reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Ja też mam lenia jak diabli, do pracy wpadam od czasu do czasu, ale teraz przynajmniej mamy do tego prawo, aby zwolnić tempo, bo kiedy jak nie teraz? :-) Tak sobie to tłumaczę i mi pomaga :-)
 
Witam:) Ja również będę grudniową mamą więc chętnie do was dołączę:)
Życzę wszystkim spkojnej i szczęśliwej ciąży:)
 
joanna jak widzisz nie jestes sama z tym swoim leniem :-D
misia jakos trzeba sie pocieszac ;-)
ale ten len jest czasami dobijajacy,wrrrr i te ciagle spanie..dzisiaj jakos dalam rade,ale czuje ze szybko zasne..chyba pojde spac razem z moimi dziecmi :-D
witam nowa mame ;-)
 
Brrr... jeszcze do końca tygodnia mam wolne, ale w poniedziałek wracam już do pracy...Szczerze... jak będę taka śpiąca to sobie tego nie wyobrażam...
 
Hej,
Ja normalnie umieram.
Mega mdłości pobolewanie w brzuchu, zaparcia na przemian z przeczyszczeniem :/
Nie wiem jak ja dam radę w pracy.
A tak z ciekawości to gdzie pracujecie?
Czy ma to jakieś znaczenie na ten stan ?
Ja się jeszcze nie potrafię cieszyć i bardzo się boje aby było ok:zawstydzona/y:
 
reklama
Madzia no ja mialam wczoraj takie bole brzucha podobne do @ ale dzis spokoj

a wogole to ja juz dlugo podczytuje was ;-)

mi sie tez czasem nic nie chce, ale ja mam wlasnie tak ze nie moge zasnac i w nocy sie budze czesto i wczesnie wstaje jesczze przed budzikiem, w poprzedniej ciazy to o 18 zasypialam

Fiolka ja mam wzdecia okropne
 
Do góry