reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez Brydka, 3 Listopad 2008.

1. Brydka

Brydka Optymistycznie...

No to, że Ja zakładam iż moja Jolek próbowała od dawna i się nie udawało wątek o mamach nie tylko z Bradford, ale i z West, East, North Yorkshire.
    Czegoś zapomniałam ? Mam nadzieję, że nie ;)

Jolka, dajesz ;)

2. jolekS

jolekS Zaciekawiona BB

hello
    ja jestem mamuską z east yorskshire
    ogarniam dopiero tą stronke
    ale damy rade:)

3. reklama
  4. Brydka

Brydka Optymistycznie...

Początkująca może i jesteś, ale tu :-D:-D:-D zajebiście, że w końcu możesz napisać :rofl2:

5. Monika1213

Monika1213 Gość

wielkie buziaczki dziewczynki;-):-):-D:tak:

6. Brydka

Brydka Optymistycznie...

Znalazłaś Nas ;-):tak::-D:-). Jolek nie jest z Bradfordu, a może i coś więcej się będzie działo :tak: W sensie dziewczyny od nas z Grona spotykają się na wycieczki gdzieś pośrodku, Ja byłam u Jolek w Hull niedawno ( żałuję, że wtedy na noc nie zostałam, bo fajnie było ), ale chciałabym i inne poznały części UK ;-) Buziaki Monik

7. Brydka

Brydka Optymistycznie...

Sorka, że już nie zadzwoniłam w pociągu, ale Olek mi usnął i chciałam, by wiesz, doszedł do domu sam :-D

8. jolekS

jolekS Zaciekawiona BB

no dobra
    to pare słow o sobie, bo wy tu pewnie wszystkie sie znacie, tylko ja zielona gęs:)

nazywam sie Jolka
    mam 26 lat, od 4 lat mieszkamy w Cottingham a od 14 miesiecy mam córunie Sarę:)
    urodzila sie w szpitalu w Hull - super opieka warunki i cała reszta:)
    wszyscy narzekają na opiekę lekarską a ja miałam i mam wielkie szczęscie ze jeszcze sie na nikim tu nie zawiodła:)
    Siedze w domu od 2,5 roku, co szczerze mówiąc troszke mnie juz zaczyna męczyc i nudzic. Do tego na mojej wiosce polaków, w tym fajnych mam nie ma, bo wiadomo, ze nasi rodacy drzwiami i oknami do miasta walą:)

Generalnie, fajnie mi sie tu zyje ale czas podjąc decyzje, Polska czyWielka Brytania.
    I to jest mój, nie tylko mój, ale nasz największy problem, bo sami nie wiemy co i jak :/
    tak wiec, zyjemy sobie narazie niezdecydowani, co chcemy ze sobą i naszym zyciem począc.

to chyba na tyle ode mnie bedzie:)

9. jolekS

jolekS Zaciekawiona BB

Brydzia
    no dałas dupy ze nie zostaliscie:/
    a juz mi tak wesoło było:) i cieplutko:)))))

10. reklama
  11. Brydka

Brydka Optymistycznie...

No wiem Jolka, że dałam ciała, ale nie raz jeszcze się uwidzim, mam nadzieję, że zapakujesz w końcu Miśka do auta :-):tak: No i opis siebie zrobilaś bomba.
    Generalnie powinnaś napisać, że jesteś cool i kozak :-D

12. jolekS

jolekS Zaciekawiona BB

i wzajemnie:)

mam nadzieje ze na tym weekendzie pojedziemy do was:)

Poleć forum