reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witajcie!Nie zaglądam u często , ale chyba zacznę:)Byłam ostatnio w Jelczu Laskowicach na grzybach i same kozaki:)A wczoraj byłam na placy i kupiłam kilo podgrzybków.Już się suszą.Felidae , strasznie drogie to mieszkanie.Moja teściowa ma wolne mieszkanie, i mówie jej żeby wynajeła a ona się zastanawia:eek:Mieszkaliśmy tam kiedys z teściami a potem sami bo oni poszli do babci i tam siedzą do tej pory.A teraz stoi puste.Ja dzisiaj umyłam okna w pokoju , jutro w kuchni.Wogóle przez tą jesień nie mam ochoty na nic.
 
reklama
Witajcie!Nie zaglądam u często , ale chyba zacznę:)Byłam ostatnio w Jelczu Laskowicach na grzybach i same kozaki:)A wczoraj byłam na placy i kupiłam kilo podgrzybków.Już się suszą.Felidae , strasznie drogie to mieszkanie.Moja teściowa ma wolne mieszkanie, i mówie jej żeby wynajeła a ona się zastanawia:eek:Mieszkaliśmy tam kiedys z teściami a potem sami bo oni poszli do babci i tam siedzą do tej pory.A teraz stoi puste.Ja dzisiaj umyłam okna w pokoju , jutro w kuchni.Wogóle przez tą jesień nie mam ochoty na nic.

a z ciekawości zapytam po ile podgrzybki są??
 
Bara znam bardzo dobrego pediatre na osiedlu kiełczowskim ,nazywa sie dr.Adam Marchocki i przyjmuje o kazdej porze(jak cos powaznego)u siebie w domu.Moja córka Martynka miała bardzo bolesne ząbkowanie.Musielismy podawac czopki i to czesto ale za to ma teraz piekne zabki.Ale po swoim dziecku wiem ze najgorsze sa jedynki reszta juz tak nie boli. Dziekuje za zaproszenie na kawe ,skorzystam tylko nie wiem jeszcze kiedy:tak:

hej,
Czy mogłabyś mi podać numer telefonu do dr Marchockiego. Próbowałam dodzwonić sie na ten podany w necie ale jest nieaktywny. Inny który znalzałam okazał sie telefonem do ACZ a tam nie maja takiego lekarza. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam
 
Oj ja to w ogóle nie zgladam...nawet na kwietniówki dość rzadko...ale teraz L4 już wiec bede miała więcej czasu.
Lena nie stosowałam Padmy...pierwszy raz o niej słysze, jak młodego zaszczepie to moze...popytam dr o ta padme
 
reklama
Witam wszystkie Wrocławianki!!!
Ja mieszkam tu od niedawna i potrzebuje waszej pomocy!!!!
Podajcie mi namiar na dermatologa i ginekologa, najlepiej na NFZ, okolice pl. Grunwaldzkiego. Fajnie by było gdyby byli to sprawdzeni specjaliści :-)))
Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry