reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Hi Mokkate to miałaś udane zakupy ;)

Sandros Idziemy po kredyt 18-go zobaczymy czy dadzą, mam nadzieję że tak.

Karolcia nie licytuję tylko wystawiłam :D jak ktoś kupi to wtedy kupię ten który pokazywałam ::)

Natalka też nie chciała smoka ale położna powiedziała że gdyby ssała paluszki to lepiej dać jej smoka bo łatwiej można oduczyć go ssać niż paluszki. Pierwszy był Nuk teraz mamy Avent ale żadko go urzywamy zazwyczaj go nie potrzebuje a czasem ssie jak szalona :laugh:
 
reklama
pisałam posta i wcięło mi w ogóle stronę bb ::)

ok,my już po spacerku 15 min ;) ale ten +1* mnie skusił ;)

byłam u giny i mam już cerazette w domu ale chyba niepotrzebnie czytałam ulotkę :p :p bierze któraś z was te tabl ?

sandros mam nadzieję że teraz Cię nie ubiegnę ;D ;) a snowboard.. wow, moja kariera "śnieżna" skończyła się na etapie małych plastikowych nart jak byłam mała ;)

beatko ale przygoda! a dużo było ludzi ?

mmm a ile takie cudo kauczukowe kosztuje ?

frezyjka no ... chodziło mi o wystawienie :laugh: ;)
 
Witam,

Karolina, moi rodzice, a raczej moja mama bardzo lubi wszelkie sporty i jak tylko mogla, to dbala bysmy z siostra roznych sportow probowaly i tak tez zakochalam sie najpierw w nartach, a pozniej w snowbordzie.

Frezja, to powodzenia, mysle, ze teraz to nie jest tak trudno z kredytami, wiec licze, ze sie uda i bedziecie mieli swoje cztery katy ;)

Mokkate ciekawe zakupy, ja w swoim zyciu tylko cwiczenia w szkole zaliczylam, ale o ile takie cwiczenia byly mile, bo przerywaly lekcje, to takiej akcji to chyba nie chcialabym przezyc.

A wracajac do smokow, to te z aventu maja zatyczki, takie ochraniacze - bardzo przydatny patent.

Pozdrawiam,
 
Witajcie! Ja dopiero teraz, bo mój Mały miał fatalny dzień. Płakał, marudził, a zabawić go można było tylko na chwilkę. Aż mnie ręce bolą od noszenia. Dzis w ogóle mamy jakiegoś pecha. Przyszło rozliczenie za prąd. Nawet nie pytajcie ile musimy zapłacić. Ja to zobaczyłam to myślałam, że wyskocze z butów. Poza tym urwałam "otwieraczkę" z drzwiczek od pralki i za nic nie moge teraz otworzyć tych cholernych drzwiczek. No a pranie w środku... :( :( :( Mąż poszedł dorobić jakieś druciki, a jak się nie da ich otworzyć to mówi, że trzeba będzie rozebrać pół pralki, żeby sie tam dotać. Ale dzień!!!!!!!!! Cieszę się, że Wy miałyście lepszy.
Co do Allegro to jestem nową użytkowniczna i pomału się rozkręcam. Na razie czekam na jedną przesyłkę. Karolinna, no i jak Ci sie widzi ta Brasiliana w Chorzowie??
Pozdraiwam i całuję.
 
sandros to miałaś szczęście że mama Ci wszczepiła miłośc do sportu :) ja lubie poćwiczyć ale mam słomiany zapał ::)

beata może pocieszy Cię fakt że jak przyszłam od gina to mała cały czas płacze,jest marudna i już siada mi samopoczucie ,nie wiem jak ją uspokoić :( a i ja np. wczoraj przypaliłam czajnik :p
 
Dziewczyny może to będzie idiotyczne pytanie, ale nie mam pojęcia co na Allegro znaczy BCM????????
Karolinnko głowa go góry!! Mała na pewno zaśnie, musi się wyżalic, że mamusi nie było. Buziaczki i wytwałości.
 
No, no....... jakie wy :(
.....a ja..... a Sandros to co???
Oj nieładnie proszę mi tu częściej zaglądać a nie będzie zaległości ;D ;D Z jakich osiedli jesteście??

Mam dobry humorek bo właśnie sprzedałam mercedesa na allegro jutro zamawiam nowy :laugh:

Beatka no to masz przedsmak jutrzejszego 13 piątek
no cóż nic nie zrobisz trzeba płacić i już :p Jutro będzie nowy lepszy dzień ;)
aaa. BCM tzn. BEZ CENY MINIMALNEJ ;)

Sandros śliczny nowy suwaczek ;)
 
reklama
ewe witam serdecznie
mylove20ye.gif


frezyjko ale chodziło o przyszłe mamy z Tychów :) no chyba że nam nie powiedziałaś i jesteś w ciąży ??? ;D ;)

a my właśnie z małą wstaliśmy i sobie siedzimy ;D byłam wczoraj w aptece i kupowałam krem dla niemowlaków na tą pogodę i jednego babka mi nie sprzedała bo od 7 miesiąca życia za to drugi mi sprzedała a w domu okazało się że od 6 miesiąca :p będzie za rok jak znalazł :p
 
Do góry