reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

witam się i ja.
pochodzę z Krosna, a mieszkam w Jedliczu (10 km od Krosna). w Rzeszowie jestem częstym gościem - tu studiuję.
w grudniu zostałam szczęśliwą mamą :tak:
 
reklama
iwicik28
czesc kochana!!!!na basen zeby isc nawet sie pochlapac to trzeba fajnie wygladac a mi po blizniakach pare kg zostalo:-(prubóje sie tego pozbyc ale ciezko mi to idzie:wściekła/y:.
jak sie czujesz?meżus wraca to zadowolona jestes co????????????????:-)
pozdrawiam.
uwazaj na siebie.
pa pa:happy:
 
witam się i ja.
pochodzę z Krosna, a mieszkam w Jedliczu (10 km od Krosna). w Rzeszowie jestem częstym gościem - tu studiuję.
w grudniu zostałam szczęśliwą mamą :tak:

Witamy i gratuluje maleństwa mam nadzieje ze dziszius rośnie zdrowo no i zapraszamy do pisania :-):-):-)

iwicik28
czesc kochana!!!!na basen zeby isc nawet sie pochlapac to trzeba fajnie wygladac a mi po blizniakach pare kg zostalo:-(prubóje sie tego pozbyc ale ciezko mi to idzie:wściekła/y:.
jak sie czujesz?meżus wraca to zadowolona jestes co????????????????:-)
pozdrawiam.
uwazaj na siebie.
pa pa:happy:

no tak ciesze sie ale i tak mam go tylko do 17 pózniej znowu do pracy a ja jade do rodziców moich na ferie bo tam juz od poniedzialku jest mój syn:-):-):-)i niestety tam nie mam internetu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wiec kilka dni mnie nie bedzie ale pózniej wszystko nadrobie także laski produkujcie sie tutaj zebym miała co czytać.

A na basen mozna isc na 8 rano wtedy prawie nie ma nikogo:sorry::sorry::sorry:

Czuje sie dobrze jak narazie wczoraj troche nogi przemoczyłam i kicham dzisiaj caly czas ale herbatka z sokiem malinowym moze mi pomoze i sie nie rozchoruje:tak::tak::tak:
Ja rano odebrałam męża spod jego firmy wróciliśmy do domu ok 9 bo po drodze jeszcze zakupy mnie czekaly no i on spi a ja posprzątałam no i jakiś obiadek trzeba by ugotować:rofl2::rofl2::rofl2:tylko nie mam pojecia co???????

A wy dziewczyny jakies ferie macie??????????
 
Witamy i gratuluje maleństwa mam nadzieje ze dziszius rośnie zdrowo no i zapraszamy do pisania :-):-):-)



no tak ciesze sie ale i tak mam go tylko do 17 pózniej znowu do pracy a ja jade do rodziców moich na ferie bo tam juz od poniedzialku jest mój syn:-):-):-)i niestety tam nie mam internetu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wiec kilka dni mnie nie bedzie ale pózniej wszystko nadrobie także laski produkujcie sie tutaj zebym miała co czytać.

A na basen mozna isc na 8 rano wtedy prawie nie ma nikogo:sorry::sorry::sorry:

Czuje sie dobrze jak narazie wczoraj troche nogi przemoczyłam i kicham dzisiaj caly czas ale herbatka z sokiem malinowym moze mi pomoze i sie nie rozchoruje:tak::tak::tak:
Ja rano odebrałam męża spod jego firmy wróciliśmy do domu ok 9 bo po drodze jeszcze zakupy mnie czekaly no i on spi a ja posprzątałam no i jakiś obiadek trzeba by ugotować:rofl2::rofl2::rofl2:tylko nie mam pojecia co???????

A wy dziewczyny jakies ferie macie??????????
witam.
ty sie tak nie przemeczaj sprzatanie,obiadek pamietaj ze jestes w ciaży i masz prawo nie robic nic.
a co do feri to ci troszke zazdroszcze-jedziesz do rodziców,odpoczniesz!!!a ja niestety nie mam feri nigdzie nie jade bo nie mam jak moje dzieciaczki jeszcze troszke sa za mali na jakie kolwiek dłusze wyjazdy.

odpoczywaj na tych feriach,i wracaj do nas szybciutko!
pozdrawiam-buziaczki!!!!!!!!!!!!!!
 
