reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
czarnulka
wszoku7vh.gif
jaki pomysłowy! na pewno Ci się taki przyda! :) a co się dzieje ??? ale chyba nie chodzisz po szpitalach ?
 
karolinna, usg mam 15go lutego - no chyba ze sie rozsypiemy do tego czasu:) w styczniu robia za darmo ale nie dostaje sie plytki ani zdjec, wiec odrazu odlozylismy wizyte na pozniej i dzis sie zadzwonilam ponownie i pierwszy wolny termin na 15go lutego :( , koszt to 150zl (dla zainteresowanych), a badanie trwa ok 20 min! A ty bylas juz??
 
Witam,

Do mamusiek z Tychow - chetnie sie spotkam. Sonia dyktuje mi czas, wychodzimy na spacery miedzy 10 - 13 i popolodniu 15:30 - 17. Miejsce jest mi obojetne... ale najlepiej zeby tak szlo dojsc z z os. B ;)

Czarnulka - wozek fajny... Cena tez fajna...

Pozdrawiam

 
Czarnulko wózek ekstra!!! Bardzo mi się podoba i do tego jaki "sprytny"!!!!

Karolinnko nie wiem jakie kwiaty lubisz. Napisz, to chętnię Cie obdaruje. Dal Frezyjki zasugerowałam sie nickiem.

A tak na marginesie to mój Mateusz też dziś szaleje ;)

A to dla Was Kobitki (dla Ciebie też Karolinko) Troszkę wiosny:
kwiaty5zi.jpg
 
O matko !!!!!!!!
Jak mi tęskno za wiosną!!!

Lasencje o ile będę miała furę to też się piszę na spotkanko ;)

....fakt.... dobry pomysł na dzieci rok po roku ;)
 
dżizaz ::) mała dziś dała do wiwatu,a męża nie było i sama musiałam przez to przejść,eh jaka jestem zmęczona... wiem przynajmniej że wy mnie rozumiecie. kręgosłup mi nawala, i to w takim wieku :p


izka-mummy-to-be ja byłam nu zwykłym usg chyba w 6 miesiącu ale mam płytę,rewelka.A Twoje to tanio! :)

beacia tylko ja nie wiem jak się nazywają te kwiatki które mi się podobają ::) hm,długie zielone łodygi i kielichy w kształcie dzwonków ale takich podłużnych ,acha,koloru białego ;D ktoś może kojarzy? ;D to może wklej dla mnie takie które Tobie się najbardziej podobają :)

frezja ja też chcę wiosnę :) a na wiosnę marzy mi się płaszczyk do kolan koloru białego ;D

dziewczyny, czekam na relacje i zdjęcia ze spotkania :)
 
karolinna az tak żle to ze mną nie jest na szczęście :) Jedynie jak coś zjem to mam uczucie jak bym miała zaraz to oddać,ale niestety nie mogę :( no i do tego ból głowy :( A tak po za tym ok :) Jak będzie coś nie tak to poprosze Aletke i wam napisze ;)
 
reklama
hej...chyba zapomnialyscie o mnie....

ja wciaz zdolowana...a mezulek wziol mnie dzis na zakupki:) kupilismy lozeczko materacyk foczke i butelki oraz wanienke:):) bardzo sie ciesze!posciel juz zamowiona i czekam na paczke allegro z rozkiem itd i na paczke od kolezanki :):):) ale z ciuszkami:):)

Troszke mi sie humorek polepszyl:):)

Ewe fajnie ze wkoncu tu trafilas:):)
 
Do góry