reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witajcie dziewczyny :D
Marbelko co do drewnianego łóżka to.. szczerze może być ciężko. Ja chodziłam i szukałam od dłuższego czasu aczkolwiek w rozmiarach 90x200. Drewniane łózko znalazłam w IKEI i JYSKU. W pozostałych sklepach głównie płyta. Nie powiem w Agacie piękne aranżacje i rzeźbienia, z Bobami Zyg Zacami i wszystkimi księżniczkami, a ceny się domyślasz. W Jysku znalazłam łóżko z szufladą, ale wykonanie nas nie przekonało. W końcu zdecydowaliśmy się zamówić na allegro. Surowe sosnowe łóżko sofa 90 x 200 Drew-Net (2534478446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i nie żałuję. Łóżko zrobili mi w tydzień. Jest ładnie wykonane. ma wszystkie nawiercenia dobrze wymierzone i zrobione. Myślę że jakbyś zadzwoniła i zapytała indywidualnie to zrobią Ci wycenę. Ja załatwiałam sprawę poza allegro. Wiem też że moi znajomi kupowali na allegro łóżko dla córeczki w wym. 160x70 bielone z szufladą na całą długość łóżka. koszt. to 560zł + przesyłka i też byli zadowoleni. A tak to pozostaje tylko stolarz...

Pozdrawiam
 
reklama
Hej. Jest jakas chetna mama do jazdy na rolkach? Zrzucam zbedne kg po ciazy i wszystko super tylko brak mi towarzystwa niekiedy... Jezdze za Mostemn Milenijnym...Zapraszam, fajna forma odchudzania!! :)

W Astrze rzeczywiście moze byc :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry