reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Lidka nie ma sprawy co do spotkania , ja teżżżżżżżżżżżzz bym chciała juz wiosne, zasypało mnie dosłownieeeeee:-D:-D:-D:-D

Anek kurcze jelitówka nie fajna sprawa mam nadzieje ze szybko wam minie i sie nie rozprzeszczenia te cholerne bakterie , bo własnie teraz moga dzieci korzystac z wolnego na szaleństwach zimowych a nie siedziec w domu i chorować

A właśnie jest gdzieś w rzeszowie lodowisko z wyporzyczalnią łyżw zeby można było sobie na łyżwach pojezdzić????????????

I jakiś dobry basen kryty zeby mozna było z dzieckem sie pochlapać?????

Polna a ty to gdzie masz mężą , gdzieś za granicą czy cięzka praca w PL???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam ;-) ja po wczorajszej zabawie bylam wykonczona , nie wiem skad te dziecmi biora tyle sily a najlepsze ze Ala wogole pozniej nie chciala spac jak wrocilismy po 13 i wytrzymala do 20 :szok:

Co do zimy to Ja uwielbiam jak nie musze wychodzic z domu :-D ja to najbardziej lubie wiosne i poczatki lata - jesien tez jest fajna gdy nie pada i jest wmiare cieplo :tak:

Anek . Iwcik moj P wyjechal do Niemiec , juz od prawie 3 lat tam jezdzi a ze srodek sezonu zimowego to jak wyjezdza pod koniec listopada to widzimy sie dopiero poczatkiem kwietnia :-(

Anek dobrze ze cora juz lepiej :tak:

lidka grunt ze widac poprawe u Mikolaja i oby tak dalej dobrze szlo z rehebilitacja ;-)
uuu bylas na ostatkach :sorry::zawstydzona/y: ja tez bym chciala ale z mojego P to takie troche beztalencie taneczne :confused2::-D

Iwcik ja lodowisko w Rzeszowie znam tylko to odkryte na Wyspianskiego - nawet nie wiem czy jest jakies inne :sorry: ja to jezdze do Debicy na lyzwy :cool:
co do basenu to Nic nie zaproponuje bo plywac nie umiem :zawstydzona/y:
 
witajcie dziewczynki!!!!!
ja własnie dzisiaj byłam z moimi dzieciakami w poradni wczesnej interwencji,i jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.pani doktor byla bardzo zdziwiona ale i bardzo zadowolona z postepów mikołaja mówi że jest duzo lepiej i oby tak dalej to bedzie super!!!!:-)

a co do lodowiska w rzeszowie to jes chyba jedno koło reala(nie wiem jaka to ulica)i nie wiem czy tam można łyzwy wypożyczyc!a jesli chodzi o basen to nie mam pojecia bo ja tak samo nie potrafie plywac.

co tam u was dziewczynki?jak mineła nocka?
pozdrawiam:-D
 
Lidka no wlasnie to kolo reala jest na Wyspianskiego :tak: i z tego co wiem to tam wypozyczaja - pewnosci 100% nie mam :sorry:



My jakas godzine temu wrocilysmy ze spacerq , fajnie bo cieplutko dzis bylo :tak:

A wlasnie a moze Wy sie orientujecie czy trzeba chodzic z dziecmi na badanie krwi i usg co rok ? Ostatnio wlasnie wyczytalam tutaj na BB o tym a Ala byla na usg jak byla jeszcze noworodkiem i pozniej gdy miala poltora roku miala echo serca ale badania krwi zadnego :no::sorry:
 
Lidka no wlasnie to kolo reala jest na Wyspianskiego :tak: i z tego co wiem to tam wypozyczaja - pewnosci 100% nie mam :sorry:



My jakas godzine temu wrocilysmy ze spacerq , fajnie bo cieplutko dzis bylo :tak:

