reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Bulkaasia porabane baby:angry:
Vivienne chlopy sa czasem tacy, moj gdy Mati zaplacze i niemoze go uspokoic to mi go oddaje i mowi "zepsul sie" to samo bylo przy Majce. Ale ogolnie to nie narzekam, bo wszystko przy nim robi, lacznie z przewijaniem smierdzacych kupek:-D
Aurelka fajnie, ze chrzciny zaplanowane i restauracje tez macie.
Noukie to prawda dzieci zostana z M, ale on nie ma pracy i nie mlodnieje a to minus calej tej sytuacji...:baffled:
Wiolka obrotna z Ciebie kobieta, taki obiad i jeszcze ciasto. Ja to nie mam takiej organizacji...
Fiolka a za was trzymam &&&&&, bedzie dobrze. Dobrych rad juz nie bede dawac bo chyba juz wszystkie wyprobowalas.

I juz kurde nie pamietam wiecej, za duzo piszecie:-D
aaa no
Aisha ano wesolutko u nas, gorzej jak zaplacza w stereo...

Mi dzien zlecial nawet nie wiem kiedy. Pranie wieszam i zmykam spac, dzieci spia to i mama isc powinna. Maz dzis skrecil corci piaskownice, nie sadzilam ze bedzie taka duza :-p Oplacalo sie wydac 50€
Lece wieszac pranko, moze jeszcze pozniej poczytam.
 
reklama
Witajcie :-)
Znów ciężko mi się wdrożyć spowrotem :-)
Fiolka i jak Wiktor? Próbowaliście tak jak mówiłam? Czy chusta ogarnia?
My na szczepienie w poniedziałek.
Kurcze... Musze Was nadrobić. Prawie caly miesiąc :-p A z dnia na dzień coraz więcej stron mi przybywa....
Ok ide Małą przebrać starszą ubrać i robic dalej :-) Do 16 mało czasu zostało :-D
 
Tez mam ten model:-):-)

Ja raczej też aczkolwiek czasami pomarudzi ale tylko wtedy jak naprawdę jest zmęczony po pracy , a pracuje w nocy.
Ale w ciągu dnia jak ja muszę np.zaprowadzić Starszaka do przedszkola czy wyskoczyć gdzieś żeby pozałatwiać sprawy to bez problemu zostaje i wtedy nawet pół dnia nie śpi i nie narzeka. A jak zaczyna narzekać to mu mówię że jak potrafił zrobić to niech ponosi teraz konsekwencje tego i że ja nie jestem machiną która musi się zajmować dziećmi przez 24h przez 7 dni w tygodniu..
Ale raczej takich sytuacji nie ma albo są b.rzadko..


My na szczepienie pewnie we wtorek albo w czwartek a poniedziałek na basen, bo mam córkę małą żabkę. Jak się z nią czasem w wannie kąpie to tak się cieszy że nie wiem. A lekarz też nie ma żadnych przeciwwskazań także raz w tygodniu będziemy chadzały...
 
Hej.
U nas nawet spoko, mały obudził się w nocy 2 razy i zasnął bez problemów za trzecim jakoś koło 5 obudził się dosłownie cały w kupie ::dry: nawet prześcieradło brudne a plamy miał na górnej części pleców nie wiem jakim cudem. Całego go D. musiał przebrać.
Dziś słaby humor przy toaletce to szału dostawał i ja też ::baffled:

Anka nie jeszcze on w sumie tylko rano pół godziny śpi w łóżeczku :dry:
 
liwus to czekam na relacje z basenu :) zwróć proszę uwagę czy to basen z wodą chlorowaną czy ozonowaną bo w końcu nie wiem czy to ma znaczenie czy nie :) ale chyba też spróbuję z Antoniem się w wannie wykąpać tylko troszkę się boję bo mamy wielką wannę dwuosobową...

u nas dziś piękne słonko ale duży mróz wiec raczej znowu bezspacernie :( za to jedziemy dziś do mojej mamy
 
Milego dnia. Ja dzis zamowilam swiece i szatke na allegro. Nie mak sily dzis jakos. Mam ochote na spacerek, zakupy, ale pomarzyc dobra rzecz. Eh
 
My tez juz na nogach, u nas brzydko i szaro. Maji podobala sie piaskownica :-D
Teraz czekamy na lepsza pogode, musze jeszcze piach zakupic no i wiaderko z foremkami.

Wczoraj moja corka zjadla pierwszy raz jogurt:tak:Activie ze zbozami, nawet jej smakowal, chyba zaczne kupowac naturalne i bede jej robic mieszanki sama. bo takich serkow homogenizowanych czy Monte to ona nie lubi. tzn zje 2-3 lyzeczki i nie chce.

Dzis u nas noc spoko, synek spal od 18:30 do 8 rano z dwoma przerwami na jedzenie. Tez bym poszla z dziecmi na basen, ale sie boje, u nas ponoc sa brudne baseny zaniedbane, a irlandczycy nie plucza sie przed wejsciem do basenu tylko dopiero po:confused:
 
my dalej jestsmy zakatarzeni , ile taki katar moze trwac u niemowlaka - bo minel zarówno tydzień jak i 7 dni i dalej kichamy?
a co mężczyzn moj jest pośredni tzn, jest leniwy i powolny, zrobi wszytsko tylko musisz mu o tym powiedziec - musisz, wczoraj kopnął worek ze śmieciami - odstawil go na bok - bo przecieżś nie mówiłam zeby wyrzucil śmieci. Polecenie umyj talerze to umyj talerze a nie naczynia. Czasami zastanaiwałam się czy on robi takie rzeczy na zlość ale niestety nie - on wykonuje tylko polecenia. Ale co do małego to wszytsko przy nim robi i u nas to on został obdarzony miłością macieżyńską:)

teraz znikam , bo musze przekoać mojego ukochanego 28 letniego mężą, że tak powinien studiować bo sam nie umie tego stwierdzić
 
reklama
Zuza zasnęła wczoraj o 23, obudziła się na jedzonko o 2.30 i 5. I o ósmej wstaliśmy już całkiem. :-p

Teraz ja wcinam naleśniki, a Zuza leży w bujaczku. :tak:
Zaraz idę robić kluski śląskie i pulpeciki. :-)
No i zeszyty muszę kurczę przepisać. :baffled::baffled:

Muszę sukienkę przymierzyć dzisiaj, w ogóle muszę zrobić wiele rzeczy, a spać mi się chce jak cholera.

Dziewczyny - Jak u was wygląda poranna toaleta u dzieciaczków? :sorry2:
 
Do góry