anian
Fanka BB :)
Oj, widzę, że w sylwestra Wszystkie Was wymiotło...pewnie szykujecie się do zabawy, no nie
A my dziś spokojnie, w domku, we trójkę...może uda mi się doczekać 12;-)
No a w Nowym 2007 Roku: zdrówka, radości, uśmiechu, kochanych dzieciaczków (tych "starych" i "nowych") i wszystkiego naj-....:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
A my dziś spokojnie, w domku, we trójkę...może uda mi się doczekać 12;-)
No a w Nowym 2007 Roku: zdrówka, radości, uśmiechu, kochanych dzieciaczków (tych "starych" i "nowych") i wszystkiego naj-....:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Pokój juz wystrojony w sylwestrowe gadżety piszczałki gotowe i oczywiście czapeczki!!a szampan sie juz mrozi w lodówce.
:sick: