reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

grzybobranie firmy granna polecam

prosta gra, zbieranie grzybkow na planszy a ile frajdy
dodatkowo z drugiej str planszy jest zabawna gra w zadania, nasladowanie itd
w sam raz dla 3 latkow
obecnie w biedronce za 21 zl
z takich prostych tanszych to jeszcze domino , memo
swietne edukacyjne zabawki
 
reklama
hehe ja tam na razie jestem na etapie garnuszek na klocuszek i klocki drewniane :) A przepraszam - jeszcze littes pet shop :) i monster :)

No wiec jak? U frezji??

A mąż ma chyba grype. Wysoka temperatura, kaszel, boli go głowa. Ale spoko :) 3 dzieci w domu
 
Wiecie co z tym spotkaniem to u mnie czwartek niepewny. Okazuje się, że muszę załatwić kontynuacje zwolnienia u lekarza, którego nie będzie w piątek. Więc może umówmy spotkanie gdzieś na mieście, polecam grotę:) Jak uda mi się top dotrę:) Przepraszam Was za zamieszanie....
 
hej mamuski!!!



witam was bardzo goraco,mówiłam ze bede czesciej wpadac na bb a tu nic z tego,kurcze czasu brak na wszystko.jak nie jestem w pracy to zawsze cos w domu sie znajdzie do zrobienia(tym bardziej jescze teraz przed swietami)no i z dziecmi trzeba sie pobawić bo im sie za mamusią teskni a mamsi za nimi:tak:więc kazda wolną chwilkę poswięcam na zabawe z nimi.
ja dzis mam dzien wolny od pracy za to jutro idę na 11 do 16 a wieczorem na 22 mamy z pracy imprezę wigillijna:tak::-Di wszystko by było ok jak by nie fakt że choroba mnie dopadla:-(gardlo mnie boli,głowa boli uszy pobolewaja:wściekła/y:poprostu super!!!!!!mam nadzieje że mi przejdzie i jutro bede funkcjonowac w miare normalnie.
a co po za tym u nas......
na szczescie wszystko jest ok,dzieciaki(odpukać)zdrowe,do szkoly i do przedszkola chodza,mikołaj oczywiscie u nich by:tak: z prezentów zadowoleni tylko teraz codziennie pytaja sie kiedy Sw mikołaj im jeszcze prezenty przyniesie:-p:-Dchoinki tez sie już doczekac nie moga ale ja ubieram zawsze dwa trzy dni przed wigilia wiec jeszcze musza poczekać.
ja już porządki generalne na świeta zrobiłam zostala mi jeszcze kuchnia no i w planach mialam okna myć ale że u nas mrozno to stwierdzilam ze ich nie umyje:sorry2: jeszcze świat przez nie widze wiec myślę ze nie są w najgorszym stanie;-)

widze że kolejne spotkanie organizujecie i to w czwartek:-(a ja w czwartek pracuje wiec kolejny raz mnie nie bedzie-szkoda.


pozdrawiam was goraco


aylin-dużo zdrówka dla m:tak:facet jak jest chory to jest gorszy niż dziecko.
jak tam twoja martynka???

kochaneczka-jak tam mój ulubieniec niebieskooki michałek:tak: nosisz go w chuście????czy jednak polubił spacery we wozku

madziorka-laska no powiedz mi kiedy my sie spotkamy,no kiedy.......??????no i kiedy napijemy sie tego grzańca;-):tak:

rena-kurcze ale mi szkoda tych dzieciaczków:-:)-(może faktyczie jeszcze jakaś paczkę dodatkową dla tych dzieciaczków by zrobił???
 
frezja - grota z dziecmi odpada. To już chodzmy lepiej do Guzika :) Aby dzieciaki mobilne miały co robić.

Lidka - dokładnie - a nawet gorzej....
A Martyska - rosnie a nie tyje, Utrzymuje figurę modelki dla narzeczonego :) zdrowa, zadowolona szaleje, uwielbia pozycje na brzuszku i dalej budzi sie w nocy co 2 h :)
Kiedy Ty masz wolne??

Rena - lidka ma rację - moze jakaś paczke pod choinkę? Siostra wie co by sie przydało?

No wiec gdzie dziewczyny? U mnie ze względu na chorowitka tym razem odpada....
 
aylin-w następnym tygodniu mam wolny czwartek i piatek(mam nadzieje ze grafik nie ulegnie zmianie)

a co do martynki to już nie mogę sie doczekać kiedy ją zobacze
:tak:dalej taka grzeczna???

ja wlasnie wyszłam z pod prysznica i wskakuje do lożka lykne tylko rutinoscorbin, aspiryne i trzeba sie wygrzać by jutro funkcjonować normalnie.

