnie to jakoś napawa optymizmem :)

O mamo to nie ciekawie dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domku:)
 
A to na poprawę humorku:)
images

images

images
 
Hej laseczki :)

Pogoda śliczna od 3 dni wiec łazimy na potegę. Bocianow nie widziałysmy co prawda ale za to krokusy rosna az miło :)

WISIENKA-witaj. Fajnie bedziesz mieć niedługo z maluszkiem w domu, bo synka pewnie coraz mniej?

A imiona dzieci to wszystkie macie przecudne :))))))) Chyba zgapię od którejś jak już zdecydujemy się na drugiego dzidziusia ;)

MARMA- szybko ci zleci ten miesiąc, zobaczysz (dobrze że masz laptopa;)). No i najważniejsze żeby dzidziuś zdrowo się donosił. A co z Kacperkiem? Możesz go widywać codziennie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry