.Witam w nowy rok
.
.Sylwestra spędziliśmy sobie w trójeczkę i było super
,zrobiłam trochę jedzenia,mieliśmy szampana
.Lena przespała wszystkie wybuchy petard a przyznam że mocno strzelali;-).
.Widzę że te dziewczyny które już zajrzały po imprezce dobrze się bawiły
,a gdzie reszta
.
.Miłego pierwszostyczniowego wieczoru roku 2007
.
..Sylwestra spędziliśmy sobie w trójeczkę i było super
,zrobiłam trochę jedzenia,mieliśmy szampana
.Lena przespała wszystkie wybuchy petard a przyznam że mocno strzelali;-)..Widzę że te dziewczyny które już zajrzały po imprezce dobrze się bawiły
,a gdzie reszta
..Miłego pierwszostyczniowego wieczoru roku 2007
.
Spała jak aniołeczek i chyba lepiej się jej spało niż jak jest kompletna cisza
za niedługo jak się spotkamy to nasze panienki będą już sobie po ziemi dreptać
,jednak rodzinka powinna być razem ale warunki w Polsce niestety nie sprzyjają temu:-(.