Ja wiem ze jestem w ciąży ale chyba inni tego nie rozumia bo chca mieć wszystko zrobione i to ze wyjezdzam na ferie tez nie sa zdowoleni bo kto bedzie sie qwszystkim zajmował a ja powiedzialam ze mi sie należy odpoczynek i niech robia co chca tym bardziej ze moja ciąża jest zagrozona i nie moge nic dzwigać tylko do 5 kg ale to chyba tez ich nie interesuje za bardzo , wiec z miła chęcia jade do rodziców bo tam wiem ze nic kompletnie nie bede musiał robić:tak::tak::tak::tak: bo moja mam razem ze mną przezywa wszystko co mnie spotyka , niestety od dziecka byłam taka ze horoby sie do mnie lepiły i mama walczyła o to zebym miała najlepszych lekarzy a teraz tez każda ciąze mnie wspiera i to chyba bardziej niz mąż , dla niego bardziej wazni sa jego rodzice niz ja , nie wiem ale ostatnio tak odczuwam:-:)-:)-(
 
Ja wiem ze jestem w ciąży ale chyba inni tego nie rozumia bo chca mieć wszystko zrobione i to ze wyjezdzam na ferie tez nie sa zdowoleni bo kto bedzie sie qwszystkim zajmował a ja powiedzialam ze mi sie należy odpoczynek i niech robia co chca tym bardziej ze moja ciąża jest zagrozona i nie moge nic dzwigać tylko do 5 kg ale to chyba tez ich nie interesuje za bardzo , wiec z miła chęcia jade do rodziców bo tam wiem ze nic kompletnie nie bede musiał robić:tak::tak::tak::tak: bo moja mam razem ze mną przezywa wszystko co mnie spotyka , niestety od dziecka byłam taka ze horoby sie do mnie lepiły i mama walczyła o to zebym miała najlepszych lekarzy a teraz tez każda ciąze mnie wspiera i to chyba bardziej niz mąż , dla niego bardziej wazni sa jego rodzice niz ja , nie wiem ale ostatnio tak odczuwam:-:)-:)-(
i bardzo dobrze!!!!!jedz i odpoczywaj to ci sie nalezy tym bardziej jesli twoja ciaza jest zagrozona.bardzo dobrze ze masz taka kochana mamusie(moja tez taka jest)o kogo maja sie troszczyc jak nie o własne dzieci!!!
to z tego co piszesz odczówam ze twój mąz to taki synus mamusi?przewalone jesli tak jest!!!!!
ale nie martw sie najwazniejsza to jestes teraz ty i twoje malenstwo.

buziaczki
 
Dzieki sliczne dobrze ze przynajmniej tutaj moge sie wygadać z tego co mi na serduchu lezy bo do chłopa to jak grochem o sciane ...............:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Tak moj M to mami synuś niestety:wściekła/y: tesciowa urodziła go jak miał 42 lata wiec sama mozesz sobie wyobrazic jakie to było oczko w głowie i rozpieszcz:wściekła/y:ane przez wszystkich:tak::tak::tak::tak:
 
Dzieki sliczne dobrze ze przynajmniej tutaj moge sie wygadać z tego co mi na serduchu lezy bo do chłopa to jak grochem o sciane ...............:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Tak moj M to mami synuś niestety:wściekła/y: tesciowa urodziła go jak miał 42 lata wiec sama mozesz sobie wyobrazic jakie to było oczko w głowie i rozpieszcz:wściekła/y:ane przez wszystkich:tak::tak::tak::tak:
to juz wszystko wiem!!!!!a wy mieszkacie z twoja tesciowa?
fajnie ze jest takie forum gdzie mozemy sie wyzalic,pogadac itd.
a co do facetów to swieta prawda do nich mozna mówic a oni i tak na to nie reaguja.
 
Hej,
widze że wątek rozkręcił się na dobre :) Bardzo fajnie.
Dziewczyny z Rzeszowa, na jakich osiedlach/ulicach mieszkacie, może jesteśmy sąsiadkami?
Lidka wyczytałam, że jeździsz ze swoim maluchem na rehabilitacje na Fredry. My też jeździmy z naszym synkiem. Kiedy macie zajęcia i u kogo? Może się spotykamy... :)
Pozdrawiam!
 
reklama
Tak ja mieszkam z teściami w domku jednorodzinnym bo jego rodzice sa juz w ieku 81 ma jego tata a mama 76 , wiec padło na niego ze zostaje z rodzicami i nieraz żaluje ze sie tu wprowadziłam bo mielismy okazje wynająć mieszkanie w rzeszowie i mąż tez wtedy chciał ale jakos tak sie nie zeszło i zostalismy tutaj i chyba to był mój najwiekszy bła , bo kazdy teraz mysli ze jak ja tu mieszkam to moge sie nimi opiekowac ............niestety pomylili sie bo ja nie jestem niczyją opiekunką .......tym bardziej teraz.........:no::no::no:
Mąż ma rodzenstwo ale mimo iz jego brat mieszka blisko i nie pracuje jest w domu to rodzicami sie nie zainteresuje wiec dlaczego ja mam czuc sie odpowiedzialna ??????????????????

Gabis fajnie ze właczasz sie do klikania na forum :-):-):-)tak trzymać:-):-):-)

Ja troche dzisiaj poddenerwowana jestem ale zazwyczaj jestem ugodowa wiec mam nadzieje ze jak dzisiaj pojade do mamy to mi ten podly humor przejdzie:tak::tak::tak::tak:
 
Do góry