reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

KasiaJ- u nas niestety to samo temperatura powyzej 38 i cos czuje ze bedzie gorzej, zapowiada sie bezsenna noc.:-:)-:)-(
Fajny taki meski wyjazd, dla taty to tez duzy stres i pewnie dlatego zapomnial o laptopie, trzymam kciuki oby znalazl go ktos uczciwy:tak:
 
reklama
Agus - o laptopa sie nie martwie, bo moj maz ma w tych sprawach duzo szczescia :baffled: Kuba dalej goraczkuje, nie pojechali dzis w gory, siedza dalej u tesciowej, mieli teraz isc do lekarza :-(
a Tobie wczoraj chyba maz nie pozwalal spac :-) ;-)
 
Cześć dziewczyny, odzyskałam już wreszcie komputer. Ale niestety nadal nie naprawiony.Więc od czasu do czasu wyje jak szalony bo klawiatura robi spięcie i wtedy muszę w niego walić. A jak chce spację to z potrójną siłą muszę na nią naciskać. Także odradzam kochane picie kawy przy komputerze, szczególnie jeśli to laptop i są małe dzieci w domu.:-:)-:)-(
Całe szczęście wina leży po stronie wszystkich domowników. Inaczej miałabym przerąbane.
Klawiatura do wymiany. Mam nadzieję że to pomoże, bo komputer wariuje. A w naprawie był 2 tygodnie. Facet zamówił klawiaturę okazało się że nie ma w magazynie, oddali kasę zamówił drugą okazało się ze niedobra.:-:)-:)-:)-( Teraz mam se sami poszukać, a on wymieni. Nie wziął grosza. No niby nic nie zrobił, ale przyjechał po niego do domu, wyczyścił kawę w środku i odwiózł.

Bardzo Wam dziękuję za zaproszenie na tak fajną imprezkę. Było bardzo miło Was poznać. Chciałam tylko ten nocnik sprostować:-D:-D:-D:-D. Któraś się zapytała o różowe boa i wzrok mój padł (pech chciał) na ten nieszczęsny różowy nocnik. Mam nadzieję że nikt go nie używał, bo wtedy o tym jakoś nie pomyślałam :-D:-D:-D:-D:-D
 
hej leseczki
U nas Michalka choroba odpuscila ale przyszla znowu do mnie :wściekła/y: katar i zatoki - mecza mnie te zatoki co 2 miesiace :-(
Widze ze u Was teraz jakies chorobska
Agus duzo zdrowka Wam zycze

Kasiu j a jak Macius? goraczkuje jeszcze?
Niuna a Szymek ma jeszcze ta biegunke? pisalas ze robi po 5 kup dziennie - wyobraz sobie ze ja zmienialm ok 20 pieluch dziennie taka Micho mial sraczke :rofl2:
Ciekawe jak tam Madzia w Polsce pewnie szaleje na sniegu z Marynia :-)
Dziewczyny dalam sie namowic sasiadce na jakas sesje zdjeciowa jutro w Manchesterze :rofl2: i musze z nia jechac - a jakos ochoty mi brak
Michowi idzie wlasnie ostatni zabek - mam nadzieje ze bedzie w koncu spokojniej spal - zostaly tylko tylne 5 ale one ida pozniej wiec mam nadzieje na jakies pol roku spokoju
aa mialam sie was spytac czy wiece gdzie moge kupic body na dlugi rekaw dla malego ale zapinane na ramieniu? te body co maja te ala zakladki na ramieniach rozwalaja mi sie po 2 praniach i maly lubi sobie je rozciagac ;/ zawsze w polsce kupowalam te zapinane a tutaj za cholere znalezc nie moge
milego dnia mamuski:-)
 
Kasiek - alez Was tu dopadaja rozne chorobska :szok: a bylas u lekarza z tymi zatokami, da Ci napewno antybiotyk. Macius mial tylko 1 dzien goraczke, zakladam, ze to byla reakcja na szczepienie. Bodziakow takich tutaj nie widzialam, moze w mothercare mozna poszperac, ale beda takie kolorowe w kompetach ze spodniami (kiedys tak kupilam). A co to za sesja zdjeciowa? Bedziesz w niej brala udzial, czy jedziesz tylko poasystowac sasiadce?
 
Kasiu ja z tymi zatokami bylam tu juz nie raz i raz dostalam antybiotyk ale tylko na 3 dni co wcale mi nie pomoglo :crazy:teraz lecze sie domowymi sposobami i tabletkami z polski !!
jesli chodzi o ta sesje to tez biore w niej udzial - niestety :wściekła/y: nie lubie zdjec, wlasnie sie dowiedzialam ze musze zabrac 5 roznych strojow ze soba beda mnie tam czesac, malowac, robic jakies masaze - matko jedyna w co ja sie dalam wciagnac hehe
opisze wam jutro jak bylo chyba ze uciekne gdzies po drodze :rofl2:
 
Marzena o tym chlopcu w polskiej tv tez trabia od wczoraj w wiadomosciach i dzis w dzien dobry tvn widzialam - dla mnie to poprostu szok:szok: podobno jego rodzice wiedzieli ze on chodzi do niej na noc i spia w jednym lozku :szok::szok: 13 lat i byc ojcem - nie no w glowie mi sie to nie miesci:szok::szok:
 
Oleska - moja Emilka tez dostala strasznej wysypki, jak miala ok 8 tyg., glownie na policzkach, balam sie ze to moze byc skaza bialkowa, poszlam do lekarza i ten powiedzial, ze niemal kazde dziecko przechodzi taka wysypke, a jesli nie przejdzie do 12go tygodnia, to dopiero wtedy trzeba sie tym przejmowac. Dostalam krem do smarowania Diprobase, bardzo dobry, od razu wysypka zaczela ustepowac, a po 2 tyg juz sladu nie bylo.
 
reklama
Czesc!

Oleska
ja mialam dokladnie tak jak napisala noami-Fabian straszne krostki przez 3 tygodnie.I lekjarz tez mi powiedzial ze to normalne!Bo to jest normalne teazto wiem
Kasiek powiodzenioa na sesji!Koniecznie wklej fotki jak juz bendziesz miala!:tak:
A jesli chodzi o zatoki to robnisz sobie parowke z wicka?Wiem ze to tylko wick ale mojemu mezowi to pomaglo!
Kasia j szkoda ze mlodemu tak sie ferie zaczely!:-(
Marzena to jest szok 13 latek ojcem straszne!!!To jeszcze dziecko!:szok:
Roksanna1
wiem co czujesz bo ja jakies 3 tyg temu tez zalalam laptopa i tez chyba kawa!:tak:ale naszczescie tylko 2 strzalki nie dzialaja!:szok:
 
Do góry