A wlasnie a moze Wy sie orientujecie czy trzeba chodzic z dziecmi na badanie krwi i usg co rok ? Ostatnio wlasnie wyczytalam tutaj na BB o tym a Ala byla na usg jak byla jeszcze noworodkiem i pozniej gdy miala poltora roku miala echo serca ale badania krwi zadnego :no::sorry:
z tego co ja sie orietuje to nie trzeba co roku robic badania krwi ani usg.
ja mam synka 6 latka i miał pare razy robione badanie krwi ale to lekarz kazał bo bardzo czesto mi chorował i trzeba bylo zrobic wszystkie badania.usg brzuszka mial robione jak miał 4 latka ale sie skarzył że go boli dla tego pan doktor mu zleciła.
jesli z twoja niunia jest wszystko ok na nic sie nie skarzy to wydaje mi sie ze nie ma takiej potrzeby!!!!!
 
Witam, jestem mamą 7 miesięcznej Malinki , niestety nie mieszkam w Rzeszowie tylko w Mielcu ;-) Jestem tutaj nowa , w sumie kiedyś siedziałam na babyboom jak byłam w ciąży ( czytałam i edukowałam się) , później moja przygoda się skończyła oczywiście teraz to poprawie ;-)
Fajnie że jest babyboom i oczywiście forum;-)
 
Czesc Dziewczyny. Ja jestem mamą 5-miesiecznego Mateuszka :) Juz chwile jestem na forum, w sumie kiedys nawet pisalam na watku rzeszowkim, ale pozniej jakos zaprzestalam.
Fajnie ze watek sie rozkrecil. Pozdrowienia.
 
witam nowe mamuski!!!!
strasznie sie ciesze że nas przybywa-oby tak dalej:happy:

co tam u was dziewczynki?
ja dzisiaj byłam z dzieciakami na spacerku i strasznie a to strasznie sie zmeczyłam(nigdy wiecej nie póje na spacer jak beda takie sniegi)ten mój wózek wazy 24kg i okropnie zle mi sie go prowadzi:wściekła/y:
pozdrawiam
 
Witamy nowe mamusie:tak::tak::-)
lidka r wielki ukłon w Twoją stronę:tak: że dajesz radę z bliźniakami ja z jednym ledwie przeżyłam:cool:
Milunia niestety po jelitówce wzieło ją zapalenie oskrzeli:wściekła/y: bylismy dzisiaj u lekarza i ma niestety antybiotyk:confused2:Syn ma akurat ferie i jest troszkęprzeziębiony i niestety musiał dzisiaj opuścić trening:zawstydzona/y: A tak w ogóle to ja już chcę wiosnę!!!!!!!!!:tak::tak::tak:
Jakiejś wielkie litery mi wyszły!
 
reklama
Witam laski

ja przelotem bo korzystam z nie mojego komputera gdyz jestem w rzeszowie u szwagierki od wczoraj no i musze zostać do jutra wiec korzystam zeby zajrzec co sie tutaj dzieje no i zaskoczyło mnie tu troche bo widze ze przybywa nas ..to superrrrrrrrrrrrr:-):-):-):-):-)
Ja miałam dzisiaj jechać do syna dołaczyc do niego na ferie a tu lipa bo musze jutro meza odebrac z pracy i jestem uziemiona u szwagierki.....
ale jutro juz napewno pojade wieczorkiem odwioze meza do roboty i prosto pojade na tarnobrzeg do syna:tak::tak::tak:

Jutro jeszcze napewno zjrze a pózniej to dopiero w sobote bo u rodziców nie mam neta:no::no::no:ale nadrobie napewno:-):-):-)


Witam ;-) ja po wczorajszej zabawie bylam wykonczona , nie wiem skad te dziecmi biora tyle sily a najlepsze ze Ala wogole pozniej nie chciala spac jak wrocilismy po 13 i wytrzymala do 20 :szok:

Co do zimy to Ja uwielbiam jak nie musze wychodzic z domu :-D ja to najbardziej lubie wiosne i poczatki lata - jesien tez jest fajna gdy nie pada i jest wmiare cieplo :tak:

