reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Lawina - dałam wczoraj na noc nurofen, później w nocy i dzisiaj już dwie dawki dostał.
Nie wychodziłam z nim jednak na dwór. Dziewczyny długo taki ząbek wychodzi ? Jak dotykam dziąsełka to jakbym dotykała czubka szpileczki.

Olena - Ty to się masz z tą szefową. Jędza jedna. Lepiej od razu zrobić kopię zwolnienia i trzymać potwierdzenie nadania. Od teraz może sama wysyłaj te zwolnienia.
Z tym neonem to dobre. Pewnie od razu pomyśli sobie o was :-D

Mój maluch jest z tych bojących :tak: Czasami ktoś zajrzy do wózka i go zaczepia to zaczyna płakać :baffled:. Jak ktoś do nas przyjdzie to mówie, żeby odrazu go nie zaczepiać i nie patrzeć się na niego hehe Czasami mimo wszystko płacze, a czasami bacznie obserwuje :-D Po 15 min już się przyzwyczaja.
Ostatnio byli u nas znajomi z dzieciakiem 1,5 roku. Tamten już chodził, zabierał zabaweczki Bartusiowi :wściekła/y: no i dwa razy uderzył go piłką w głowę :szok: oczywiście myślał, że będą sobie rzucać :-D:sorry2: Na szczęście piłka była z tych lekkich, ale Bartuś się oczywiście rozpłakał przy drugim uderzeniu :dry: Jak tamten zabierał mu zabawki to też patrzył spod oka i na końcu zaczął płakać :tak: Jak tamten jęczał, albo piszczał to nasz płacze hehe - To mi się beksa trafiła :-D
Teściowej też się przestraszył :-D:cool2: to znak
 
Ostatnia edycja:
reklama
To może dogadaj się z nią (patrz: jędzą) :confused: że mąż będzie przynosił zwolnienie ( oni podbiją i wpiszą datę, zrobią sobie xero do akt ) a później będzie sam wysyłał.
 
Badka podobno ząbek może wychodzić do 2 miesięcy :szok:. Nie wiem czy to prawda :no:. Słyszałam ze jak się przebije to już jest z głowy :sorry2:.
Mowisz szpileczka :shocked2:? To już bedzie pewnie z górki :-D. Badka szykuj suwaczek z ząbkiem!!! :tak::-D
Wiesz ja bym poszła jednak na to szczepienie :tak:. Pooglądają Bartusia ,obsłuchają … może coś doradzą :confused:. Nie zaszczepią pewnie jednak badanie muszą zrobić:tak: .
Bartuś może ma małą styczność z „ obcymi „:confused: . Może mało przebywa z np. babcią , ciotką ,twoimi znajomymi:confused: . Zwykle dzieci , które nie mają kontaktu z większą ilością osób boją się obcych :sorry2:.
Na ten przykład Kuba ma co pewien czas różne osoby w domu :-p,chodzi z mężem do dziadków :tak:( a tam 7 osób mieszka :sorry2:) to czasem pojedziemy do mojej mamy :tak:.To sąsiadki go zaczepiają to panie w sklepie…. :sorry2:
Słyszałam tez o etapie w rozwoju dziecka , że zaczyna się bać wszystkich obcych – czyli nie widywanych często twarzy :tak:. Nie pamiętam kiedy on następuje :sorry2:. Musiałabym poczytać troszkę :sorry2:.


Mała brzuchatka fajne zdjęcie Mateusza dałaś na Nk:tak: . Taki mały Misiak z niego:-D . No oczywiście musiałabym nie być sobą żebym nie podglądnęła całego profilu :zawstydzona/y:. Śliczne macie to zdjęcie:shocked2: co mąż Cię unosi:tak::tak: .