dobranoc
 
tak wlasnie planuje zeby jakies zabawki kupic tylko z moja siostra to ciezko sie dogadac bo ma grafik napiety studia praktyki w szpitalu hispocjum i cholera wie co jeszcze bo jak ja w niedziele zobaczylam to nie dosc ze chude to bylo to teraz jeszcze chudsza:szok::szok::szok: no ale twierdzi ze jak chce znalezc po studiach prace to musi sie udzielac...to jakbyscie chcialy sie z czyms dorzucic to jak juz sie doczekam na liste potrzeb to Wam napisze beda chlopaki jechaly z krzeslem to wezma:tak::tak::tak:

Lidka zdrowka zycze no i dla m Aylin oj tak chlop chory to masakra moj wystarczy ze go glowa boli a zachowuje sie jakby umieral:-D:-D:-D a nas jak glowa boli to zawsze na wysokich obrotach trzeba nie ma ze boli:-D:-D:-D no nic zmykam bo ciezki dzien jak kolezanki z dzieciakami wpadly to myslalam ze chalupe rozniosa i musialam Piotrka pilnowac a to dopadla cukierka i calego z papierkiem a to paluszki a wiadomo dzieciaki male to nie upilnuje ale spotkanko fajne dzien szybko zlecial dzieciaki zintegrowane wybawily sie obylo sie bez wiekszych klotni:-D:-D:-D tak sie zlozylo ze akurat wszystkie mamy corki z tego samego roku wiec sie dogaduja a sasiadka syna jeszcze przyprowadzila wiec mial Piotrek kolege bo wiadomo jak sie z babami trudno dogadac:-D:-D:-D:-D

aha dobra wiadomosc po tomografi komputerowej okazalo sie ze u taty guz wcale nie rosnie jest taki sam jak we wrzesniu wiec ja nie wiem co na tym usg ktos zobaczyl ze stwierdzil iz guz rosnie tylko niepotrzebnie ludzi strasza...
 
Ostatnia edycja:
Lidka - grzeczna, grzeczna :) ale z adhd :) Fajna jest laska. Już pogadac z nia można :)

A w ogóle to gdzie was porwało? Wiem ze sypie śnieg ale chyba nie aż tak aby dostęp do sieci odciął :)
 
Rene no ja tak jak pisalam chetnie sie dorzuce, nie mozna tak dzieciaczkow zostawic wiec koniecznie daj znac !

Aylin ja sie lenie, z Olafem, uziemieni jestesmy od wczoraj, bo Olaf podziebiony, zaczelo sie od goraczki nocnej, a tak to gile leca, ale jednak trzeba wykurowac dzieciaczka, co by goraczka nie wrocila. dzis dopiero drugi dzien wiec ewentualnie w pt do pediatry, albo i nie

zagladalam tylko na fb , bo nie mialam lapka, a z telefonu nie chce mi sie wchodzic na neta hehe

a snieg pruszyl, milo. i zal ze sanki stoja nieuzywane buu
nadrobimy

dobrze ze mam jedno polaciowe okno, bo wszystkie dachowe zasypane hehe wiec zero podlgladu na swiat hehe

ja ze spotkania odpadam ze wzgledu na Olafa
marudzacy troche, ciagle z chusteczka latam

Odwolali nam koncert voo voo w piatek
wiec kupilam bilety do kina
moze wybieracie sie z mezami??

jest maraton filmowy od 23.30 - 3 filmy - 10 zl
a wczesniej idziemy na poklosie
w niedziele kupilam Dino Mama , leon sie ucieszy
teraz jest urodzinowy weekend w Heliosie i wszystkie bilety sa za 10 zl, lacznie z tym maratonem
wiec warto skorzystac
w piatek 4 filmy obejrze za 20zl
jesli nie zaspie

dawno w kinie nie bylismy, a teraz moja sis przyjezdza wiec korzystamy z okazji

chodzcie!
 
reklama
hej no i co z tym spotkaniem jutro? Bo nikt nic nie deklaruje, najwyżej nieobecnośc....

Wczoraj objechalismy Krakow, zakupy, AGH, odwiedziny u szwagra. Fajnie było ale wszystko szybko. Jednak jeden dzień to mało.
Co do weekendu to ja mam zajęcia w szkole na tej podyplomówce więc pewnie nie wybiore sie nigdzie. Chociaż okazja kusi :) Za to planujemy juz wypad na hobbita, gdzieś w święta premiera.

Rena, to mieliscie dobrą wiadomość przed świętami, trzymałam kciuki za tatę! :) A co do tej paczki jeszcze to rzeczywiście żal tych dzieci ale pomyślcie sobie co czuły rodziny których w ogóle nikt nie wybrał i zostały bez pomocy na święta. Z tego co nam wolontariusz mówił to z Głogowa wszytskie rodziny znalazły darczyńców ale gdzie indziej zostało wiele rodzin - takich to szkoda.
My dzisiaj dostalismy raport z przekazania paczki i jak go czytałam to sie poryczałam. Wspaniale jest móc pomóc.

Lidzia, nie nosze Michasia w chuście bo nie mam no i za ciężki jest. Trochę sie przekonał do wózka ale ostatnio na spacery też rzadko wychodzimy. Ciągle gdzieś jezdzimy albo bierzemy saneczki- ślizgacze :)
 
Do góry