reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Kurcze nikt nie obchodzi waletynek:-:)-:)-( albo sie kłucą albo chlopa nie ma w domu:-:)-:)-(jakaś znieczulica:-D:-D:-D a ja obchodziłam walentynki i prezenty były no i kolacja udana , :-):-):-)

Faktycznie przez Ropczyce przejechac to masakra, ale miejmy nadzieję ze jak skończą obwodnice to bedzie sie wam lepiej jezdzić po mieście:-):-):-)
 
reklama
Hejka.U Was tez tak zasypało:confused2::confused2:U nas masakra:wściekła/y: dobrze że mieszkamy tuz przy drodze powiatowej którą odśnieżają bo tak to by tragedia była.
U córeczki trochę lepiej ale i tak zaraz idziemy do lekarza
IWCIK28 weswle mamy w ostatni weekend czerwca.
POLNA N a Twój M to gdzie wyjechał? Ze nie masz go w domu?Moja też na choince troszkę potańczyła dzisiaj się pyta kiedy znowu pójdziemy na wesele:szok::-D:-D:-D
 
Witam popołudniowo

Ja od rana na masaże a mąż napitala łopata bo zasypalo droge a auto zostawił przed domem wiec nie mam szans zeby wyjechał dobrze ze ja auto miałam na drodze głownej bo tez bym była w du...e :-D:-D:-D

No to anek zapraszam w czerwcu do mnie bede troche grubiutka ale zmiescimy sie mam duze podwórko :-D:-D:-D:-D
 
No i zostałam sama mąż pojechał do pracy i zabrał ze soba syna podrzuci go po drodze do diadków wkońcu dzicko ma ferie i chyba ja też:-D:-D:-D:-D
Sama w domu ........no i co tu robić........hmmmmmmmm
Wino jest ale zadnego sąsiada nie ma :-D:-D:-D:-D:-D
 
hej dziewczynki!!!!!!!!!!!!!
kurcze ale mamy zime:szok:!!!!!ja mieszkam w rzeszowie ale jest tak strasznie dużo sniegu że ciezko gdzie kolwiek dojsc wiec nie ma mowy o spacerkach z dzieciakami.

ja tak jak wy raczej nie miałam walentynek dostałam tylko czekolatki ale za to w sobote bylismy na ostatkach i było super!!!:-)naprawde taki wypad z domu jest wskazany człowiek odpocznie psychicznie posmieje,potanczy pogada ze znajomymi!!!!

a co do napieci miesniowego mojego mikołaja to od samego poczatku jezdzimy z nim na rehabilitacje.lekarze mówia że jest juz dużo lepiej i że sa dobrej mysli!!!!!


pozdrawiam!!!!!
 
Lidka ile twój Mikołaj ma latek??????????????

To jest jeden z blizniaków ma 10 miesięcy ....

A nie jezdziłaś z nim ostatnio na masaże do szpitala wojewódzkiego???????????/
 
Ostatnia edycja:
Lidka ile twój Mikołaj ma latek??????????????

To jest jeden z blizniaków ma 10 miesięcy ....

A nie jezdziłaś z nim ostatnio na masaże do szpitala wojewódzkiego???????????/
tak to jest jeden z moich blizniaków(ma 10 miesiecy)
nie my jezdzimy na rehabilitacje do przychodni na fredrry.

no i co z tym winkiem?znalazł sie ktos do towarzystwa?
jak nie to zapraszam do rzeszowa!!!!!!
 
No kurcze nie mam nikogo :-:)-:)-(a nawet do rzeszowa nie mam jak dojechac bo mnie zasypalo a jedno auto które miałam przy drodze własnie mąż zabrał do pracy :-:)-:)-(a te co stoi przy domku to nie wyjedzie bo koparka nie dojechała zeby odwalic droge:-:)-:)-(

A na fredry pytałam z ciekawośći bo ja tydzień temu poznałam właśnie tam w szpitalu na masażach taką mamę właśnie z 10miesaiecznym Mikołajem i on miał masaże całego cialka na rozluznienie mieśni.........

A juz miałam nadzieje ze sie jednk gdzieś spotkałysmy:-):-):-):-)
 
No kurcze nie mam nikogo :-:)-:)-(a nawet do rzeszowa nie mam jak dojechac bo mnie zasypalo a jedno auto które miałam przy drodze własnie mąż zabrał do pracy :-:)-:)-(a te co stoi przy domku to nie wyjedzie bo koparka nie dojechała zeby odwalic droge:-:)-:)-(

A na fredry pytałam z ciekawośći bo ja tydzień temu poznałam właśnie tam w szpitalu na masażach taką mamę właśnie z 10miesaiecznym Mikołajem i on miał masaże całego cialka na rozluznienie mieśni.........

A juz miałam nadzieje ze sie jednk gdzieś spotkałysmy:-):-):-):-)
kurcze daje czadu w tym roku ta zima juz maze o lecie.
a co do spotkania nic straconego możemy sie kiedys umówic(jak snieg stopnieje).
 
reklama
Witajcie wieczorkiem:-):-)
U nas też zasypało masakrycznie się jeżdzi :wściekła/y:nie mogłam z podwórka wyjechać jadąc do lekarza z małą.Dzisiaj z nią lepiej nie ma biegunki i nie wymiotuje,powrócił jej apetyt:-) to była jelitówka bo teściowa też to miała oby reszta rodziny się nie rozchorowała bo syn zaczął ferie i mam go zawieżć do moich rodziców.
Moja córeczka też była rehabilitowana teraz po napięciu nie ma śladu, LIDKA R oby z Twoim synkiem też tak było:tak::tak::tak:
Ja też tęsknię za wiosną
 
Do góry