Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
gdzie Was wszystkie wywiało
a po swiętach doszedł dla Kubusia jeszcze jeden prezent 130 piłeczek z basenem i to była frajda dla Nas w Sylwestra
Niech rośnie zdrowo!!!!!!!!!!!
brawo, brawo!!!
mam nadzieje, że to minie.


:-( niestety przeleżałam tam sylwestra dostałam zastrzyki i leki musiałam lezec jak kłoda
,teraz jestem na podtrzymaniu ,wyszłam pod warunkiem ze w domku bede lezec tak ze nawet nie poczytałam waszych postów . mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skończy
Ale szczesliwego nowego roku wam zycze
bo nie było okazji .No oliwka troche przezyła ze mnie nie było a ja to dopiero.
,w sumie się nie dziwię że potem tak mało jest napisane bo komu by się chciało coś dwa razy pisać;-).(przynajmniej ja tak mam
).
.
:-(,trzymam kciuki żeby wszystko dobrze szło dalej,teraz to już chyba w ogóle nie możesz dźwigać Oliwki
.
.
.
.
;-).Gratuluję nowych sukcesów Kubulka
.