Nikamo ślicznie dziękuję za info o Allegro .
 
hi dziewczyny! padam, umieram, koncze sie.... pomoze ktos? :-D

jestesmy po imprezie, wszystko sie pieknie udalo, wszystcy byli mega zadowoleni i jedzenie tez chyba smakowalo;-) mnie strasznie! :-p a ze prawie wszystko zniklo, bylo pare dokladek, to reszcie chyba tez! :-p
ale nocki mamy ciezkie za soba, bo mi sie dziecie bez przerwy budzilo, ja nie ukrywam, ze sie narobilam, a na koniec oboje z davidem sie przeziebilismy... boje sie teraz nocki, bo jestem z nim sama, bez auta, bo M pojechal na koncert do burgenlandii :baffled: ale zarabiac trzeba, biorac pod uwage nasze plany :-p

troszke zaczelam was czytac, ale obawiam sie, ze nie nadrobie... :no: lawina ogladnelam twoje filmiki z dzieciakami- super!!!:cool2: szczegolnie ten pierwszy delikwent!!! poplakalam sie ze smiechu! :-D

odezwe sie jutro! buzka! ;-)
 
Michałka25 - wielkie gratulacje. Miec juz dwojke to super sprawa - polecam :)
Tina - ja nie kumata w tej dziedzinie, ale z in vitro to nie mozna miec dzieci od razu? czy chodzi o to, ze mozna dlugo sie starac?

Moj sie nie boi ludzi, chyba ze maja okulary, tego nie lubi, ale i tak nie placze. Usmiecha sie albo kogos bada, jak sie oswoi to juz szaleje.

marcelina - przypomnialo mi sie, ze na katar bardzo dobra jest maść majerankowa - smarujesz pod nosek, na kark i na stopy i następnego dnia już jest o nieeeebo lepiej. Sama nawet na sobie sprawdziłam. I polecam kupić Katarek - juz kiedys o tym pisałam, ale mowie ze warto. Podlaczasz rurke do odkurzacza a jej koniec przykladasz do noska i w sekunde masz sciagniety katar.
 
Michałka, serdeczne gratulacje!!!!! dbaj o siebie dużo.. To na kiedy wstępnie termin....Dziś właśnie kolejna znajoma już mowiła mi że nie ma to jak mieć dzieciaki z małą różnicą wiekowa....szczególnie z perspektywy czasu już hihi.

lawina, podziwiam Cie że za długość Twoich postów i że o wszystkim pamietasz. Ale pamiętam, Ty przecież notki sobie robisz więc dlatego tak zorganizowana jesteś:tak:

mała brzuchatka zazdroszczę Tych nocy.... Mój łobuz budzi się często na cyca:-(

szarlota, gratulacje!!! ja mam wrażenie że dzieciaki na butli mają właśnie bardziej poukładany tryb dnia... ja niby karmię jeszcze i chciałabym do ok roku ale czasem mam chwile zwątpienia.. szczególnie noce mnie dobijają....

badka, mój szkrab to raczej odważny jest i tez każdego u/śmiechem zaczepia. ale teściowej tez nie bardzo hihi Choć ona do dzieciaków to podejscia nie ma a charakterek to w ogóle dużo by pisać. ostatnio wysłała nam smska o 8 rano "Bądźcie do 10 minut!" M sie przestraszył i dzwoni o co chodzi a ona mu że chciała nam taki stary stolik dać bo sobie nowy kupili i nie ma co z nim zrobić:confused: smsy typu "Przyjedźcie bo babcia się za wnukiem stęskniła" są na porządku dziennym.
 
Dziękuje wszystkim za gratulacje, kochane jesteście:-) ja jeszcze muszę ochłonąć, nie dochodzi to do mnie o Kaję staraliśmy się 3 lata a tu pierwszy miesiąc starań i bach fasolka, jeszcze jestem w szoku:szok: ale cieszę się przeogromnie:-D termin poznam pewnie dopiero jak będę w PL bo tu pierwsza wizyta z usg dopiero w 12-15 tyg:confused:

Kaja też z tych niebojących, wszędzie zaczepia ludzi, najśmieszniej jak stoimy w kolejce, flirciara mała rozdaje uśmiechy na prawo i lewo:-D ale fakt tak jak Lawina pisze zrobiła się ostatnio bardziej bojazliwa i płacząca niestety ale czytałam w poradniku, że to normalne w tym okresie Kolejny ząbek nam chyba wychodzi, maruda z niej straszna i znowu wszystko na nie:baffled:

Olena no co za babsztyl z szefowej:no:
 
reklama
michalka-moje ogromne gratulacje:)

ale dziewczyny idziecie,jak burza!!
widze,ze wiecej kobietek szykuje sie na rodzenstwo dla swych pociech:)

czy tylko ja na razie nie chce drugiego?tzn.tak za 3-4 lata dopiero:)
 
Do góry