reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

witaj niezapominajka :) pewnie ze mozesz dolaczyc :) Jak na imie ma Twoja coreczka? Floryda powiadasz, pewnie u was calkiem cieplo :)
 
reklama
cos nam tu ucichlo znowu, to ja sie dolaczam do Dusi
i jeszcze zycze wszystkim Szczesliwgo Nowego Roku.
 
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2011!!!!

Witam w nowy roku.
Kobietki jak tam po sylwestrowej nocy. My w domu, bardzo spokojnie. Rodzinka juz o 10 w lozkach:szok:
Sniegu ubywa?
 
Czesc. Ja wprawdzie nie mieszkam w USA, tylko po sasiedzku w Meksyku. U nas straszna drozyzna, a malzon we srode wybiera sie do Las Vegas. No i pomyslalam sobie, ze moglby naszej Konstancyjce przywiezc nowy wozio. Czy ktoras z Was moze mi pomoc i polecic sklep, w ktorym znajde niedrogi lekki wozek? Bede bardzo wdzieczna.
 
Witaj zielona maupa. Z tanich sklepow to :
Walmart.com: Baby: Strollers
Baby Strollers and Stroller Accessories : Target
Tylko musisz sprawdzic czy sa one w Newadzie.
To jest link do typowego dzieciecego sklepu
Strollers & Stroller Accessories - Graco, Britax & Disney | Babies"R"Us
takie sa w poblizu mojego domu. Moze dziewczyny znaja inne.
Pozdrawiam i zycze pomyslnych zakupow.
A przy okazji moglabys napisac jak Wam sie zyje w Meksyku? Duzo mieszka tam Polakow. Jestem ciekawa dla mnie to prawie egzotyczny kraj.
 
Dzieki!

Wozek nabyty.



W Meksyku zyje sie dziwnie. To kraj wielkich kontrastow, w zwiazku z czym ludziom albo sie powodzi, albo wrecz przeciwnie. Brak klasy sredniej jest porazajacy. Wszystko co dzieje sie tutaj, dzieje sie z pominieciem prawa.
Meksyk to piekny kraj, zamieszkaly przez idiotow nie potrafiacych tego piekna zachowac, nie wspominajac juz o jego celebrowaniu.
Chwilowo jestem przemeczona Meksykiem, dlatego lece do Polski na jakis czas. Czy wroce, nie wiem. Zalezy to od wielu czynnikow.

Oj lepiej przestane juz pisac, bo wszelkie zale wobec nie tyle kraju samego w sobie, co Meksykan ze mnie potokiem wyplyna.
 
Meksyk kojarzy mi sie tylko z bieda i telenowelami, gdzie wszytsko wyglada pieknie. A dobro zwyciez zlo. Mam nadzieje, ze juz przyzwyczailas sie do meksykanskiego zycia i moze jeszcze zatesknisz ta tym karajem.
Najwazniejsze, ze wozek zakupiony i mam nadzieje, ze corci przypadl do gustu.
Kobietki jak tam dajecie sobie rade z tym sniegiem. U nas znow zapowiadaja opady. Ja nie mam pojecia kiedy to wszytsko zginie, chyba maj nas zastanie:wściekła/y::crazy:
 
reklama
witajcie,

Ja rozwniez znam Meksyk tylko z TV. Mam kilku znajomych stamtad wiec moze kiedys w wakacje odwiedzimy ten kraj...
U was snieg, a u nas deszczowo i wietrznie. Moja mala przeziebiona a lekarz nie przepisal zadnych lekow. Co moge zrobic zeby jej pomoc?
 
Do góry