Anek . Iwcik moj P wyjechal do Niemiec , juz od prawie 3 lat tam jezdzi a ze srodek sezonu zimowego to jak wyjezdza pod koniec listopada to widzimy sie dopiero poczatkiem kwietnia :-(

Anek dobrze ze cora juz lepiej :tak:

lidka grunt ze widac poprawe u Mikolaja i oby tak dalej dobrze szlo z rehebilitacja ;-)
uuu bylas na ostatkach :sorry::zawstydzona/y: ja tez bym chciala ale z mojego P to takie troche beztalencie taneczne :confused2::-D

Iwcik ja lodowisko w Rzeszowie znam tylko to odkryte na Wyspianskiego - nawet nie wiem czy jest jakies inne :sorry: ja to jezdze do Debicy na lyzwy :cool:
co do basenu to Nic nie zaproponuje bo plywac nie umiem :zawstydzona/y:

czemu nie pływasz przecież fajnie jest nawet posiedziec sobie w wodzie :cool::cool:
Ja mam siostre w niemczech i tez tam zesto jezdziłam do niej do pracy zawsze jakis grosz wiecej doszedł planowałam nawet ze w te wakacje pojade ale niestety mam niespodziankę:-):-):-)wiec juz nie pojadę, bo z brzuchem nie bede pracować:-D:-D


witajcie dziewczynki!!!!!
ja własnie dzisiaj byłam z moimi dzieciakami w poradni wczesnej interwencji,i jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.pani doktor byla bardzo zdziwiona ale i bardzo zadowolona z postepów mikołaja mówi że jest duzo lepiej i oby tak dalej to bedzie super!!!!:-)

a co do lodowiska w rzeszowie to jes chyba jedno koło reala(nie wiem jaka to ulica)i nie wiem czy tam można łyzwy wypożyczyc!a jesli chodzi o basen to nie mam pojecia bo ja tak samo nie potrafie plywac.

co tam u was dziewczynki?jak mineła nocka?
pozdrawiam:-D

To super ze sa postepy oby tak dalej
Nastepna co nie umie pływac , dziewczyny trzeba isc i sie tylko pomoczyc to tez fajne:tak::tak::tak:
Dzięki za informacje:-):-)

Lidka no wlasnie to kolo reala jest na Wyspianskiego :tak: i z tego co wiem to tam wypozyczaja - pewnosci 100% nie mam :sorry:



My jakas godzine temu wrocilysmy ze spacerq , fajnie bo cieplutko dzis bylo :tak:

A wlasnie a moze Wy sie orientujecie czy trzeba chodzic z dziecmi na badanie krwi i usg co rok ? Ostatnio wlasnie wyczytalam tutaj na BB o tym a Ala byla na usg jak byla jeszcze noworodkiem i pozniej gdy miala poltora roku miala echo serca ale badania krwi zadnego :no::sorry:

nie ma takich wskazan zeby hodzic z dzieckiem co roku na badania mój syn ma 6 lat i jeszcze ani razu nie miał robionych zadnych badań


Witam, jestem mamą 7 miesięcznej Malinki , niestety nie mieszkam w Rzeszowie tylko w Mielcu ;-) Jestem tutaj nowa , w sumie kiedyś siedziałam na babyboom jak byłam w ciąży ( czytałam i edukowałam się) , później moja przygoda się skończyła oczywiście teraz to poprawie ;-)
Fajnie że jest babyboom i oczywiście forum;-)

Witamy witamy i zapraszamy do pisania my mamy z całego podkarpacia lubimy:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Czesc Dziewczyny. Ja jestem mamą 5-miesiecznego Mateuszka :) Juz chwile jestem na forum, w sumie kiedys nawet pisalam na watku rzeszowkim, ale pozniej jakos zaprzestalam.
Fajnie ze watek sie rozkrecil. Pozdrowienia.

No i witamy ponownie cieszymy sie ze jednak zaglądłaś tutaj ponownie:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

ANEK ja tez che wiosne ..chodzcie razem utopimy te cholerną Marzanne...hehee
 
Do góry