• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
justyna my jeszce nie bylismy u stomatologa a napisz jak to wyglada bo moja to nawet sobie buzi nie da otworzyć:no:
iza pierwsze butki to na długo nie posłużą ,mozna kupic tanie a dobre a właśnie bartki tyle kosztują.Ja to wczoraj w :szok:jak zobaczyłam ceny w brzdącu butów 172zł,148zł,120:szok:
 
Witam! Już poza podium :-D

Dziękuję Wam za rady odnośnie bucików, pójdziemy do CCC i Daichmana :tak: mam nadzieję, ze znajdzie się jakiś fachowy sprzedawca (taki jak Ewcik;-) ) co nam doradzi :-) i pomoże wybrać odpowiednie.

Anian współczuję tej nocki :sick: a co do syropu to nie wiem czy można już podawać taki, trzeba by się chyba pediatry zapytać, zastanawiam się i ja chyba bym podała, ale nie wiem :baffled: Dużo zdrówka dla Patrycji!!!! Moją dalej męczy ten paskudny katar i chyba ząbki idą ale nie jestem pewna:baffled:
 
Justyna a kiedy pierwszy raz polakierowaliście Liwci ząbki:confused: Często to trzeba robić:confused: Ile to mniej więcej kosztuje:confused:

trininlov dziękuję CI za instrukcje, dzięki Tobie mogę się pochwalić moją baletnicą :-D :-) (jeśli przekręciłam Twój nick to przepraszam :sorry2: )

monysia czekamy na relację od lekarza :happy:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry